Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения (в форме обмена нотами) о возобновлении действия Соглашения между Украиной и Европейским Сообществом о научном и технологическом сотрудничестве

ВР Украины
Закон от 16.11.2011 № 4041-VI
действует с 19.12.2011

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво

Верховна Рада України постановляє:

Ратифікувати Угоду (у формі обміну нотами) про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво (додається), яка набирає чинності з дати останнього повідомлення про завершення Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання Угодою чинності.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
16 листопада 2011 року
N 4041-VI

 

 

УГОДА
(у формі обміну нотами)
про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво

Офіційний переклад.

(Державний герб України)
Представництво України
при Європейському Союзі

Mission d'Ukraine
auprs de l'Union Europenne

Адреса: 99-101, Avenue Louis Lepoutre, 1050, Bruxelles
Тел.: 02/340.98.60; факс: 02/340.98.79

N 3111/31-290-2046

Представництво України при Європейському Союзі засвідчує свою повагу Генеральному секретаріатові Ради Європейського Союзу та має честь запропонувати відновити дію Угоди Між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво, яку підписано в м. Копенгаген 4 липня 2002 року та відновлено 7 жовтня 2003 року на додатковий п'ятирічний період.

Українська Сторона пропонує, щоб ця Нота й Нота-відповідь Генерального секретаріату Ради Європейського Союзу складали Угоду про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво, яка набирає чинності з дати останнього повідомлення про завершення Сторонами своїх необхідних внутрішньодержавних процедур.

Для забезпечення безперервності правового режиму, який регулюється Угодою Українська Сторона пропонує застосовувати її положення також у період з 8 листопада 2009 року в частині, яка не суперечить чинному законодавству Сторін.

Представництво України при Європейському Союзі користується цією нагодою, щоб поновити Генеральному секретаріатові ради Європейського Союзу запевнення у своїй найвищій повазі.

(Печатка)
Брюссель, 8 жовтня 2010 року

Генеральний секретаріат Ради Європейського Союзу
Генеральний директорат з досліджень Європейської Комісії
Генеральний директорат з питань зовнішніх зносин Європейської Комісії
Брюссель

(Емблема Європейського Союзу)

Рада Європейського Союзу
Генеральний секретаріат

SGS10/14897

Вербальна нота

Генеральний секретаріат Ради Європейського Союзу засвідчує свою повагу Представництву України при Європейському Союзі та має честь підтвердити отримання ноти Представництва від 8 жовтня 2010 року N 3111/31-290-2046 стосовно пропозиції відновити дію Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво, яку підписано в м. Копенгаген 4 липня 2002 року та відновлено 7 жовтня 2003 року на додатковий п'ятирічний період.

Генеральний секретаріат Ради Європейського Союзу також має честь підтвердити Представництву, що відновлення зазначеної вище Угоди на додатковий п'ятирічний період, яка застосовуватиметься з 8 листопада 2009 року, набирає чинності з дати останнього повідомлення про завершення Сторонами своїх необхідних внутрішньодержавних процедур. До цієї дати Генеральний секретаріат від імені Європейського Союзу погоджується на тимчасове застосування положень Угоди.

Генеральний секретаріат Ради Європейського Союзу користується цією нагодою, щоб поновити Представництву України при Європейському Союзі запевнення у своїй найвищій повазі.

 

Брюссель, 24 листопада 2010 року

 

 

(Печатка Генерального
секретаріату Ради
Європейського Союзу)
(Підпис)

 

Адреса: 175 Rue de la Loi,
1048 Brussels, Belgium
Tel.: 32-2-281 7350 Факс: 32-2-281 8403

____________

Опрос