Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Современное состояние и актуальные задачи преодоления последствий Чернобыльской катастрофы"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 17.02.2009 № 967-VI
действует с 17.02.2009

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 8 квітня 2009 року о 10 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

2. Кабінету Міністрів України до 1 квітня 2009 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос