Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении решения Президента Украины о направлении национального контингента для участия Украины в Операции ООН в Кот-д'Ивуаре и трансграничных операциях в рамках межмиссионного сотрудничества между Миссией ООН в Либерии и Операцией ООН в Кот-д'Ивуаре

ВР Украины
Закон от 10.01.2013 № 15-VII
действует с 17.01.2013

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про схвалення рішення Президента України про направлення національного контингенту для участі України в Операції ООН у Кот-д'Івуарі та транскордонних операціях у рамках міжмісійного співробітництва між Місією ООН у Ліберії та Операцією ООН у Кот-д'Івуарі

Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити рішення Президента України про направлення національного контингенту з числа національного контингенту, який діє у складі Місії ООН у Ліберії, для участі України в Операції ООН у Кот-д'Івуарі та транскордонних операціях у рамках міжмісійного співробітництва між Місією ООН у Ліберії та Операцією ООН у Кот-д'Івуарі у строки, визначені Радою Безпеки ООН, на період до 31 липня 2013 року.

2. Кабінету Міністрів України забезпечити посилення заходів безпеки особового складу українського національного контингенту під час виконання завдань в інтересах Місії ООН у Ліберії та Операції ООН у Кот-д'Івуарі.

3. Фінансування витрат, пов'язаних з участю України в Операції ООН у Кот-д'Івуарі та транскордонних операціях у рамках міжмісійного співробітництва між Місією ООН у Ліберії та Операцією ООН у Кот-д'Івуарі, здійснювати за рахунок коштів Державного бюджету України з подальшим відшкодуванням цих витрат Організацією Об'єднаних Націй.

4. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
10 січня 2013 року
N 15-VII

 

Опрос