Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения (в форме обмена письмами) между Правительством Украины и Организацией экономического сотрудничества и развития относительно участия в работе Комитета по Стали

ВР Украины
Закон от 16.10.2012 № 5440-VI
действует с 17.11.2012

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо участі в роботі Комітету зі Сталі

Верховна Рада України постановляє:

Угоду (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо участі в роботі Комітету зі Сталі, підписану 23 листопада 2006 року в м. Києві, яка набирає чинності з дати повідомлення Українською Стороною про виконання всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності, ратифікувати (додається).

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
16 жовтня 2012 року
N 5440-VI

 

 

УГОДА
(у формі обміну листами)
між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо участі в роботі Комітету зі Сталі

Київ, 23 листопада 2006 року

Ваше Високоповажносте,

Я маю честь підтвердити отримання Вашого Листа, датованого 16 лютого 2006 DJJ/2006.260sm, в якому йдеться про таке:

"Шановний пане Посол,

Силою даною мені мандатом Ради Організації, маю честь запросити Україну взяти участь у роботі Комітету зі Сталі згідно з умовами, викладеними нижче.

Комітет зі Сталі функціонує на основі відповідних положень Конвенції Організації з економічного співробітництва та розвитку та Рішення Ради заснування Комітету зі Сталі. Україну запрошено до участі у роботі Комітету зі сталі на рівних умовах з країнами - членами ОЕСР, шляхом:

Обсяг внесків України до фондів Комітету буде обчислено згідно з правилами Організації, на виконання Резолюції Ради з внесків для постійних країн спостерігачів та неповних членів до Субсидіарних Органів ОЕСР.

Його Високоповажності
А. Гурріа
Генеральному секретарю Організації
економічного співробітництва та розвитку

В разі згоди Уряду з вищезазначеним, пропоную, щоб текст цього листа разом з Вашою відповіддю складали Угоду між Організацією та Урядом України, яка вступить в силу з дати інформування Урядом України Організації стосовно виконання всіх належних конституційних формальностей, необхідних для її вступу в силу. Кожна сторона може припинити дію цієї Угоди шляхом надання письмового повідомлення за рік (12 місяців) до припинення дії Угоди."

Я також маю честь підтвердити від імені Уряду України вищевикладені домовленості, та погодитися, щоб Лист Вашої Високоповажності і цей Лист-відповідь вважалися Угодою між Урядом України та ОЕСР, яка набуде чинності з дати повідомлення українською стороною про виконання внутрішньодержавних процедур необхідних для набуття чинності зазначеною Угодою.

Я користуюся цією нагодою, щоб висловити Вашій Високоповажності запевнення у моїй високій повазі.

Опрос