Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании и оснащении в Украине Центра кардиохирургии грудных детей

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 06.03.2003 № 631-IV
действует с 06.03.2003

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про створення та оснащення в Україні Центру кардіохірургії немовлят

В Україні однією з невирішених проблем в медицині є допомога дітям із вродженими вадами серця. Щороку в Україні народжується більше 5 тисяч дітей із вродженими вадами серця, приблизно половина з них вмирає на першому році життя через відсутність невідкладної кардіохірургічної допомоги.

Президентом України та Кабінетом Міністрів України були визначені заходи, що мали на меті забезпечити державну підтримку кардіохірургічної допомоги дітям раннього віку (постанова Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2000 року N 1752 "Про затвердження комплексних заходів розвитку дитячої кардіохірургічної служби").

У Державному бюджеті України протягом чотирьох останніх років передбачалося виділення коштів у загальному обсязі 51 млн. гривень на оснащення Центру кардіохірургії немовлят Інституту серцево-судинної хірургії Академії медичних наук України (далі - Центр).

Проте всі вищезазначені заходи для створення та оснащення Центру до сьогоднішнього дня не виконані, що ставить під загрозу життя багатьох новонароджених та взагалі розвиток цілого напряму сучасної медицини.

Не дали позитивних результатів і направлені до Кабінету Міністрів України запити народних депутатів України від 24 жовтня 2002 року N 11/10-156 та від 11 грудня 2002 року N 11-10/294 про створення та оснащення в Україні Центру кардіохірургії немовлят, стурбованих відсутністю дієвих кроків щодо організаційного та фінансового забезпечення створення і оснащення Центру.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос