Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О провозглашении Дня шахмат в Украине

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 01.11.2011 № 3985-VI
действует с 01.11.2011

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проголошення Дня шахів в Україні

Враховуючи вагомі досягнення українських шахістів у змаганнях на міжнародному рівні, з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади і громадських об'єднань до шахового спорту як високоінтелектуального, доступного і наймасовішого виду спорту, забезпечення державної підтримки і розвитку шахів, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді, зміцнення міжнародного авторитету України завдяки досягненням шахістів Верховна Рада України постановляє:

1. Проголосити 20 липня Днем шахів в Україні.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

невідкладно з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з питань щорічного відзначення Дня шахів в Україні із залученням представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, інших міністерств, відомств та громадських організацій;

протягом трьох місяців з дня прийняття цієї Постанови розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про Загальнодержавну програму розвитку шахів в Україні.

3. Рекомендувати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розглянути можливість введення факультативів із занять шахами у загальноосвітніх навчальних закладах.

4. Рекомендувати обласним та районним державним адміністраціям здійснювати щорічну підготовку відзначення на місцях Дня шахів України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

6. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
1 листопада 2011 року
N 3985-VI

 

Опрос