Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 150-летия со дня написания Государственного Гимна Украины

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 22.05.2012 № 4800-VI
действует с 22.05.2012

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 150-річчя з дня написання Державного Гімну України

У 2012 році виповнюється 150 років з дня написання поетом Павлом Чубинським вірша "Ще не вмерла Україна", що став Державним Гімном сучасної України.

Враховуючи важливість вірша "Ще не вмерла Україна" як Державного Гімну незалежної України, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 150-річчя з дня написання вірша "Ще не вмерла Україна" поетом Павлом Чубинським.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня написання Державного Гімну України;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня написання Державного Гімну України, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів;

забезпечити організацію тематичних виставок, присвячених історії державної символіки.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос