Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об электроэнергетике" по гарантированию обязательств государства относительно стимулирования использования альтернативных источников энергии

ВР Украины
Закон от 03.06.2011 № 3486-VI
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" щодо гарантування зобов'язань держави щодо стимулювання використання альтернативних джерел енергії

Закон втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
Законом України
 від 22 червня 2000 року N 1821-III
згідно із Законом України
 від 13 квітня 2017 року N 2019-VIII)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про електроенергетику" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., N 1, ст. 1; 2000 р., N 38, ст. 321; 2009 р., N 32 - 33, ст. 496; із змінами, внесеними Законом України від 17 грудня 2010 року N 2799-VI) такі зміни:

1) у частині другій статті 12 після абзацу другого доповнити новим абзацом такого змісту:

"забезпечує реалізацію державної політики щодо стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії, у тому числі шляхом погодження договорів на купівлю такої електроенергії оптовим ринком електричної енергії України на підтвердження державних гарантій, встановлених законом".

У зв'язку з цим абзаци третій - сьомий вважати відповідно абзацами четвертим - восьмим;

2) статтю 171 після частини тринадцятої доповнити новою частиною чотирнадцятою такого змісту:

"Держава гарантує законодавче закріплення на весь строк застосування "зеленого" тарифу вимоги щодо закупівлі всієї електроенергії, виробленої на об'єктах електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - вироблену лише малими гідроелектростанціями), і не проданої за договорами безпосередньо споживачам або енергопостачальним компаніям, за встановленим "зеленим" тарифом, а також щодо розрахунків за таку електроенергію у повному обсязі, у встановлені строки та грошовими коштами у порядку, встановленому законом".

У зв'язку з цим частину чотирнадцяту вважати частиною п'ятнадцятою.

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
3 червня 2011 року
N 3486-VI

 

  

Опрос