Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по дальнейшему совершенствованию порядка лицензирования хозяйственной деятельности

ВР Украины
Закон от 25.06.2009 № 1571-VI
редакция действует с 28.06.2015

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подальшого вдосконалення порядку ліцензування господарської діяльності

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Законом України
 від 2 березня 2015 року N 222-VIII

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Абзац перший статті 16612 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) викласти в такій редакції:

"Порушення встановлених законом строків для повідомлення про прийняття рішення про видачу, відмову у видачі ліцензії або її копії, про залишення заяви про видачу ліцензії або її копії без розгляду; порушення встановлених законом строків для оформлення ліцензії або її копії, видачі дубліката ліцензії, видачі переоформленої ліцензії; вимагання не передбачених законодавством документів для одержання такої ліцензії або її копії; порушення встановлених законом строків складання актів перевірок щодо дотримання вимог законодавства з питань ліцензування".

2. Пункт 2 розділу І втратив чинність

3. В абзаці четвертому частини першої статті 7 та частинах другій і третій статті 8 Закону України "Про хімічні джерела струму" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 33, ст. 279) слова "імпорту хімічних джерел струму" виключити.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
25 червня 2009 року
N 1571-VI
 

  

Опрос