Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заявление Верховной Рады Украины

ВР Украины
Заявление от 05.11.1999 № б/н

ЗАЯВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Відповідно до розділу XV "Перехідні положення" Конституції України 31 жовтня 1999 року було проведено чергові вибори Президента України.

Підсумки першого туру, як і вся передвиборна кампанія, ще раз засвідчили: майбутнє України як суверенної, демократичної, соціальної, правової держави - під загрозою.

Під тиском глави держави виконавча влада усвідомлено пішла на згортання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини і громадянина, зокрема права на вільне і свідоме волевиявлення, грубо порушила основні принципи виборчого процесу.

На жаль, не виконала свою місію, визначену Законом, Центральна виборча комісія. Зокрема, не були забезпечені свобода агітації, рівні можливості для всіх кандидатів у проведенні виборчої кампанії, неупередженість до кандидатів з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, не знаходили будь-якої відсічі чи хоча б публічного осудження численні факти порушення виборчого законодавства.

Насамперед, це:

використання вертикалі і структур виконавчої влади, включаючи силові структури, для забезпечення перемоги Кучми Л. Д.;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос