Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 4 Закона Украины "Об институтах совместного инвестирования (паевые и корпоративные инвестиционные фонды)" относительно защиты имущественных интересов участников срочных ИСИ

ВР Украины
Закон от 24.05.2012 № 4854-VI
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)" щодо захисту майнових інтересів учасників строкових ІСІ

Закон втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
Законом України
 від 15 березня 2001 року N 2299-III
згідно із
 Законом України
 від 5 липня 2012 року N 5080-VI)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 4 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 21, ст. 103; 2009 р., N 16, ст. 218) такі зміни:

1. Частини шосту - дев'яту викласти в такій редакції:

"Строковий ІСІ створюється на встановлений у регламенті ІСІ певний строк, після закінчення якого зазначений ІСІ припиняється, якщо відповідно до вимог частин сьомої - дев'ятої цієї статті не прийнято рішення про подовження строку діяльності такого ІСІ.

Подовження строку діяльності строкового ІСІ здійснюється за рішенням загальних зборів акціонерів корпоративного ІСІ або наглядової ради пайового ІСІ, а в разі її відсутності - уповноваженого органу компанії з управління активами такого ІСІ.

У разі прийняття зазначеного рішення корпоративний ІСІ зобов'язаний здійснити викуп акцій цього ІСІ в акціонерів, які голосували проти прийняття такого рішення чи не брали участі в голосуванні щодо нього та вимагають викуп належних їм акцій, а компанія з управління активами пайового ІСІ зобов'язана здійснити викуп інвестиційних сертифікатів цього ІСІ в учасників, які не згодні із зазначеним рішенням та вимагають викуп належних їм інвестиційних сертифікатів. Такі акціонери корпоративного ІСІ та учасники пайового ІСІ мають право вимагати викуп у них цінних паперів ІСІ у кількості, що не перевищує кількість цінних паперів, власниками яких вони були на день прийняття рішення про подовження строку діяльності ІСІ. Порядок обов'язкового викупу цінних паперів ІСІ встановлюється Комісією.

Подовження строку діяльності строкового ІСІ здійснюється в порядку, встановленому Комісією. Строк, на який подовжується діяльність строкового ІСІ згідно з прийнятим рішенням, не може перевищувати строк діяльності такого ІСІ, встановлений в його регламенті на день реєстрації цього ІСІ. Кількість рішень про подовження строку діяльності строкового ІСІ не обмежується".

2. Частину сімнадцяту після слів "фізичних осіб" доповнити словами "і активи якого можуть включати цінні папери, емітовані пов'язаними особами компанії з управління активами такого фонду".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом:

інститути спільного інвестування, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, мають привести свою діяльність у відповідність із цим Законом;

Кабінету Міністрів України забезпечити приведення у відповідність із цим Законом своїх нормативно-правових актів і нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
24 травня 2012 року
N 4854-VI

 

Опрос