Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О предупреждении влияния мирового финансового кризиса на развитие строительной отрасли и жилищного строительства"

ВР Украины
Закон от 09.09.2010 № 2504-VI
редакция действует с 12.03.2011

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Законом України
 від 17 лютого 2011 року N 3038-VI

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 3 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., N 19, ст. 257) такі зміни:

абзац перший викласти в такій редакції:

"Установити, що до 1 січня 2013 року";

абзац четвертий частини першої викласти в такій редакції:

"різниця, що виникає між ставкою за зазначеними пільговими кредитами та поточною ринковою ставкою, компенсується за рахунок державного бюджету і не може більш як на два відсотки перевищувати рівень облікової ставки Національного банку України";

абзаци перший і другий частини сьомої викласти в такій редакції:

"7. Фінансування операцій комерційних банків у частині надання громадянам іпотечних кредитів на завершення будівництва житла, що здійснюється відповідно до чинного законодавства, провадиться Державною іпотечною установою за рахунок:

поповнення у 2011 році їх статутного капіталу. При цьому джерелами поповнення статутного капіталу можуть бути, зокрема, облігації внутрішньої державної позики, які передаються Міністерством фінансів України до статутного капіталу Державної іпотечної установи і можуть викуповуватися комерційними банками та іншими суб'єктами господарювання за номінальною вартістю з дохідністю в розмірі облікової ставки на строк їх обігу".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Продовжити дію абзацу другого частини четвертої статті 3 Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва", але не більше ніж на 12 місяців з дня набрання чинності Законом України від 9 вересня 2010 року N 2504-VI "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва".

3. Пункт 3 розділу ІІ втратив чинність

 

Президент України 

В. ЯНУКОВИЧ 

м. Київ
9 вересня 2010 року
N 2504-VI
 

  

Опрос