Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О специальном режиме инвестиционной деятельности на территории города Шостки Сумской области

ВР Украины
Закон от 18.11.2003 № 1251-IV
редакция действует с 31.03.2005

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Законом України
 від 25 березня 2005 року N 2505-IV

Цей Закон визначає спеціальний режим інвестиційної діяльності у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Шостки Сумської області.

Стаття 1. Запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності

На території міста Шостки Сумської області запроваджується до 1 січня 2030 року спеціальний режим інвестиційної діяльності щодо реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних видах економічної діяльності, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України (далі - спеціальний режим інвестиційної діяльності).

Стаття 2. Мета запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності

Спеціальний режим інвестиційної діяльності запроваджується з метою залучення інвестицій у розвиток пріоритетних видів економічної діяльності на території міста Шостки.

Стаття 3. Особливості дії законодавства України на час запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності

Законодавство України на час запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності діє з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом.

Органи місцевого самоврядування, органи виконавчої влади та суди, які здійснюють свої функції на території міста Шостки, керуються законодавством України з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом.

Частину третю статті 3 виключено

(згідно із Законом
 України від 25.03.2005 р. N 2505-IV)

Частину четверту статті 3 виключено

(згідно із Законом
 України від 25.03.2005 р. N 2505-IV)

Стаття 4. Повноваження виконавчого комітету Шосткинської міської ради щодо запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності

У зв'язку із запровадженням спеціального режиму інвестиційної діяльності до повноважень виконавчого комітету Шосткинської міської ради, крім передбачених законодавством України, належить також:

розгляд і схвалення інвестиційних проектів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

укладення та реєстрація договорів (контрактів) із суб'єктами підприємницької діяльності, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних видах економічної діяльності;

надання Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції України та Міністерству фінансів України інформації про наслідки запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності.

Стаття 5. Умови провадження підприємницької діяльності на території міста Шостки Сумської області

1. На території міста Шостки можуть провадитися всі види підприємницької діяльності, за винятком заборонених законами України.

2. Спеціальний режим підприємницької діяльності, встановлений на території міста Шостки, поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності виключно під час реалізації ними на цій території інвестиційних проектів, затверджених у встановленому цим Законом порядку.

3. Затвердження виконавчим комітетом Шосткинської міської ради інвестиційного проекту та видача свідоцтва про його затвердження є підставою для укладення виконавчим комітетом Шосткинської міської ради договору (контракту) з суб'єктом підприємницької діяльності щодо умов реалізації інвестиційного проекту, укладення договорів оренди землі, приміщень тощо. Порядок укладення договору (контракту) визначається виконавчим комітетом Шосткинської міської ради.

4. У разі невиконання або неналежного виконання суб'єктом підприємницької діяльності умов договору (контракту), укладеного з виконавчим комітетом Шосткинської міської ради, такий суб'єкт підприємницької діяльності несе відповідальність, передбачену законом та відповідним договором (контрактом).

5. У разі порушення суб'єктом підприємницької діяльності законодавства України, установчих документів, договору (контракту) з виконавчим комітетом Шосткинської міської ради щодо умов реалізації затвердженого в установленому цим Законом порядку інвестиційного проекту виконавчий комітет Шосткинської міської ради може скасувати рішення про затвердження інвестиційного проекту та розірвати в установленому законом порядку договір (контракт), укладений з суб'єктом підприємницької діяльності.

6. Рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради про скасування рішення про затвердження інвестиційного проекту, а також рішення про розірвання договору (контракту), укладеного з суб'єктом підприємницької діяльності, можуть бути оскаржені в суді.

Стаття 6. Виключена

(згідно із Законом
 України від 25.03.2005 р. N 2505-IV)

Стаття 7. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

у двомісячний строк подати пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити в межах своїх повноважень видання нормативно-правових актів, передбачених цим Законом.

3. У зв'язку з набранням чинності цим Законом припиняється відповідно до пункту 4 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України дія Указу Президента України від 27 червня 1999 року N 726/99 "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області".

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
18 листопада 2003 року
N 1251-IV
 

  

Опрос