Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 9 Закона Украины "Об аренде государственного и коммунального имущества" относительно книгоиздательского дела

ВР Украины
Закон от 04.02.2009 № 911-VI
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" щодо книговидавничої справи

Закон втратив чинність з 1 лютого 2020 року
(у зв'язку з втратою чинності Законом України
 від 10 квітня 1992 року N 2269-XII
згідно із Законом України
 від 3 жовтня 2019 року N 157-IX)

Верховна Рада України постановляє:

1. Частину сьому статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 15, ст. 99; 1998 р., N 18, ст. 88; 1999 р., N 29, ст. 239) доповнити абзацами четвертим - шостим такого змісту:

"Положення абзаців першого - третього частини сьомої цієї статті не застосовуються у разі подання заяви про оренду приміщень, що перебувають у державній та комунальній власності, вітчизняними видавництвами та підприємствами з розповсюдження книжкової продукції, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою.

Вітчизняні видавництва та підприємства з розповсюдження книжкової продукції, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою, мають переважне перед іншими фізичними та юридичними особами право на укладення договору оренди приміщень державної та комунальної власності, крім випадку, передбаченого у частині четвертій статті 8 цього Закону. Порядок визначення обсягу книжкової продукції державною мовою затверджується Кабінетом Міністрів України.

У договорах оренди приміщень, укладених відповідно до абзаців четвертого та п'ятого частини сьомої цієї статті, передбачається умова стосовно того, що недотримання вітчизняними видавництвами та підприємствами з розповсюдження книжкової продукції вимоги щодо підготовки, випуску та (чи) розповсюдження книжкової продукції державною мовою в обсязі не менш як 50 відсотків є підставою для розірвання договору оренди в установленому законодавством порядку".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
4 лютого 2009 року
N 911-VI
 

  

Опрос