Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обстоятельств отравления кандидата на пост Президента Украины Ющенко Виктора Андреевича и выяснения причин и выявления лиц, виновных в промедлении с расследованием уголовного дела и передачей материалов в суд

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 31.03.2009 № 1206-VI
действует с 31.03.2009

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та з'ясування причин і виявлення осіб, винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачею матеріалів до суду

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 4 Закону України "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України", статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та з'ясування причин і виявлення осіб, винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачею матеріалів до суду (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Тимчасовій слідчій комісії розслідувати обставини отруєння кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та з'ясувати причини і виявити осіб, винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачею матеріалів до суду.

3. Визначити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 11 народних депутатів України виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від сорока трьох народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Сівковича Володимира Леонідовича, заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України Кілінкарова Спірідона Павловича.

Опрос