Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении Дня украинских миротворцев

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 21.05.2013 № 292-VII
действует с 05.06.2013

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про встановлення Дня українських миротворців

У 2012 році виповнилося 20 років участі України у миротворчих операціях Організації Об'єднаних Націй (далі - ООН), а у 2013 році ООН відзначатиме 65-ту річницю військових миротворчих операцій.

Україна як держава-засновник і член ООН та член Організації з безпеки і співробітництва в Європі (далі - ОБСЄ), усвідомлюючи свою відповідальність у справі підтримання міжнародного миру і безпеки та враховуючи свої зобов'язання перед світовим співтовариством, розглядає участь у міжнародній миротворчій діяльності як важливу складову своєї зовнішньої політики.

З метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов'язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій ООН, ОБСЄ і НАТО та забезпечення збереження пам'яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу, Верховна Рада України постановляє:

1. Визначити 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет зі створення Алеї Слави героям-миротворцям у Наводницькому парку міста Києва та спорудження у місті Києві пам'ятника воїнам-миротворцям, які загинули під час виконання обов'язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

 

Голова Верховної Ради
України

В. РИБАК

м. Київ
21 травня 2013 року
N 292-VII

 

Опрос