Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неквалифицированных действиях органов исполнительной власти по обеспечению потребителей Украины природным газом

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 19.01.2006 № 3387-IV
действует с 19.01.2006

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про некваліфіковані дії органів виконавчої влади із забезпечення споживачів України природним газом

Верховна Рада України, розглянувши ситуацію, що склалася із забезпеченням газом населення, соціально-побутової сфери та промисловості у 2006 році, відзначає, що в результаті некваліфікованих дій з боку органів виконавчої влади реальною є загроза того, що Україна, її економіка і населення зазнають значних втрат.

Верховна Рада України постановляє:

1. Доручити Рахунковій палаті до 15 лютого 2006 року провести в межах своїх повноважень комплексну перевірку фінансово-господарської діяльності Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" за період 2004 - 2005 років і в 2006 році та її відносин з компанією "РосУкрЕнерго АГ".

2. Рекомендувати Генеральній прокуратурі України здійснити перевірку та дати правову оцінку "Соглашению об урегулировании отношений в газовой сфере", підписаному 4 січня 2006 року між Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України", Відкритим акціонерним товариством "Газпром" та компанією "РосУкрЕнерго АГ", і діям посадових осіб України, які брали участь у його підготовці і підписанні, та вжити невідкладних заходів для забезпечення інтересів держави.

3. Звільнити Плачкова Івана Васильовича із займаної посади та від виконання обов'язків Міністра палива та енергетики України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос