Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 143 Семейного кодекса Украины относительно обязанности отца забрать ребенка из родильного дома

ВР Украины
Закон от 12.05.2011 № 3354-VI
действует с 14.06.2011

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 143 Сімейного кодексу України щодо обов'язку батька забрати дитину з пологового будинку

Верховна Рада України постановляє:

I. Частину другу статті 143 Сімейного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 21 - 22, ст. 135) доповнити абзацом другим такого змісту:

"Батько, який не перебуває у шлюбі з матір'ю дитини, батьківство якого визначено у свідоцтві про народження дитини або визнано за рішенням суду, зобов'язаний за повідомленням служби у справах дітей, що здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, забрати дитину для утримання та виховання з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я, якщо цього не зробила мати дитини. У разі якщо батько не перебуває у шлюбі, він набуває статусу одинокого батька".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через десять днів з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом визначити порядок повідомлення батька, який не перебуває у шлюбі з матір'ю дитини, про обов'язок забрати дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
12 травня 2011 року
N 3354-VI

 

Опрос