Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О размещении, проектировании и строительстве энергоблоков N 3 и 4 Хмельницкой атомной электрической станции

ВР Украины
Закон от 06.09.2012 № 5217-VI
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції

Закон втратив чинність
(згідно із Законом України
 від 16 вересня 2015 року N 697-VIII)

Цей Закон встановлює правові засади розміщення, проектування та будівництва енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції (далі - Хмельницька АЕС).

Стаття 1. Вимоги до розміщення, проектування та будівництва енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької АЕС

Енергоблоки N 3 і 4 Хмельницької АЕС призначені для промислового виробництва електричної та теплової енергії.

Енергоблоки N 3 і 4 Хмельницької АЕС розміщуються на промисловому майданчику відокремленого підрозділу "Хмельницька АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", розташованого на землях енергетичної системи, що межують із землями міста Нетішина, та є двома однотипними енергоблоками кожен встановленою електричною потужністю 1000 МВт.

На кожному енергоблоці розміщується реакторна установка типу ВВЕР-1000/В-392 (водо-водяний енергетичний реактор на теплових нейтронах) номінальною тепловою потужністю 3012 МВт.

Проектування та будівництво енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької АЕС проводиться з дотриманням вимог ядерної та радіаційної безпеки, цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, міжнародних договорів.

Стаття 2. Соціально-економічна компенсація ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, при будівництві енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької АЕС

Замовник будівництва енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької АЕС спрямовує кошти в обсязі 100 мільйонів гривень на спорудження об'єктів соціального призначення шляхом сплати збору соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Зазначені кошти враховуються в кошторисі будівництва енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької АЕС і перераховуються до Державного бюджету України пропорційно фактично освоєним, за даними бухгалтерського обліку, капітальним інвестиціям без урахування податку на додану вартість.

Стаття 3. Прикінцеві положення

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
6 вересня 2012 року
N 5217-VI

 

Опрос