Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении реализации инвестиционных проектов в Туркменистане

ВР Украины
Закон от 04.07.2002 № 43-IV
редакция действует с 01.06.2012

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про забезпечення реалізації інвестиційних проектів в Туркменістані

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Митним кодексом України
 від 13 березня 2012 року N 4495-VI

Цей Закон спрямований на реалізацію інвестиційних проектів в Туркменістані в оплату за туркменський природний газ, що постачається в Україну відповідно до міждержавних домовленостей.

Стаття 1. Прибуток підприємств, що підлягає оподаткуванню у звітному (податковому) періоді, зменшується на суму прибутку, яка визначається розрахунково, виходячи із загальної суми оподатковуваного прибутку підприємств і питомої ваги валового доходу, одержаного у відповідному звітному (податковому) періоді від робіт з реалізації інвестиційних проектів в Туркменістані відповідно до Спільного Розпорядження Президента України Л. Кучми і Президента Туркменістану С. Ніязова "Про будівництво і фінансування інвестиційних об'єктів загальнодержавного значення в Туркменістані", підписаного 4 жовтня 2000 року, у загальній сумі валових доходів підприємств, одержаних протягом такого звітного (податкового) періоду.

Переліки вітчизняних підприємств та інвестиційних об'єктів (з обов'язковим зазначенням їх найменування), які споруджуються цими підприємствами в Туркменістані, затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Стаття 2. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування і діє протягом періоду реалізації інвестиційних проектів, визначених контрактами (договорами) між підприємствами України і Туркменістану відповідно до Спільного Розпорядження Президента України Л. Кучми і Президента Туркменістану С. Ніязова "Про будівництво і фінансування інвестиційних об'єктів загальнодержавного значення в Туркменістані".

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк привести свої рішення у відповідність з цим Законом.

3. Пункт 3 статті 2 втратив чинність

(згідно з Митним кодексом України
 від 13.03.2012 р. N 4495-VI)

 

Президент України  

Л. КУЧМА 

м. Київ
4 липня 2002 року
N 43-IV
 

  

Опрос