Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Рекомендациях парламентских слушаний "Законодательное обеспечение современной экономической политики в условиях конституционной реформы"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 21.06.2005 № 2681-IV

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про Рекомендації парламентських слухань "Законодавче забезпечення сучасної економічної політики в умовах конституційної реформи"

Зважаючи на висновки та пропозиції учасників парламентських слухань "Законодавче забезпечення сучасної економічної політики в умовах конституційної реформи", що відбулися 18 травня 2005 року, Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити Рекомендації парламентських слухань "Законодавче забезпечення сучасної економічної політики в умовах конституційної реформи" (далі - Рекомендації парламентських слухань), що додаються.

2. Кабінету Міністрів України під час розробки загальнодержавних програм економічного і соціального розвитку України та програм діяльності Кабінету Міністрів України, а також при підготовці проектів законів про Державний бюджет України на наступні роки, прийнятті нормативно-правових актів враховувати рекомендації, зауваження та пропозиції, висловлені учасниками парламентських слухань. Поінформувати Верховну Раду України у другому півріччі 2005 року про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос