Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отчете Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обвинений в подкупе народных депутатов Украины

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 22.09.2006 № 188-V
действует с 22.09.2006

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування звинувачень у підкупі народних депутатів України

Заслухавши та обговоривши звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування звинувачень у підкупі народних депутатів України, Верховна Рада України постановляє:

1. Звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування звинувачень у підкупі народних депутатів України взяти до відома (додається).

2. Погодитися з висновками Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування звинувачень у підкупі народних депутатів України, що оприлюднені народним депутатом України Ляшком О. В. звинувачення у підкупі народних депутатів України є безпідставними та бездоказовими, а його дії мають характер політичної провокації.

3. Припинити повноваження Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування звинувачень у підкупі народних депутатів України.

Опрос