Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 12 Закона Украины "О Национальной депозитарной системе и особенностях электронного обращения ценных бумаг в Украине"

ВР Украины
Закон от 22.05.2003 № 853-IV
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 12 Закону України "Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні"

Закон втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
Законом України
 від 10 грудня 1997 року N 710/97-ВР
згідно із Законом України
 від 6 липня 2012 року N 5178-VI)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 12 Закону України "Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., N 15, ст. 67) такі зміни:

1. Абзац другий частини першої викласти в такій редакції:

"Реєстратор та його учасник не можуть прямо чи опосередковано володіти акціями емітента, реєстр власників іменних цінних паперів якого веде цей реєстратор".

2. Доповнити частину першу абзацом такого змісту:

"Емітент не може бути прямо чи опосередковано засновником та учасником реєстратора, реєстр власників іменних цінних паперів якого веде цей реєстратор".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Емітенти та реєстратори власників іменних цінних паперів зобов'язані протягом одного року після набрання чинності цим Законом привести свою діяльність у відповідність з вимогами законодавства України з урахуванням змін, внесених цим Законом.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
22 травня 2003 року
N 853-IV
 

  

Опрос