Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 40-летия со дня присвоения городу Керчи почетного звания "Город-Герой"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 21.06.2013 № 361-VII
действует с 21.06.2013

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 40-річчя від дня присвоєння місту Керчі почесного звання "Місто-Герой"

14 вересня 2013 року виповнюється 40 років з дня присвоєння місту Керчі почесного звання "Місто-Герой". Цю високу відзнаку місто отримало за визначні заслуги перед Вітчизною, масовий героїзм, мужність та стійкість його жителів і воїнів армії, військово-морського флоту та авіації, що захищали місто та Керченський півострів у 1941 - 1945 роках.

У боях за місто Керч 146 воїнам було присвоєно звання "Герой Радянського Союзу". Керч була двічі окупованою та двічі звільнялася від німецько-фашистських загарбників. Особливе значення у визволенні міста та здобутті Великої Перемоги мали Керченсько-Феодосійська десантна операція та оборона Аджимушкаю.

Враховуючи героїчний внесок у захист Вітчизни та в перемогу над німецько-фашистськими військами, велике значення у патріотичному вихованні населення, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити 14 вересня 2013 року на державному рівні 40-річчя присвоєння місту Керчі почесного звання "Місто-Герой".

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 40-річчя присвоєння місту Керчі почесного звання "Місто-Герой", включивши до його складу представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос