Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании на государственном уровне 1800-летия основания города Судак

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 04.02.2011 № 3000-VI
действует с 10.02.2011

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення на державному рівні 1800-річчя заснування міста Судак

У жовтні 2012 року виповнюється 1800 років від дня заснування міста Судак - одного з найстаріших міст України, розташованого на узбережжі південно-східного Криму. Місто Судак є невід'ємною частиною прадавньої історії сучасної України, поєднує в собі мальовничі природні краєвиди, унікальні рекреаційні можливості та пам'ятки архітектури. Враховуючи це, Верховна Рада України постановляє:

1. Підтримати ініціативу Судацької міської ради щодо відзначення на державному рівні у жовтні 2012 року 1800-річчя заснування міста Судак.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 1800-річчя заснування міста Судак;

розробити та затвердити заходи, пов'язані з відзначенням 1800-річчя заснування міста Судак, вирішити в установленому порядку питання щодо їх організаційного, матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

3. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення заходів, пов'язаних з відзначенням 1800-річчя заснування міста Судак.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос