Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 3.3.4 Регламента Верховной Рады Украины

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 20.04.2004 № 1685-IV
Утратил силу

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про внесення змін до статті 3.3.4 Регламенту Верховної Ради України

Постанова втратила чинність 
(у зв'язку з втратою чинності
Регламентом Верховної Ради України
 згідно з Постановою Верховної Ради України
 від 16 березня 2006 року N 3547-IV)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 3.3.4 Регламенту Верховної Ради України викласти в такій редакції:

"Стаття 3.3.4

1. Запис на виступ з трибуни з будь-якого питання порядку денного пленарного засідання в межах часу, передбаченого статтею 3.3.1 цього Регламенту, здійснюється в день розгляду відповідного питання порядку денного на основі розкладу пленарних засідань сесії за особистою письмовою заявою народного депутата на ім'я головуючого на засіданні. У заяві вказується: від якої депутатської фракції (групи) або комітету уповноважений виступити народний депутат чи він виступає особисто. Заяви реєструються Апаратом Верховної Ради кожного дня пленарних засідань з 9 до 18 години в журналі реєстрації встановленого зразка. Народному депутату повідомляється реєстраційний номер виступу, а інформація про черговість виступів заноситься до комп'ютерної бази даних і висвітлюється на інформаційному табло в залі засідань після оголошення головуючим про розгляд даного питання порядку денного.

2. Запис на виступ з питання "Різне" (ч. 4 ст. 2.5.2) здійснюється після оголошення головуючим на засіданні про перехід до розгляду цього питання. Черговість виступів формується за допомогою електронної системи із застосуванням генератора випадкових чисел без урахування належності народних депутатів України до депутатських фракцій (груп).

3. Черговість виступів з місця з будь-якого питання порядку денного пленарного засідання формується за допомогою електронної системи з урахуванням належності народних депутатів України до депутатських фракцій (груп) і визначається за допомогою генератора випадкових чисел з дотриманням почергових виступів представників різних депутатських фракцій (груп) у порядку зменшення відповідно до їхнього кількісного складу. Список народних депутатів, записаних на виступ з місця, висвітлюється на моніторах Голови Верховної Ради, Першого заступника та заступника Голови Верховної Ради, на моніторах пультів народних депутатів, а також на інформаційному табло електронної системи в залі засідань.

4. У списку бажаючих виступити прізвище одного і того ж народного депутата України з кожного виду запису на виступ може міститися лише один раз.

5. Без запису на виступ з місця може надаватися слово для обґрунтування пропозицій або поправок, внесених у письмовій формі, якщо на цьому наполягає народний депутат або представник іншого суб'єкта права законодавчої ініціативи.

6. Без запису на виступ з місця за усним зверненням перед оголошенням припинення обговорення надається слово:

1) з мотивів голосування (ст. 3.4.4);

2) для оголошення процедурного питання (ч. 2 ст. 3.2.3);

3) для репліки;

4) для внесеної окремої думки народного депутата (ч. 1 ст. 3.4.1, ч. 2 ст. 3.4.6, ч. 2 ст. 3.6.3).

7. Для розгляду окремих питань порядку денного пленарного засідання Верховна Рада своїм рішенням ad hoc (ч. 3 ст. 3.2.3) може встановити інший порядок надання слова, ніж передбачений цією статтею".

II. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України
 

 
В. ЛИТВИН
 

м. Київ
20 квітня 2004 року
N 1685-IV
 

  

Опрос