Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины в связи с организацией и проведением финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу в Украине

ВР Украины
Закон от 29.06.2010 № 2372-VI
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з організацією та проведенням фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Податковим кодексом України
 від 2 грудня 2010 року N 2755-VI
,
Митним кодексом України
 від 13 березня 2012 року N 4495-VI

Закон втратив чинність
(у зв'язку із закінченням строку його дії)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. Пункт 1 розділу І втратив чинність

2. Пункт 2 розділу І втратив чинність

3. Статтю 11 Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., N 44, ст. 656) викласти в такій редакції:

"Стаття 11. Правила ввезення на митну територію України предметів, призначених для підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу, УЄФА, учасниками чемпіонату

1. Протягом дії цього Закону застосовується особливий порядок оподаткування ввізним митом та справляння податку на додану вартість при ввезенні у митному режимі імпорту (реімпорту) предметів, призначених для підготовки та проведення чемпіонату Євро-2012.

2. УЄФА, особа, призначена УЄФА, або учасник чемпіонату (крім збірної України) мають право ввозити предмети у митному режимі імпорту (реімпорту) без сплати ввізного мита та податку на додану вартість за правилами, встановленими Законом України "Про Єдиний митний тариф" та Законом України "Про податок на додану вартість".

3. Ввезення, пересилання на митну територію України наземних транспортних засобів, які використовуються УЄФА, особою, призначеною УЄФА, або учасником чемпіонату, здійснюються у митному режимі тимчасового ввезення.

Такий наземний транспортний засіб не може використовуватися з комерційною метою (для отримання доходу).

Декларантами предметів, призначених для здійснення заходів з підготовки та проведення чемпіонату, можуть бути УЄФА, особи, призначені УЄФА, учасники чемпіонату або призначені ними митні брокери.

4. До предметів, призначених для підготовки та проведення чемпіонату Євро-2012, застосовується спрощений порядок митного оформлення.

Спрощений порядок митного оформлення полягає у пропуску через митний кордон України і митному оформленні предметів, призначених для здійснення заходів з підготовки та проведення чемпіонату Євро-2012, без прийняття митним органом рішення про допущення предметів до переміщення через митний кордон України в митному режимі імпорту або тимчасового ввезення, передбаченого статтею 207 Митного кодексу України, та без подання документів, що відповідно до законодавства видаються органами державної влади і є передумовою здійснення митного контролю та митного оформлення таких товарів, зокрема, що підтверджують проведення санітарно-епідеміологічного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного, екологічного видів контролю; сертифікатів походження, якості, відповідності; дозволів, свідоцтв, посвідчень, ліцензій, висновків та інших рішень уповноважених органів державної влади.

Предмети, призначені для здійснення заходів із підготовки та проведення чемпіонату Євро-2012, підлягають оформленню митним органом за місцем здійснення зазначених заходів або митним органом у пункті пропуску через митний кордон України таких предметів.

Переміщення через митний кордон України особистих речей учасниками чемпіонату та призначеними особами здійснюється у порядку, встановленому Законом України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування і діє до 1 вересня 2012 року.

2. Законодавчі та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, застосовуються в частинах, що не суперечать нормам цього Закону.

3. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із нормами цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів у відповідність із нормами цього Закону;

установити перелік товарів згідно з кодами Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, передбачений пунктом "щ2" частини першої статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" та викласти його у проекті закону разом з переліком послуг, визначення яких передбачено Законом України від 21 травня 2010 року N 2284-VI "Про внесення зміни до Закону України "Про податок на додану вартість";

затвердити спеціальну (спрощену) форму митної декларації для декларування товарів, призначених для підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу, що ввозяться у період дії цього Закону на митну територію України УЄФА, учасниками чемпіонату та призначеними особами.

 

Президент України 

В. ЯНУКОВИЧ 

м. Київ
29 червня 2010 року
N 2372-VI
 

 

Опрос