Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об освобождении от налогообложения денежных средств, направляемых на проведение новогодне-рождественских праздников для детей и на приобретение детских праздничных подарков" относительно стоимости и сроков приобретения подарков

ВР Украины
Закон от 19.12.2008 № 779-VI
действует с 01.01.2009

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків" щодо вартості і строків придбання подарунків

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 1, ст. 5) такі зміни:

1. У статті 4 слова "одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян" замінити цифрами та словами "8 відсотків прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого законом на 1 січня звітного податкового року".

2. У статті 5 цифру і слово "1 грудня" замінити цифрами і словом "15 листопада".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2009 року.

2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня опублікування цього Закону забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
19 грудня 2008 року
N 779-VI
 

  

Опрос