Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О правовом режиме имущества в Вооруженных Силах Украины"

ВР Украины
Закон от 15.03.2011 № 3132-VI
действует с 02.04.2011

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 48, ст. 407; 2002 р., N 29, ст. 193; 2003 р., N 37, ст. 300; 2006 р., N 30, ст. 258) такі зміни:

1. Статтю 6 доповнити частиною п'ятою такого змісту:

"Кошти, що надходять від реалізації продуктів утилізації озброєння, військової техніки і боєприпасів, зараховуються до Державного бюджету України та згідно із законом про Державний бюджет України на відповідний рік використовуються для фінансування заходів з утилізації озброєння, військової техніки і боєприпасів".

2. Доповнити статтею 61 такого змісту:

"Стаття 61. Утилізація військового майна

Утилізація військового майна - проведення організаційних, наукових, технічних, економічних, екологічних, санітарних, протиепідемічних та інших робіт (заходів), що забезпечують переробку військового майна.

Відновлені в ході таких робіт (заходів) компоненти військового майна, зокрема агрегати, системи, вироби або елементи, після ремонту чи модернізації та приймання їх в установленому порядку можуть використовуватися за призначенням відповідно до закону.

Державний контроль за утилізацією військового майна здійснюється Міністерством оборони України, іншими органами державної влади відповідно до закону, в тому числі шляхом:

перевірки, ревізії, огляду та обстеження суб'єкта господарювання, що проводить утилізацію;

огляду території або приміщення, які використовуються для провадження господарської діяльності, і ознайомлення з відповідними документами.

Кабінет Міністрів України розробляє і затверджує Державну програму утилізації озброєння, військової техніки, боєприпасів та іншого військового майна.

Утилізація військового майна проводиться за рахунок коштів державного бюджету, міжнародної фінансової допомоги та інших передбачених законодавством джерел".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Президент України 

В. ЯНУКОВИЧ 

м. Київ
15 березня 2011 року
N 3132-VI
 

 

Опрос