Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О снятии с рассмотрения некоторых законопроектов о внесении изменений в Уголовно-процессуальный кодекс Украины в связи с подготовкой ко второму чтению проекта Уголовно-процессуального кодекса Украины

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 19.02.2004 № 1538-IV
действует с 19.02.2004

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про зняття з розгляду деяких законопроектів про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України у зв'язку з підготовкою до другого читання проекту Кримінально-процесуального кодексу України

У зв'язку з підготовкою до другого читання проекту Кримінально-процесуального кодексу України Верховна Рада України постановляє:

1. Зняти з розгляду законопроекти згідно з додатком як такі, що втратили актуальність та не включені до порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України.

2. Рекомендувати авторам законопроектів переглянути ініційовані ними законопроекти про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України і оформити їх положення у вигляді пропозицій для врахування у відповідних статтях проекту Кримінально-процесуального кодексу України.

3. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності врахувати положення законопроектів, поданих суб'єктами права законодавчої ініціативи, при підготовці проекту Кодексу до другого читання.

Опрос