Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отчете Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обстоятельств и причин современного состояния дел в системе кредитной кооперации

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 24.12.2010 № 2891-VI
действует с 24.12.2010

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин сучасного стану справ в системі кредитної кооперації

Заслухавши та обговоривши звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин сучасного стану справ в системі кредитної кооперації, Верховна Рада України постановляє:

1. Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин сучасного стану справ в системі кредитної кооперації (далі - Тимчасова слідча комісія) взяти до відома.

2. Визнати відсутність довгострокової державної політики щодо розвитку і підтримки національної системи кредитної кооперації та наявність проблем державного регулювання діяльності кредитних спілок в Україні як на законодавчому, так і на виконавчому рівнях.

3. Звернути увагу Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України на необхідність збільшення ефективності державної політики у сфері регулювання системи кредитної кооперації.

4. Тимчасовій слідчій комісії:

Опрос