Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины по вопросам общеобязательного государственного социального страхования

ВР Украины
Закон от 27.04.2007 № 996-V
редакция действует с 01.01.2015

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Законом України
 від 28 грудня 2014 року N 77-VIII

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У статті 48 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 46 - 47, ст. 403):

частину другу після слів "подає його" доповнити словами "Кабінету Міністрів України, а також";

доповнити частиною третьою такого змісту:

"Звіт про виконання бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків у розрізі статей витрат протягом двох тижнів після його затвердження правлінням Фонду підлягає обов'язковій публікації в офіційних друкованих виданнях Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Інформація про час і місце публічного представлення звіту оприлюднюється разом із звітом про виконання бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків".

2. Статтю 34 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., N 22, ст. 171) після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:

"3. Звіт про виконання бюджету Фонду в розрізі статей витрат протягом двох тижнів після його затвердження правлінням Фонду підлягає обов'язковій публікації в офіційних друкованих виданнях Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Інформація про час і місце публічного представлення звіту оприлюднюється разом із звітом про виконання бюджету Фонду".

У зв'язку з цим частину третю вважати частиною четвертою.

3. Пункт 3 розділу І втратив чинність

4. Статтю 71 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 49 - 51, ст. 376) доповнити частиною п'ятою такого змісту:

"5. Звіт про виконання бюджету Пенсійного фонду в розрізі статей витрат протягом двох тижнів після його затвердження правлінням Пенсійного фонду підлягає обов'язковій публікації в офіційних друкованих виданнях Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Інформація про час і місце публічного представлення звіту оприлюднюється разом із звітом про виконання бюджету Пенсійного фонду".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
27 квітня 2007 року
N 996-V
 

 

Опрос