Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Украинской ССР по вопросам, касающимся женщин, семьи и детства

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 28.01.1991 № 660-XII

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів Української РСР з питань, що стосуються жінок, сім'ї та дитинства

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Сімейним кодексом України
 від 10 січня 2002 року N 2947-III
,
Цивільним кодексом України
 від 16 січня 2003 року N 435-IV

З метою подальшого вдосконалення законодавства Української РСР з питань, що стосуються жінок, сім'ї та дитинства, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

Внести зміни і доповнення до таких законодавчих актів Української РСР:

I. Розділ I втратив чинність

II. До Житлового кодексу Української РСР (Відомості Верховної Ради УРСР, 1983 р., додаток до N 28, ст. 573; 1986 р., N 21, ст. 414): 

1. Доповнити Кодекс статтями 46-1 і 114-1 такого змісту:

"Стаття 46-1. Забезпечення жилим приміщенням дитячих
будинків сімейного типу

При внесенні в установленому порядку рішення про організацію дитячого будинку сімейного типу особам, які призначені батьками-вихователями, для спільного проживання з дітьми, переданими їм на виховання, надається поза чергою індивідуальний жилий будинок або багатокімнатна квартира за нормою, що встановлюється Радою Міністрів Української РСР.

Користування наданим жилим приміщенням здійснюється в порядку, встановленому законодавством для користування службовими жилими приміщеннями".

"Стаття 114-1. Виселення з дитячих будинків сімейного типу

У випадках ліквідації дитячого будинку сімейного типу батьки-вихователі повинні звільнити надане їм жиле приміщення (стаття 46,1), а в разі відмови - підлягають виселенню з наданням їм іншого благоустроєного жилого приміщення. При усуненні батьків-вихователів від подальшого виховання дітей вони можуть бути виселені із займаного ними жилого приміщення з наданням іншого жилого приміщення".

2. Доповнити абзац дев'ятий частини першої статті 45 після слів "багатодітним сім'ям" словами "сім'ям, що виховують дітей-інвалідів".

3. Доповнити частину першу статті 114 абзацом четвертим такого змісту:

"громадян, позбавлених батьківських прав, якщо вони проживають спільно з дітьми, відносно яких позбавлені батьківських прав".

4. З частини першої статті 116 виключити слова "Без надання іншого жилого приміщення може бути виселено також осіб, позбавлених батьківських прав, якщо їх спільне проживання з дітьми, відносно яких вони позбавлені батьківських прав, визвано неможливим".

III. Розділ III втратив чинність

 

 

Голова Верховної Ради
Української РСР

 
Л. КРАВЧУК 

м. Київ
28 січня 1991 року
N 660-XII

 
 

Опрос