Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Таможенном тарифе Украины" [СОДЕРЖАНИЕ]

ВР Украины
Закон от 21.12.2010 № 2829-VI
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України"

Зміст

Закон втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності Законом України
 від 5 квітня 2001 року N 2371-III згідно із
 Законом України
 від 19 вересня 2013 року N 584-VII)

1. Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" N 2829-VI від 21 грудня 2010 року.

2. Митний тариф України.

- Розділ I. Живі тварини; продукти тваринного походження (групи 01 - 05).

3. Розділ II. Продукти рослинного походження (групи 06 - 14).

- Розділ III. Жири та олії тваринного або рослинного походження; продукти їх розщеплення; готові харчові жири; воски тваринного або рослинного походження (група 15).

4. Розділ IV. Готові харчові продукти; алкогольні та безалкогольні напої і оцет; тютюн та його замінники (групи 16 - 24).

- Розділ V. Мінеральні продукти (групи 25 - 27).

5. Розділ VI. Продукція хімічної та пов'язаних з нею галузей промисловості (групи 28 - 38).

6. Розділ VII. Полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них; каучук, гума та вироби з них (групи 39 - 40).

- Розділ VIII. Шкури необроблені, шкіра вичинена, натуральне та штучне хутро та вироби з них; шорно-сідельні вироби та упряж; дорожні речі, сумки та аналогічні товари; вироби з кишок тварин (крім кетгуту з натурального шовку) (групи 41 - 43).

- Розділ IX. Деревина і вироби з деревини; деревне вугілля; корок та вироби з нього; вироби із соломи, альфи та інших матеріалів для плетіння; кошикові та інші плетені вироби (групи 44 - 46).

- Розділ X. Маса з деревини або з інших волокнистих целюлозних матеріалів; папір або картон, одержані з відходів та макулатури; папір, картон та вироби з них (групи 47 - 49).

7. Розділ XI. Текстильні матеріали та текстильні вироби (групи 50 - 63).

8. Розділ XII. Взуття, головні убори, парасольки від дощу та сонця, палиці, стеки, батоги та їх частини; пір'я оброблене і вироби з нього; штучні квіти; вироби з волосся людини (групи 64 - 67).

- Розділ XIII. Вироби з каменю, гіпсу, цементу, азбесту, слюди або аналогічних матеріалів; керамічні вироби; скло та вироби із скла (групи 68 - 70).

- Розділ XIV. Перли природні або культивовані, дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, дорогоцінні метали, метали, плаковані дорогоцінними металами, та вироби з них; біжутерія; монети (група 71).

9. Розділ XV. Недорогоцінні метали та вироби з них (групи 72 - 83).

10. Розділ XVI. Машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання; їх частини; звукозаписувальна та звуковідтворювальна апаратура, апаратура для запису або відтворення телевізійного зображення і звуку, їх частини та приладдя (група 84).

11. Продовження Розділу XVI. Машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання; їх частини; звукозаписувальна та звуковідтворювальна апаратура, апаратура для запису або відтворення телевізійного зображення і звуку, їх частини та приладдя (група 85).

12. Розділ XVII. Засоби наземного транспорту, літальні апарати, плавучі засоби і пов'язані з транспортом пристрої та обладнання (групи 86 - 89).

- Розділ XVIII. Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні, медичні або хірургічні; годинники всіх видів; музичні інструменти; їх частини та приладдя (групи 90 - 92).

- Розділ XIX. Зброя, боєприпаси; їх частини та приладдя (група 93).

- Розділ XX. Різні промислові товари (групи 94 - 96).

- Розділ XXI. Твори мистецтва, предмети колекціонування та антикваріат (група 97).

____________

Опрос