Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О развитии самолетостроительной промышленности" относительно государственной поддержки сбыта авиационной техники отечественного производства

ВР Украины
Закон от 05.06.2012 № 4884-VI
действует с 04.07.2012

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про розвиток літакобудівної промисловості" щодо державної підтримки збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва

Верховна Рада України постановляє:

I. Закон України "Про розвиток літакобудівної промисловості" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 50, ст. 261; 2010 р., N 10, ст. 101; 2011 р., NN 13 - 17, ст. 112; із змінами, внесеними Законом України від 13 березня 2012 року N 4495-VI) доповнити статтею 31 такого змісту:

"Стаття 31. На період з 1 січня 2013 року до 1 січня 2017 року запроваджується державна фінансова підтримка збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва через механізм здешевлення кредитів шляхом часткової компенсації ставки за кредитами комерційних банків, залученими суб'єктами господарювання у національній валюті для закупівлі такої техніки. Компенсація надається експлуатантам авіаційної техніки, які знаходяться на території України, виключно для авіаційної техніки вітчизняного виробництва, за відсотки, фактично сплачені у поточному бюджетному періоді, у розмірі облікової ставки Національного банку України, що діє на дату сплати зазначених відсотків.

Кошти на здійснення такої державної фінансової підтримки збуту авіаційної техніки вітчизняного виробництва щорічно, з урахуванням вимог Бюджетного кодексу України, передбачаються у законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

Порядок використання зазначених коштів державного бюджету щорічно визначається Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України до 1 січня 2013 року:

прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
5 червня 2012 року
N 4884-VI

 

Опрос