Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отчете Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования законности принятия решений Национальным советом Украины по вопросам телевидения и радиовещания о проведении конкурсов и определении победителей конкурсов на получение (переоформление) лицензий на вещание с использованием соответствующих частот в 2005 - 2010 годах

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 17.03.2011 № 3143-VI
действует с 17.03.2011

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування законності прийняття рішень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення щодо проведення конкурсів та встановлення переможців конкурсів на отримання (переоформлення) ліцензій на мовлення з використанням відповідних частот у 2005 - 2010 роках

Заслухавши та обговоривши звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування законності прийняття рішень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення щодо проведення конкурсів та встановлення переможців конкурсів на отримання (переоформлення) ліцензій на мовлення з використанням відповідних частот у 2005 - 2010 роках, утвореної Постановою Верховної Ради України від 17 червня 2010 року N 2348-VI, Верховна Рада України постановляє:

1. Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування законності прийняття рішень Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення щодо проведення конкурсів та встановлення переможців конкурсів на отримання (переоформлення) ліцензій на мовлення з використанням відповідних частот у 2005 - 2010 роках (далі - Тимчасова слідча комісія) взяти до відома та направити його до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України для відповідного реагування.

2. Запропонувати Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення в обов'язковому порядку запрошувати представників засобів масової інформації для висвітлення її засідань, зважаючи, що відповідно до статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" засідання Національної ради є відкритими.

3. Кабінету Міністрів України визначитися щодо стратегії розвитку інформаційного простору України, державних засобів масової інформації, суспільного телебачення та радіо, залучивши до її підготовки представників громадськості і засобів масової інформації.

4. Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації за участю Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення організувати розробку законодавчих пропозицій щодо внесення змін до законодавства з питань телебачення і радіомовлення з метою його відповідного удосконалення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос