Идет загрузка документа (663 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Таможенный тариф Украины. Разделы VII - X [в редакции Закона Украины от 21 декабря 2010 года N 2829-VI]

ВР Украины
Тарифы, Закон от 05.04.2001 № 2371-III
Утратил силу

Продовження Митного тарифу України
(у редакції Закону України від 21 грудня 2010 N 2829-VI)  

(Розділ VI "Продукція хімічної та пов'язаних з нею галузей промисловості" див. окремо в базі)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
Законами України
 від 22 грудня 2011 року N 4234-VI
,
 від 6 листопада 2012 року N 5476-VI

Закон втратив чинність
(згідно із Законом України
 від 19 вересня 2013 року N 584-VII)

Розділ VII
ПОЛІМЕРНІ МАТЕРІАЛИ, ПЛАСТМАСИ ТА ВИРОБИ З НИХ; КАУЧУК, ГУМА ТА ВИРОБИ З НИХ

Примітки:

1. Товари, подані в наборах, що складаються з двох або більше різних компонентів, які повністю або частково входять до цього розділу і призначені для змішування з метою створення продукту, зазначеного в розділі VI або VII, слід класифікувати у товарній позиції, яка відповідає цьому продукту, за умови, що ці компоненти:

(a) з огляду на спосіб їх пакування явно призначені для використання разом без попереднього перепакування;

(b) подаються разом; і

(c) визначаються або їх власною природою, або за їх співвідношенням і доповнюють один одного.

2. За винятком виробів товарної позиції 3918 або 3919, пластмаси, каучук та вироби з них, покриті рельєфом або зображенням, спеціально на них нанесеним для їх основного призначення, класифікуються у групі 49.

Додаткова примітка України:

1. У цьому розділі терміни "що використовуються (використовується) для промислового складання моторних транспортних засобів" застосовуються лише до товарів, які використовуються у промисловому виробництві моторних транспортних засобів товарних позицій 8701 - 8705, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Група 39
Пластмаси, полімерні матеріали та вироби з них

Примітки:

1. В УКТЗЕД термін "пластмаси" означає матеріали товарних позицій 3901 - 3914, здатні під час полімеризації або на будь-якій наступній стадії набувати заданої форми під впливом зовнішньої дії (як правило, температури і тиску, а у разі потреби з використанням розчинника або пластифікатора) та зберігати її після усунення зовнішньої дії, такої як пресування, лиття, екструзія, каландрування або іншої.

В УКТЗЕД термін "пластмаси" означає також вулканізоване волокно, однак не застосовується до матеріалів, які розглядаються як текстильні в розділі XI.

2. До цієї групи не включаються:

(a) мастильні матеріали товарної позиції 2710 або 3403;

(b) воски товарної позиції 2712 або 3404;

(c) окремі органічні сполуки визначеного хімічного складу (група 29);

(d) гепарин або його солі (товарна позиція 3001);

(e) розчини (крім колодію), які складаються з будь-яких продуктів товарних позицій 3901 - 3913 в летких органічних розчинниках, за умови, що частка розчинника становить більш як 50 мас. % розчину (товарна позиція 3208); фольга для тиснення товарної позиції 3212;

(f) органічні поверхнево-активні речовини та препарати товарної позиції 3402;

(g) природні переплавлені смоли або складні ефіри цих смол (товарна позиція 3806);

(h) готові присадки, добавки до нафтопродуктів (включаючи бензин) або для інших рідин, які використовуються з тією самою метою, що й нафтопродукти (товарна позиція 3811);

(ij) готові гідравлічні рідини на основі полігліколів, силіконів або інших полімерів групи 39 (товарна позиція 3819);

(k) діагностичні або лабораторні реагенти на підкладці з пластмаси (товарна позиція 3822);

(l) синтетичний каучук групи 40 або вироби з нього;

(m) шорно-сідлові вироби або упряж (товарна позиція 4201), або валізи, кейси, сумки та інші вироби товарної позиції 4202;

(n) плетені, кошикові вироби, матеріали для плетіння групи 46;

(o) настінні покриття товарної позиції 4814;

(p) товари розділу XI (текстильні матеріали та вироби з них);

(q) вироби розділу XII (наприклад, взуття, головні убори, парасольки від сонця і дощу, палиці, ціпки, пуги, батоги та їх частини);

(r) біжутерія (імітація ювелірних виробів) товарної позиції 7117;

(s) товари розділу XVI (машини та механічне або електричне обладнання);

(t) частини літальних апаратів або транспортних засобів розділу XVII;

(u) вироби групи 90 (наприклад, оптичні елементи, оправи для окулярів, креслярські інструменти);

(v) вироби групи 91 (наприклад, годинники, корпуси годинників усіх видів);

(w) вироби групи 92 (наприклад, музичні інструменти та їх частини);

(x) вироби групи 94 (наприклад, меблі, лампи та освітлювальні прилади, світлові вивіски, збірні будівельні конструкції);

(y) вироби групи 95 (наприклад, іграшки, ігри, спортивний інвентар);

(z) вироби групи 96 (наприклад, щітки, ґудзики, застібки-блискавки, гребінці, мундштуки, чубуки до люльок, частини для термосів, авторучки, цангові олівці).

3. До товарних позицій 3901 - 3911 включаються лише товари, одержані в результаті хімічного синтезу:

(a) рідкі синтетичні поліолефіни, менш як 60 об. % яких методом дистиляції при низькому тиску переганяється при температурі 300 °С та тиску 1013 мбар (товарні позиції 3901 і 3902);

(b) смоли з низьким ступенем полімеризації кумарон-інденового типу товарної позиції 3911;

(c) інші синтетичні полімери, що містять у середньому щонайменше 5 мономерних ланок;

(d) силікони (товарна позиція 3910);

(e) резоли (товарна позиція 3909) та інші преполімери (форполімери).

4. Термін "співполімери" означає усі полімери, в яких частка жодної мономерної ланки не становить 95 мас. % або більше загального вмісту полімеру.

Якщо у контексті не обумовлено інше, у цій групі співполімери (включаючи співполіконденсати, продукти адитивної співполімеризації, блокспівполімери і прищеплені співполімери) та суміші полімерів повинні включатися до тієї ж самої товарної позиції, що і полімери співмономерної (сомономерної) ланки, яка переважає за масою порівняно з будь-якою іншою індивідуальною співмономерною ланкою. У цій примітці співмономерні ланки, що утворюють полімери однієї товарної позиції, розглядаються разом як один співмономер.

У разі якщо не переважає жоден співмономерний ланцюг, співполімери або полімерні суміші залежно від конкретного випадку повинні зазначатися в товарній позиції, останній в порядку зростання кодів тих рівнозначних товарних позицій, які розглядаються і до яких вони можуть бути включені.

5. Хімічно модифіковані полімери, в яких тільки бокові ланцюги головної полімерної ланки змінено хімічним впливом, зазначаються у товарній позиції, що відповідає немодифікованому полімеру. Ця умова не стосується прищеплених співполімерів.

6. У товарних позиціях 3901 - 3914 термін "первинні форми" означає тільки такі форми:

(a) рідини і пасти, включаючи дисперсії (емульсії та суспензії) та розчини;

(b) блоки неправильної форми, шматки (грудки), порошки (включаючи формувальні порошки), гранули, пластівці та подібні об'ємні форми.

7. Товарна позиція 3915 не включає відходи, обрізки і скрап однорідного за складом термопластичного матеріалу, переробленого в первинні форми (товарні позиції 3901 - 3914).

8. У товарній позиції 3917 терміни "труби, трубки, шланги" означають порожнисту продукцію незалежно від того, йдеться про напівфабрикати чи про готову продукцію, яку використовують, як правило, для транспортування, проведення або розподілу газів і рідин (наприклад, ребристі шланги для поливу, перфоровані труби). Ці терміни стосуються також трубкових оболонок сосисок, ковбас та інших плоских труб і трубок, за винятком продукції, що має інший поперечний переріз, ніж круглий, овальний, прямокутний (довжина якого не більш як у 1,5 раза перевищує ширину), або форму правильного багатокутника, яку слід розглядати не як труби, трубки або шланги, а як фасонні профілі.

9. У товарній позиції 3918 термін "пластмасові покриття для стін або стелі" означає продукцію у рулонах з шириною не менш як 45 см, яку використовують як оздоблення для стін або стель і яка складається з пластмас, нерозривно з'єднаних з основою з будь-якого матеріалу, крім паперу; до того ж шар пластмаси (на лицьовій поверхні), як правило, оздоблений і має зернистий рельєф, рельєфний малюнок, забарвлену поверхню, друкований малюнок чи орнамент або декорований інакше.

10. У товарних позиціях 3920 і 3921 терміни "плити, листи, плівки, стрічки і смужки" означають тільки плити, листи, плівки, стрічки і смужки (крім включених до групи 54) і блоки правильної геометричної форми, включаючи ті, що мають рельєф або поверхню, оброблену інакше, нерозрізані або нарізані на прямокутники (включаючи квадрати), але без подальшої обробки (навіть якщо в результаті обробки набувають вигляду готових до використання виробів).

11. До товарної позиції 3925 включаються лише такі вироби за умови, що вони не включені до попередніх товарних позицій підгрупи II цієї групи:

(a) резервуари, баки (включаючи септик-баки), бочки та аналогічні ємності місткістю більш як 300 л;

(b) конструкційні елементи, наприклад, для підлог, стін, перегородок, стель тощо;

(c) ринви та фітинги до них;

(d) двері, вікна та рами, наличники та пороги для дверей;

(e) балкони, балюстради, перила та аналогічні огорожі;

(f) віконниці, штори (включаючи венеціанські жалюзі) та аналогічні вироби, їх частини та доповнення;

(g) великогабаритні конструкційні елементи полиць для складання і стаціонарного встановлення, наприклад, у магазинах, майстернях, складах;

(h) декоративні архітектурні деталі, наприклад, канелюри, куполи, голуб'ятні;

(ij) фітинги та кріпильні комплекти, призначені для стаціонарного встановлення у/або на дверях, вікнах, сходах, стінах або інших частинах будівель, наприклад, кнопки, ручки, гаки, скоби, гачки для рушників, плати для вимикачів та інші захисні плати.

Примітки до товарних підпозицій:

1. До будь-якої товарної позиції цієї групи полімери (включаючи співполімери) і хімічно модифіковані полімери слід включати відповідно до таких положень:

(a) якщо існує товарна підпозиція "інші" на тому самому рівні:

(1) наявність префікса "полі" у назві специфічного полімеру у формулюванні товарної підпозиції (наприклад поліетилен або поліамід-6,6) означає, що основна мономерна ланка або мономерні ланки зазначеного полімеру, взяті разом, повинні становити 95 мас. % або більше загального вмісту полімеру;

(2) співполімери, наведені у товарних підпозиціях 3901 30, 3903 20, 3903 30 і 3904 30, слід класифікувати у цих товарних підпозиціях за умови, що співмономерні ланки зазначеного співполімеру становлять 95 мас. % або більше загального вмісту полімеру;

(3) хімічно модифіковані полімери включаються до товарної підпозиції "інші" за умови, якщо ці хімічно модифіковані полімери не включені до іншої більш специфічної товарної підпозиції;

(4) полімери, що не відповідають умовам, зазначеним у пунктах (1), (2) або (3), повинні включатися до тієї самої товарної підпозиції з числа тих, що залишилися, товарних підпозицій того самого рівня, яка включає полімери з мономерною ланкою, що домінує за масою серед будь-яких інших індивідуальних співмономерів. З цією метою мономерні ланки, з яких складаються полімери, зазначені в одній і тій самій підпозиції, повинні розглядатися разом. Порівнювати необхідно тільки ті співмономерні ланки, з яких складається полімер і які входять до підпозицій одного рівня;

(b) у разі відсутності підпозиції "інші" на тому самому рівні:

(1) полімери повинні включатися до підпозиції, яка складається з полімерів з мономерною ланкою, що домінує за масою серед будь-яких інших індивідуальних співмономерних ланок. З цією метою основні мономерні ланки, з яких складаються полімери, зазначені в одній і тій самій підпозиції, повинні розглядатися разом. Порівнюватися повинні тільки такі співмономерні ланки, з яких складаються полімери, що входять до підпозицій одного рівня;

(2) хімічно модифіковані полімери повинні включатися до товарної підпозиції, яка відповідає немодифікованому полімеру.

Полімерні суміші потрібно включати до тієї самої товарної підпозиції, що і полімери, одержані з тих самих мономерних ланок у тих самих пропорціях.

2. У товарній підпозиції 3920 43 термін "пластифікатори" означає вторинні пластифікатори.

Додаткова примітка:

1. У разі якщо тканини або полотна трикотажні, повсть чи фетр, або неткані матеріали, які застосовуються з метою армування, рукавички, рукавиці або мітенки, просочені або вкриті пористою пластмасою, розглядаються у групі 39, навіть якщо вони:

виготовлені з тканин або полотен трикотажних (крім тих, що належать до товарної позиції 5903), повсті або фетру, або нетканих матеріалів, просочених або вкритих пористою пластмасою, або

виготовлені з непросочених або невкритих тканин або полотен трикотажних, повсті або фетру, або нетканих матеріалів, які потім було піддано просоченню або вкриванню пористою пластмасою.

(Примітка 3 (c) до групи 56 та примітка 2 (a) (5) до групи 59).

Додаткова примітка України:

До товарної підкатегорії 3926 90 97 20 включають пломби з пластмас, кожна з яких має номерне маркування та на яку може бути нанесене зображення чи текст. Такі пломби встановлюються, як правило, без застосування спеціальних пристроїв. До цієї товарної підкатегорії включають також пристрої контролю за доступом, які мають спеціальну пломбувальну камеру для номерної одноразової пломби або номерне маркування та на які може бути нанесене зображення чи текст. Пломби та пристрої контролю за доступом використовують для пломбування транспортних засобів, приміщень, мішків, дверних замків, лічильників, приладів, сейфів, дверей, ключів, шухляд тощо.

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

  

I. ПЕРВИННІ ФОРМИ 

  

  

  

  

3901 

Полімери етилену в первинних формах: 

  

  

  

  

3901 10 

- поліетилен з питомою густиною менш як 0,94: 

  

  

  

  

3901 10 10 00 

- - поліетилен лінійний 

  

3901 10 90 00 

- - інший 

  

3901 20 

- поліетилен з питомою густиною 0,94 або більше: 

  

  

  

  

3901 20 10 00 

- - поліетилен, зазначений у примітці 6 (b) до цієї групи, питомою густиною 0,958 або більше при температурі 23° C з вмістом:
- 50 мг/кг або менше алюмінію;
- 2 мг/кг або менше кальцію;
- 2 мг/кг або менше хрому;
- 2 мг/кг або менше заліза;
- 2 мг/кг або менше нікелю;
- 2 мг/кг або менше титану; та
- 8 мг/кг або менше ванадію, що використовується для виробництва хлорсульфованого (сульфохлорованого) поліетилену 

  

3901 20 90 00 

- - інші 

  

3901 30 00 00 

- співполімери етилену з вінілацетатом 

  

0,05 

0,05 

3901 90 

- інші: 

  

  

  

  

3901 90 10 00 

- - іономер (іономерний полімер), що складається із солі тримеру етилену з ізобутилакрилатом і метакрилової кислоти 

  

3901 90 20 00 

- - А-Б-А блокспівполімер з полістиролу, етиленбутиленового співполімеру та полістиролу з вмістом 35 мас. % або менше стиролу в одній з форм, зазначених у примітці 6 (b) до цієї групи 

  

3901 90 90 

- - інші: 

  

  

  

  

3901 90 90 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3901 90 90 90 

- - - інші 

  

3902 

Полімери пропілену або інших олефінів у первинних формах: 

  

  

  

  

3902 10 00 00 

- поліпропілен 

  

3902 20 00 00 

- поліізобутилен 

  

3902 30 00 

- співполімери пропілену: 

  

  

  

  

3902 30 00 10 

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3902 30 00 90 

- - інші 

  

3902 90 

- інші: 

  

  

  

  

3902 90 10 00 

- - А-Б-А блокспівполімер полістиролу, етиленбутиленового співполімеру та полістиролу з вмістом стиролу 35 мас. % або менше в одній з форм, зазначених у примітці 6 (b) до цієї групи 

  

3902 90 20 00 

- - полі(бут-1-ен) (полібутилен-1), співполімер бут-1-ену (бутилену-1) та етилену з вмістом 10 мас. % або менше етилену, або суміш з полі(бут-1-ену) (полібутилену-1) з поліетиленом та/або поліпропіленом з вмістом 10 мас. % або менше поліетилену та/або 25 мас. %, або в одній із форм, зазначених у примітці 6 (b) до цієї групи 

  

3902 90 90 

- - інші: 

  

  

  

  

3902 90 90 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3902 90 90 90 

- - - інші 

  

3903 

Полімери стиролу у первинних формах: 

  

  

  

  

  

- полістироли: 

  

  

  

  

3903 11 00 00 

- - призначені для спучування або спінювання 

  

6,5 

6,5 

3903 19 00 00 

- - інші 

  

6,5 

6,5 

3903 20 00 00 

- співполімери стиролакрилонітрильні (SAN) 

  

3903 30 00 00 

- співполімери акрилонітрилбутадієнстирольні (ABS) 

  

3903 90 

- інші: 

  

  

  

  

3903 90 10 00 

- - співполімери тільки стиролу з аліловим спиртом, з ацетильним числом 175 або більше 

  

3903 90 20 00 

- - полістирол бромований з вмістом брому 58 мас. % або більше, але не більш як 71 мас. % в одній з форм, зазначених у примітці 6 (b) до цієї групи 

  

3903 90 90 00 

- - інші 

  

3904 

Полімери вінілхлориду або інших галогенованих олефінів у первинних формах: 

  

  

  

  

3904 10 00 00 

- полівінілхлорид, не змішаний з іншими речовинами 

  

  

- полівінілхлорид інший: 

  

  

  

  

3904 21 00 00 

- - непластифікований 

  

3904 22 00 00 

- - пластифікований 

  

3904 30 00 00 

- співполімери вінілхлориду та вінілацетату 

  

3904 40 00 00 

- інші співполімери вінілхлориду 

  

3904 50 

- полімери вініліденхлориду: 

  

  

  

  

3904 50 10 00 

- - співполімер вініліденхлориду з акрилонітрилом у вигляді кульок, що здатні розширюватись, діаметром 4 мкм або більше, але не більш як 20 мкм 

  

3904 50 90 00 

- - інші 

  

  

- фторполімери: 

  

  

  

  

3904 61 00 00 

- - політетрафторетилен 

  

3904 69 

- - інші: 

  

  

  

  

3904 69 10 00 

- - - полівінілфторид в одній з форм, зазначених у примітці 6 (b) до цієї групи 

  

3904 69 90 00 

- - - інші 

  

3904 90 00 00 

- інші 

  

3905 

Полімери вінілацетату або інших складних вінілових ефірів у первинних формах; інші вінілові полімери у первинних формах: 

  

  

  

  

  

- полівінілацетат: 

  

  

  

  

3905 12 00 00 

- - диспергований у воді 

  

3905 19 00 00 

- - інші 

  

  

- співполімери вінілацетату: 

  

  

  

  

3905 21 00 00 

- - диспергований у воді 

  

3905 29 00 00 

- - інші 

  

3905 30 00 00 

- спирт полівініловий, який містить або не містить негідролізовані ацетатні групи 

  

  

- інші: 

  

  

  

  

3905 91 00 00 

- - співполімери 

  

3905 99 

- - інші: 

  

  

  

  

3905 99 10 00 

- - - полівінілформаль однієї з форм, зазначених у примітці 6 (b) до цієї групи, молекулярна маса якого 10000 або більше, але не більш як 40000, містить:
- 9,5 мас. % або більше, але не більш як 13 мас. % ацетильних груп, у перерахунку на вінілацетат;
та
- 5 мас. % або більше, але не більш як 6,5 мас. % гідроксильних груп, у перерахунку на вініловий спирт 

  

3905 99 90 00 

- - - інші 

  

3906 

Акрилові полімери у первинних формах: 

  

  

  

  

3906 10 00 00 

- поліметилметакрилат 

  

3906 90 

- інші: 

  

  

  

  

3906 90 10 00 

- - полі [N-(3-гідроксііміно-1,1-диметилбутил) акриламід] 

  

0,5 

0,5 

3906 90 20 00 

- - співполімер 2-діізопропіламіноетилметакрилату з децилметакрилатом, у формі розчину в N,N-диметилацетаміді з вмістом 55 мас. % або більше співполімеру 

  

0,5 

0,5 

3906 90 30 00 

- - співполімер акрилової кислоти з 2-етилгексилакрилатом з вмістом 10 мас. % або більше, але не більш як 11 мас. % 2-етилгексилакрилату 

  

0,5 

0,5 

3906 90 40 00 

- - співполімер акрилонітрилу з метилакрилатом, модифікований полібутадієнакрилонітрилом (NBR) 

  

0,5 

0,5 

3906 90 50 00 

- - продукт полімеризації акрилової кислоти з алкілметакрилатом та з невеликим вмістом інших мономерів, що використовується як загусник для виробництва пастоподібних друкарських фарб для текстилю 

  

0,5 

0,5 

3906 90 60 00 

- - співполімер метилакрилату з етиленом та мономером, який містить як замісник не кінцеву карбоксильну групу, з вмістом 50 мас. % або більше метилакрилату, в тому числі змішаний або не змішаний з кремнеземом 

  

0,5 

0,5 

3906 90 90 00 

- - інші  

  

3907 

Поліацеталі, інші прості поліефіри (поліетери) та епоксидні смоли у первинних формах; полікарбонати, алкідні смоли, складні поліалільні ефіри та інші складні поліефіри (поліестери), у первинних формах: 

  

  

  

  

3907 10 00 00 

- поліацеталі 

  

3907 20 

- поліефіри прості інші: 

  

  

  

  

  

- - прості поліефіроспирти: 

  

  

  

  

3907 20 11 00 

- - - поліетиленгліколі 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

3907 20 21 00 

- - - - з гідроксильним числом не більш як 100 

  

3907 20 29 00 

- - - - інші 

  

  

- - інші: 

  

  

  

  

3907 20 91 00 

- - - співполімер 1-хлор-2,3-епоксипропану та етилен оксиду 

  

3907 20 99 00 

- - - інші 

  

3907 30 00 00 

- смоли епоксидні 

  

3907 40 00 00 

- полікарбонати 

  

3907 50 00 00 

- смоли алкідні 

  

3907 60 

- полі (етилентерефталат): 

  

  

  

  

3907 60 20 00 

- - що має в'язкість 78 мл/г або вищу 

  

3907 60 80 00 

- - інші 

  

3907 70 00 00 

- полілактид 

  

  

- поліефіри складні інші: 

  

  

  

  

3907 91 

- - ненасичені: 

  

  

  

  

3907 91 10 

- - - рідкі: 

  

  

  

  

3907 91 10 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3907 91 10 90 

- - - - інші 

  

3907 91 90 00 

- - - інші 

  

3907 99 

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - з гідроксильним числом не більш як 100: 

  

  

  

  

3907 99 11 00 

- - - - полі(етиленнафталін-2,6-дикарбоксилат) 

  

3907 99 19 

- - - - інші: 

  

  

  

  

3907 99 19 10 

- - - - - полібутилентерефталат з питомою густиною не менш як 1,29 г/см3, але не більш як 1,33 г/см3 

  

3907 99 19 90 

- - - - - інші 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

3907 99 91 00 

- - - - полі(етиленнафталін-2,6-дикарбоксилат) 

  

3907 99 98 00 

- - - - інші 

  

3908 

Поліаміди у первинних формах: 

  

  

  

  

3908 10 00 

- поліамід-6, -11, -12, -6,6, -6,9, -6,10 або -6,12: 

  

  

  

  

3908 10 00 10 

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3908 10 00 90 

- - інші 

  

3908 90 00 00 

- інші 

  

6,5 

6,5 

3909 

Аміноальдегідні смоли, фенолоальдегідні смоли та поліуретани у первинних формах: 

  

  

  

  

3909 10 00 00 

- смоли карбамідні; смоли тіокарбамідні 

  

3909 20 00 00 

- смоли меламінові 

  

3909 30 00 00 

- смоли аміноальдегідні інші 

  

3909 40 00 00 

- смоли фенолоальдегідні 

  

3909 50 

- поліуретани: 

  

  

  

  

3909 50 10 00 

- - поліуретан 2,2'-(третбутиліміно) діетанолу та 4,4'-метилендициклогексилдіізоціанату у вигляді розчину в N,N-диметилацетаміді з вмістом 50 мас. % або більше полімеру 

  

3909 50 90 

- - інші: 

  

  

  

  

3909 50 90 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3909 50 90 90 

- - - інші 

  

3910 00 00 

Силікони у первинних формах: 

  

  

  

  

3910 00 00 10 

- силіконові масла 

  

6,5 

6,5 

3910 00 00 50 

- силіконові еластомери 

  

3910 00 00 90 

- інші 

  

3911 

Смоли нафтові, кумаронові, інденові, кумароноінденові та політерпени, полісульфіди, полісульфони та інші речовини, зазначені у примітці 3 до цієї групи, у первинних формах, не включені до інших товарних позицій: 

  

  

  

  

3911 10 00 00 

- смоли нафтові, кумаронові, інденові, кумароноінденові та політерпени 

  

3911 90 

- інші: 

  

  

  

  

  

- - продукти, одержані конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифіковані або немодифіковані: 

  

  

  

  

3911 90 11 00 

- - - полі(окси-1,4-феніленсульфоніл
-1,4-феніленокси-
1,4-феніленізопропіліден-1,4-фенілен) в одній з форм, зазначених у примітці 6 (b) до цієї групи 

  

3911 90 13 00 

- - - полі (тіо-1,4-фенілен) 

  

3911 90 19 00 

- - - інші 

  

  

- - інші: 

  

  

  

  

3911 90 91 00 

- - - співполімер п-крезолу та дивінілбензолу у формі розчину в N,N-диметилацетаміді з вмістом 50 мас. % або більше полімеру 

  

3911 90 93 00 

- - - гідрогеновані співполімери вінілтолуолу та альфа-метилстиролу 

  

3911 90 99 00 

- - - інші 

  

3912 

Целюлоза та її хімічні похідні у первинних формах, не включені до інших товарних позицій: 

  

  

  

  

  

- ацетати целюлози: 

  

  

  

  

3912 11 00 00 

- - непластифіковані 

  

3912 12 00 00 

- - пластифіковані 

  

3912 20 

- нітрати целюлози (включаючи колодії): 

  

  

  

  

  

- - непластифіковані: 

  

  

  

  

3912 20 11 00 

- - - колодій та целоїдин 

  

3912 20 19 00 

- - - інші 

  

3912 20 90 00 

- - пластифіковані 

  

  

- ефіри целюлози прості: 

  

  

  

  

3912 31 00 00 

- - карбоксиметилцелюлоза та її солі 

  

6,5 

6,5 

3912 39 

- - інші: 

  

  

  

  

3912 39 10 00 

- - - етилцелюлоза 

  

3912 39 20 00 

- - - гідроксипропілцелюлоза 

  

3912 39 80 00 

- - - інші 

  

3912 90 

- інші: 

  

  

  

  

3912 90 10 00 

- - ефіри целюлози складні 

  

3912 90 90 00 

- - інші 

  

3913 

Полімери природні (наприклад альгінова кислота) та полімери природні модифіковані (наприклад, затверділі протеїни (білки), хімічні похідні натурального каучуку) у первинних формах, не включені до інших товарних позицій: 

  

  

  

  

3913 10 00 00 

- кислота альгінова, її солі та складні ефіри 

  

3913 90 00 

- інші: 

  

  

  

  

3913 90 00 10 

- - декстран 

  

0,1 

0,1 

3913 90 00 90 

- - інші 

  

3914 00 00 00 

Смоли іонообмінні, одержані на основі полімерів товарних позицій 3901 - 3913, у первинних формах 

  

6,5 

6,5 

  

II. ВІДХОДИ, ОБРІЗКИ ТА СКРАП; НАПІВФАБРИКАТИ; ВИРОБИ 

  

  

  

  

3915 

Відходи, обрізки та скрап із пластмас: 

  

  

  

  

3915 10 00 00 

- полімерів етилену 

  

3915 20 00 00 

- полімерів стиролу 

  

3915 30 00 00 

- полімерів вінілхлориду 

  

3915 90 

- інших пластмас: 

  

  

  

  

  

- - продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації): 

  

  

  

  

3915 90 11 00 

- - - полімерів пропілену 

  

3915 90 18 00 

- - - інші 

  

3915 90 90 00 

- - інші 

  

3916 

Моноволокна з максимальним поперечним перетином більш як 1 мм (мононитки), прутки, стрижні та профілі фігурні з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого іншого оброблення, з полімерних матеріалів: 

  

  

  

  

3916 10 00 

- з полімерів етилену: 

  

  

  

  

3916 10 00 10 

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3916 10 00 90 

- - інші 

  

3916 20 

- з полімерів вінілхлориду: 

  

  

  

  

3916 20 10 

- - з полівінілхлориду: 

  

  

  

  

3916 20 10 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3916 20 10 90

- - - інші

  

6,5

6,5

-

3916 20 90 00

- - інші

  

6,5

6,5

-

3916 90 

- з інших пластмас: 

  

  

  

  

  

- - з продуктів, одержаних конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифікованих чи немодифікованих: 

  

  

  

  

3916 90 11 

- - - із складних поліефірів: 

  

  

  

  

3916 90 11 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3916 90 11 90 

- - - - інші 

  

3916 90 13 00 

- - - з поліамідів 

  

3916 90 15 00 

- - - з епоксидних смол 

  

3916 90 19 00 

- - - інші 

  

  

- - з продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації): 

  

  

  

  

3916 90 51 00 

- - - з полімерів пропілену 

  

3916 90 59 00 

- - - інші 

  

3916 90 90 00 

- - інші 

  

3917 

Труби, трубки і шланги та їх фітинги (наприклад, з'єднання, коліна, муфти) із пластмаси: 

  

  

  

  

3917 10 

- оболонки штучні (для ковбасних виробів) із затверділих протеїнів або з целюлозних матеріалів: 

  

  

  

  

3917 10 10 00 

- - із затверділих протеїнів 

  

6,5 

6,5 

3917 10 90 00 

- - із целюлозних матеріалів 

  

  

- труби, трубки і шланги, жорсткі: 

  

  

  

  

3917 21 

- - з полімерів етилену: 

  

  

  

  

3917 21 10 00 

- - - безшовні, довжина яких перевищує максимальний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого іншого оброблення 

  

3917 21 90 

- - - інші: 

  

  

  

  

3917 21 90 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3917 21 90 30 

- - - - обладнані фітингами, для цивільної авіації 

  

3917 21 90 90 

- - - - інші 

  

3917 22 

- - з полімерів пропілену: 

  

  

  

  

3917 22 10 00 

- - - безшовні, довжина яких перевищує максимальний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого іншого оброблення 

  

3917 22 90 

- - - інші: 

  

  

  

  

3917 22 90 30 

- - - - обладнані фітингами, для цивільної авіації 

  

3917 22 90 90 

- - - - інші 

  

3917 23 

- - з полімерів вінілхлориду: 

  

  

  

  

3917 23 10 00

- - - безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимальний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого іншого оброблення

  

6,5

6,5

-

3917 23 90 

- - - інші: 

  

  

  

  

3917 23 90 30 

- - - - обладнані фітингами, для цивільної авіації 

  

3917 23 90 90

- - - - інші

  

6,5

6,5

-

3917 29 

- - з інших пластмас: 

  

  

  

  

  

- - - безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимальний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого іншого оброблення: 

  

  

  

  

3917 29 12 00 

- - - - з продуктів, одержаних конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифікованих чи немодифікованих 

  

3917 29 15 00 

- - - - з продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації) 

  

3917 29 19 00 

- - - - інші 

  

3917 29 90 

- - - інші: 

  

  

  

  

3917 29 90 10 

- - - - для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3917 29 90 30 

- - - - обладнані фітингами, для цивільної авіації 

  

3917 29 90 90 

- - - - інші 

  

  

- інші труби, трубки та шланги гнучкі: 

  

  

  

  

3917 31 00 

- - труби, трубки та шланги гнучкі, що можуть витримувати тиск не більш як 27,6 МПа: 

  

  

  

  

3917 31 00 30 

- - - обладнані фітингами, для цивільної авіації 

  

3917 31 00 90 

- - - інші 

  

3917 32 

- - інші, не армовані або не комбіновані з іншими матеріалами і без фітингів: 

  

  

  

  

  

- - - безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимальний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого іншого оброблення: 

  

  

  

  

3917 32 10 00 

- - - - з продуктів, одержаних конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифікованих або немодифікованих 

  

  

- - - - з продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації): 

  

  

  

  

3917 32 31 

- - - - - з полімерів етилену: 

  

  

  

  

3917 32 31 10 

- - - - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3917 32 31 90 

- - - - - - інші 

  

3917 32 35 00 

- - - - - з полімерів вінілхлориду 

  

3917 32 39 00 

- - - - - інші 

  

3917 32 51 00 

- - - - інші 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

3917 32 91 00 

- - - - оболонки штучні для ковбасних виробів 

  

6,5 

6,5 

3917 32 99 00 

- - - - інші 

  

3917 33 00 

- - інші, не армовані та не комбіновані з іншими матеріалами, з фітингами: 

  

  

  

  

3917 33 00 30 

- - - обладнані фітингами, для цивільної авіації 

  

3917 33 00 90 

- - - інші 

  

3917 39 

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - безшовні, нарізані на відрізки, довжина яких перевищує максимальний розмір поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого іншого оброблення: 

  

  

  

  

3917 39 12 00 

- - - - з продуктів, одержаних конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифікованих чи немодифікованих 

  

3917 39 15 00 

- - - - з продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації) 

  

3917 39 19 00 

- - - - інші 

  

3917 39 90 

- - - інші: 

  

  

  

  

3917 39 90 30 

- - - - обладнані фітингами, для цивільної авіації 

  

3917 39 90 90 

- - - - інші 

  

3917 40 00 

- фітинги: 

  

  

  

  

3917 40 00 30 

- - для цивільної авіації 

  

3917 40 00 90 

- - інші 

  

6,5 

6,5 

3918 

Покриття пластмасові для підлоги, самоклейні або несамоклейні, у рулонах або пластинах; покриття пластмасові для стін або стелі, зазначені у примітці 9 до цієї групи: 

  

  

  

  

3918 10 

- з полімерів вінілхлориду: 

  

  

  

  

3918 10 10 

- - що складаються з основи, просоченої або покритої полівінілхлоридом: 

  

  

  

  

3918 10 10 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

м2 

3918 10 10 90

- інші

  

6,5

6,5

м2

3918 10 90 00

- - інші

  

6,5

6,5

м2

3918 90 00 00 

- з інших пластмас 

  

м2 

3919 

Плити, листи, смужки, стрічки, плівки та інші плоскі форми з пластмаси самоклейні, у рулонах або не у рулонах: 

  

  

  

  

3919 10 

- у рулонах завширшки не більш як 20 см: 

  

  

  

  

  

- - смуги або стрічки з покриттям з невулканізованого натурального або синтетичного каучуку: 

  

  

  

  

3919 10 11 00 

- - - з пластифікованого полівінілхлориду або поліетилену 

  

6,5 

6,5 

3919 10 13 00 

- - - з непластифікованого полівінілхлориду 

  

6,5 

6,5 

3919 10 15 00 

- - - з поліпропілену 

  

6,5 

6,5 

3919 10 19 00 

- - - інші 

  

6,5 

6,5 

  

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - з продуктів, одержаних конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифікованих або немодифікованих: 

  

  

  

  

3919 10 31 00 

- - - - із складних поліефірів 

  

3919 10 38 00 

- - - - інші 

  

  

- - - з продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації): 

  

  

  

  

3919 10 61 00 

- - - - з пластифікованого полівінілхлориду або поліетилену 

  

3919 10 69 00 

- - - - інші 

  

3919 10 90 

- - - інші: 

  

  

  

  

3919 10 90 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3919 10 90 90 

- - - - інші 

  

3919 90 

- інші: 

  

  

  

  

3919 90 10 00

- - піддані подальшому обробленню, крім оброблення поверхні, або нарізані на форми, крім квадратної чи прямокутної

  

6,5

6,5

-

  

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - з продуктів, одержаних конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифікованих або немодифікованих: 

  

  

  

  

3919 90 31 00 

- - - - з полікарбонатів, алкідних смол, поліалілових складних ефірів або інших складних поліефірів 

  

3919 90 38 00

- - - - інші

  

6,5

6,5

-

  

- - - з продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації): 

  

  

  

  

3919 90 61 00

- - - - з пластифікованого полівінілхлориду або з поліетилену

  

6,5

6,5

-

3919 90 69 00

- - - - інші

  

6,5

6,5

-

3919 90 90 00 

- - - інші 

  

3920 

Інші плити, листи, плівки, стрічки та пластини з пластмаси, непористі, неармовані, нешаруваті, без підкладки та не поєднані подібним способом з іншими матеріалами: 

  

  

  

  

3920 10 

- з полімерів етилену: 

  

  

  

  

  

- - завтовшки не більш як 0,125 мм: 

  

  

  

  

  

- - - з поліетилену з питомою густиною: 

  

  

  

  

  

- - - - менш як 0,94: 

  

  

  

  

3920 10 23 00 

- - - - - плівка поліетиленова завтовшки 20 мкм або більше, але не більш як 40 мкм, для виготовлення фоторезистивних плівок, які використовують у виробництві напівпровідників або друкованих схем 

  

6,5 

6,5 

  

- - - - - інші: 

  

  

  

  

  

- - - - - - недруковані: 

  

  

  

  

3920 10 24 00 

- - - - - - - плівка, що здатна розтягуватись (stretch film) 

  

6,5 

6,5 

3920 10 26 00 

- - - - - - - інші 

  

6,5 

6,5 

3920 10 27 00 

- - - - - - друковані 

  

6,5 

6,5 

3920 10 28 00 

- - - - 0,94 або більше 

  

6,5 

6,5 

3920 10 40 00 

- - - інші 

  

6,5 

6,5 

  

- - завтовшки більш як 0,125 мм: 

  

  

  

  

3920 10 81 00 

- - - синтетична паперова маса (пульпа) у вигляді вологих аркушів (листків), отримана з незв'язаних розгалужених окремих поліетиленових тонких волокон, що легко відділяються один від одного, у тому числі змішані або не змішані з волокнами целюлози в кількості не більш як 15 %, з вмістом зволожувального агента полівінілового спирту, розчиненого у воді 

  

6,5 

6,5 

3920 10 89 

- - - інші: 

  

  

  

  

3920 10 89 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3920 10 89 90 

- - - - інші 

  

6,5 

6,5 

3920 20 

- з полімерів пропілену: 

  

  

  

  

  

- - завтовшки не більш як 0,10 мм: 

  

  

  

  

3920 20 21 00 

- - - біаксеально орієнтовані 

  

6,5 

6,5 

3920 20 29 00 

- - - інші 

  

  

- - завтовшки більш як 0,10 мм: 

  

  

  

  

  

- - - смуга або стрічка завширшки більш як 5 мм, але не більш як 20 мм, що використовується для пакування: 

  

  

  

  

3920 20 71 00 

- - - - стрічка декоративна 

  

3920 20 79 00 

- - - - інші 

  

6,5 

6,5 

3920 20 90 

- - - інші: 

  

  

  

  

3920 20 90 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3920 20 90 90 

- - - - інші 

  

3920 30 00 

- з полімерів стиролу: 

  

  

  

  

3920 30 00 10 

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3920 30 00 90 

- - інші 

  

  

- з полімерів полівінілхлориду: 

  

  

  

  

3920 43 

- - які містять за масою не менш як 6 % пластифікаторів: 

  

  

  

  

3920 43 10 00

- - - завтовшки не більш як 1 мм

  

5

5

-

3920 43 90 

- - - завтовшки більш як 1 мм: 

  

  

  

  

3920 43 90 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3920 43 90 90 

- - - - інші 

  

3920 49 

- - інші: 

  

  

  

  

3920 49 10 00 

- - - завтовшки не більш як 1 мм 

  

3920 49 90 00 

- - - завтовшки більш як 1 мм 

  

  

- з акрилових полімерів: 

  

  

  

  

3920 51 00 00 

- - з поліметилметакрилату 

  

3920 59 

- - інші: 

  

  

  

  

3920 59 10 00 

- - - співполімер акрилового та метакрилового складного ефіру у вигляді плівки завтовшки не більш як 150 мкм 

  

3920 59 90 00 

- - - інші 

  

  

- з полікарбонатів, з алкідних смол, з поліалільних складних ефірів або поліефірів складних інших: 

  

  

  

  

3920 61 00 00 

- - з полікарбонатів 

  

3920 62 

- - з поліетилентерефталату: 

  

  

  

  

  

- - - завтовшки не більш як 0,35 мм: 

  

  

  

  

3920 62 11 00 

- - - - плівка з поліетилентерефталату завтовшки 72 мкм або більше, але не більш як 79 мкм, для виробництва гнучких магнітних дисків 

  

3920 62 13 00 

- - - - плівка з поліетилентерефталату завтовшки 100 мкм або більше, але не більш як 150 мкм, для виробництва фотополімерних друкованих пластин 

  

3920 62 19 

- - - - інші: 

  

  

  

  

3920 62 19 10 

- - - - - плівка з поліетилентерефталату завтовшки не більш як 50 мкм 

  

3920 62 19 90 

- - - - - інші 

  

3920 62 90 00 

- - - завтовшки більш як 0,35 мм 

  

3920 63 00 00 

- - з ненасичених складних поліефірів 

  

3920 69 00 00 

- - з інших складних поліефірів 

  

  

- з целюлози або її хімічних похідних: 

  

  

  

  

3920 71 

- - з регенерованої целюлози: 

  

  

  

  

3920 71 10 00 

- - - листи, плівки, смуги або стрічки, намотані або ненамотані, завтовшки менш як 0,75 мм 

  

3920 71 90 00 

- - - інші 

  

3920 73 

- - з ацетату целюлози: 

  

  

  

  

3920 73 10 00 

- - - плівки у рулонах, котушках або у вигляді стрічок для кінематографії або фотозйомки 

  

3920 73 50 00 

- - - листи, плівки, стрічки або платівки, намотані або ненамотані, завтовшки менш як 0,75 мм 

  

3920 73 90 00 

- - - інші 

  

3920 79 

- - з інших похідних целюлози: 

  

  

  

  

3920 79 10 

- - - з вулканізованого волокна: 

  

  

  

  

3920 79 10 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3920 79 10 90 

- - - - інші 

  

3920 79 90 00 

- - - інші 

  

  

- з інших пластмас: 

  

  

  

  

3920 91 00 

- - з полівінілбутиралю: 

  

  

  

  

3920 91 00 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3920 91 00 90 

- - - інші 

  

3920 92 00 00 

- - з поліамідів 

  

3920 93 00 00 

- - з аміноальдегідних смол 

  

3920 94 00 00 

- - з фенолоальдегідних смол 

  

3920 99 

- - з інших пластмас: 

  

  

  

  

  

- - - з продуктів, одержаних конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифікованих чи немодифікованих: 

  

  

  

  

3920 99 21 00 

- - - - листи та смуги або стрічки поліімідні, не покриті або покриті, або покриті тільки пластмасою 

  

3920 99 28 00 

- - - - інші 

  

  

- - - з продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації): 

  

  

  

  

3920 99 51 00 

- - - - лист з полі(вінілфториду) 

  

3920 99 53 00 

- - - - іонообмінні мембрани з фторованих пластмас для використання в електролізерах з хлоролужним електролітом 

  

3920 99 55 00 

- - - - плівка з полівінілового спирту двовісьної (біаксіальної) орієнтації з вмістом 97 мас. % або більше полівінілового спирту, без покриття, завтовшки не більш як 1 мм 

  

3920 99 59 00 

- - - - інші 

  

3920 99 90 00 

- - - інші 

  

3921 

Інші плити, листи, плівки та смуги або стрічки з пластмаси: 

  

  

  

  

  

- пористі: 

  

  

  

  

3921 11 00 00 

- - з полімерів стиролу 

  

3921 12 00 00

- - з полімерів вінілхлориду

  

6,5

6,5

-

3921 13 

- - з поліуретанів: 

  

  

  

  

3921 13 10 

- - - гнучкі: 

  

  

  

  

  

- - - - з пінополіуретанів: 

  

  

  

  

3921 13 10 11 

- - - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3921 13 10 19 

- - - - - інші 

  

6,5 

6,5 

3921 13 10 90 

- - - - інші 

  

3921 13 90 00 

- - - інші 

  

3921 14 00 00 

- - з регенерованої целюлози 

  

3921 19 00 00 

- - з інших пластмас 

  

3921 90 

- інші: 

  

  

  

  

  

- - з продуктів, одержаних конденсацією або полімеризацією з перегрупуванням, хімічно модифікованих або немодифікованих: 

  

  

  

  

  

- - - із складних поліефірів: 

  

  

  

  

3921 90 11 00 

- - - - листи та плити гофровані 

  

3921 90 19 00 

- - - - інші 

  

3921 90 30 00 

- - - з фенолоальдегідних смол 

  

  

- - - з аміноальдегідних смол: 

  

  

  

  

  

- - - - шаруваті (ламіновані): 

  

  

  

  

3921 90 41 00 

- - - - - шаруваті (ламіновані) високого тиску з декоративною поверхнею з одного або з обох боків 

  

3921 90 43 00 

- - - - - інші 

  

3921 90 49 00 

- - - - інші 

  

3921 90 55 

- - - інші: 

  

  

  

  

3921 90 55 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3921 90 55 90 

- - - - інші 

  

3921 90 60 00 

- - з продуктів поліприєднання (адитивної полімеризації) 

  

3921 90 90 00 

- - інші 

  

3922 

Ванни, душі, умивальники, біде, унітази та їх сидіння і кришки для них, бачки зливні та аналогічні вироби санітарно-технічного призначення з пластмас: 

  

  

  

  

3922 10 00 00 

- ванни, душі, раковини для стоку води та раковини для умивальників 

  

6,5 

6,5 

3922 20 00 00 

- сидіння та кришки для унітазів 

  

6,5 

6,5 

3922 90 00 00 

- інші 

  

6,5 

6,5 

3923 

Вироби з пластмаси для транспортування та пакування товарів; пробки, кришки, ковпаки та інші вироби з пластмас для герметизації, закупорювання: 

  

  

  

  

3923 10 00 00 

- коробки, ящики, кошики та аналогічні вироби 

  

6,5 

6,5 

  

- мішки, пакети, сумочки (включаючи конічні (кульки): 

  

  

  

  

3923 21 00 00 

- - з полімерів етилену 

  

6,5 

6,5 

3923 29 

- - з інших пластмас: 

  

  

  

  

3923 29 10 00 

- - - з полівінілхлориду 

  

6,5 

6,5 

3923 29 90 00 

- - - інші 

  

3923 30 

- бутлі, пляшки, фляги та аналогічні вироби: 

  

  

  

  

3923 30 10 00 

- - вмістом не більш як 2 л 

  

6,5 

6,5 

шт 

3923 30 90 00 

- - вмістом більш як 2 л 

  

6,5 

6,5 

шт 

3923 40 

- бобіни, котушки, шпулі та аналогічні основи для намотування: 

  

  

  

  

3923 40 10 00 

- - бобіни, котушки та аналогічні вироби для намотування фото- та кіноплівок або стрічок, плівок тощо, зазначені у товарних позиціях 8523 і 8524 

  

3923 40 90 00 

- - інші 

  

3923 50 

- пробки, кришки, ковпачки та інші пристосування для герметизації, закупорювання: 

  

  

  

  

3923 50 10 00 

- - кришки та ковпачки для закупорювання пляшок 

  

6,5 

6,5 

3923 50 90 00 

- - інші 

  

6,5 

6,5 

3923 90 

- інші: 

  

  

  

  

3923 90 10 00 

- - сітка екструдована трубовидної форми 

  

6,5 

6,5 

3923 90 90 00 

- - інші 

  

6,5 

6,5 

3924 

Посуд та прибори столові або кухонні, інші речі домашнього вжитку, гігієнічні або туалетні вироби з пластмас: 

  

  

  

  

3924 10 00 00 

- посуд та прибори столові або кухонні 

  

6,5 

6,5 

3924 90 

- інші: 

  

  

  

  

  

- - з регенерованої целюлози: 

  

  

  

  

3924 90 11 00 

- - - губки 

  

6,5 

6,5 

3924 90 19 00 

- - - інші 

  

6,5 

6,5 

3924 90 90 00 

- - інші 

  

3925 

Вироби будівельні з пластмас, не зазначені в іншому місці: 

  

  

  

  

3925 10 00 00

- резервуари, цистерни, баки, чани, бочки, діжки та аналогічні ємності місткістю більш як 300 л

  

6,5

6,5

-

3925 20 00 00

- двері, вікна та їх рами, наличники і пороги

  

6,5

6,5

-

3925 30 00 00

- віконниці, штори (включаючи венеційські жалюзі), аналогічні вироби та їх частини

  

6,5

6,5

-

3925 90 

- інші: 

  

  

  

  

3925 90 10 00

- - фітинги та кріпильні комплекти, призначені для постійного встановлення в/або на дверях, вікнах, східцях, стінах або інших частинах будинків

  

6,5

6,5

-

3925 90 20 00

- - магістральні, канальні та кабельні лотки, жолоби для електричних мереж

  

6,5

6,5

-

3925 90 80 00

- - інші

  

6,5

6,5

-

3926 

Інші вироби з пластмас та вироби з інших матеріалів товарних позицій 3901-3914: 

  

  

  

  

3926 10 00 00 

- приладдя канцелярське і шкільне 

  

3926 20 00 00 

- одяг та додаткові речі до одягу (включаючи рукавиці, рукавички та мітенки) 

  

3926 30 00 

- кріпильні вироби та фурнітура для меблів, транспортних засобів тощо: 

  

  

  

  

3926 30 00 10 

- - для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3926 30 00 90

- - інші

  

6,5

6,5

-

3926 40 00 00 

- статуетки та інші декоративні вироби 

  

3926 90 

- інші: 

  

  

  

  

3926 90 50 00 

- - ємності перфоровані та аналогічні вироби для фільтрування води на вході до дренажної системи 

  

  

- - інші: 

  

  

  

  

3926 90 92 

- - - виготовлені з листового матеріалу: 

  

  

  

  

3926 90 92 30 

- - - - для цивільної авіації 

  

3926 90 92 90 

- - - - інші 

  

3926 90 97 

- - - інші: 

  

  

  

  

3926 90 97 10 

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

3926 90 97 20 

- - - - номерні пломби; пристрої контролю за доступом 

  

3926 90 97 30 

- - - - для цивільної авіації 

  

3926 90 97 90 

- - - - інші 

  

Група 40
Каучук, гума та вироби з них

Примітки:

1. Якщо у контексті не обумовлене інше, то за всіма розділами УКТЗЕД терміни "каучук" і "гума" означають таку продукцію, вулканізовану або невулканізовану, затверділу або незатверділу: природний каучук, балату, гутаперчу, гваюлу, чикл та аналогічні природні смоли, синтетичний каучук, фактис, одержаний з олій або масел, та ці самі матеріали у регенерованому вигляді.

2. До цієї групи не включаються:

(a) товари розділу XI (текстильні матеріали і текстильні вироби);

(b) взуття та частини взуття групи 64;

(c) головні убори та частини головних уборів, включаючи купальні шапочки, групи 65;

(d) механічні чи електричні пристрої та їх частини, включаючи електротовари усіх видів, з твердої гуми розділу XVI;

(e) вироби груп 90, 92, 94 або 96;

(f) вироби групи 95, крім спортивних рукавичок і виробів товарних позицій 4011-4013.

3. У товарних позиціях 4001 - 4003 та 4005 термін "первинні форми" означає:

(a) рідини та пасти (включаючи латекс, підвулканізований або непідвулканізований та інші дисперсії і розчини);

(b) блоки неправильної форми, шматки, пачки, порошки, гранули, крихти та аналогічні насипні форми.

4. У примітці 1 до цієї групи та у товарній позиції 4002 термін "каучук синтетичний" означає:

(a) ненасичені синтетичні речовини, які способом вулканізації сіркою можуть бути необоротно перетворені на нетермопластичні речовини, що при температурі від 18° C до 29° C спроможні без розриву витримувати розтягування, що збільшує їх первинну довжину у 3 рази, а під час розтягування із збільшенням первинної довжини в 2 рази, і протягом 5 хвилин повертаються до довжини, що перевищує первинну довжину не більш як у півтора раза. Під час зазначеного випробування дозволяється додання речовин, необхідних для утворення поперечних зв'язків, зокрема таких, як активатори або прискорювачі вулканізації. Допускається також присутність речовин, розглянутих у примітці 5 (B) (ii) та (iii). Водночас не допускається наявність будь-яких речовин, не призначених для створення таких поперечних зв'язків, як розріджувачі, пластифікатори та наповнювачі;

(b) тіопласти (ТМ); та

(c) природний каучук, модифікований прищепленням або змішуванням з пластмасами, деполімеризований природний каучук і суміші ненасичених синтетичних речовин з насиченими синтетичними високомолекулярними полімерами за умови, що ці продукти відповідають вимогам, зазначеним у пункті 4 (a) цієї примітки, щодо вулканізації, розтягування та відновлення розмірів.

5. (A) До товарних позицій 4001 і 4002 не включаються каучук або суміші каучуків, якщо вони до або після коагуляції були змішані з:

(i) вулканізуючими агентами, прискорювачами, уповільнювачами або активаторами (крім тих, що були додані для приготування підвулканізованого каучукового латексу);

(ii) пігментами або іншими барвниками, крім тих, що використовуються тільки з метою ідентифікації;

(iii) пластифікаторами або наповнювачами (крім мінеральних масел у разі маслонаповненого каучуку), зміцнювальними агентами, органічними розчинниками або будь-якими іншими речовинами, крім зазначених у пункті 5 (B).

5. (B) Наявність таких речовин у каучуку або суміші каучуків не впливатиме на їх віднесення до товарної позиції 4001 або 4002 за умови, що такий каучук або суміш каучуків зберігають свої основні характеристики як сировинного матеріалу:

(i) емульгаторів або антиадгезивів;

(ii) невеликої кількості продуктів розпаду емульгаторів;

(iii) дуже невеликої кількості термочутливих речовин (здебільшого з метою отримання термочутливих каучукових латексів), катіонних поверхневоактивних речовин (здебільшого з метою отримання електропозитивних каучукових латексів), антиоксидантів, коагулянтів, речовин, що сприяють перетворенню каучуку в кришку, речовин, які забезпечують морозостійкість пептизаторів, антикоагулянтів, стабілізаторів, агентів, що регулюють в'язкість, або інших подібних добавок спеціального призначення.

6. У товарній позиції 4004 термін "відходи, обрізки та скрап" означає відходи, обрізки та скрап, що утворюються під час виробництва чи оброблення каучуку або виробів з каучуку (гуми), які абсолютно не придатні для використання як вироби через пошкодження, зношеність або з інших причин.

7. Нитки, що повністю складаються з вулканізованої гуми з найбільшим поперечним перерізом більш як 5 мм, повинні класифікуватись як смуги, стрічки, прутки, профілі фасонні в товарній позиції 4008.

8. До товарної позиції 4010 включаються конвеєрні та транспортерні стрічки, привідні паси чи бельтинг з текстильних матеріалів, просочені, покриті, облицьовані або шаруваті (ламіновані) гумою, або вироблені з текстильної пряжі чи корду, просочені, покриті або захищені гумою.

9. У товарних позиціях 4001, 4002, 4003, 4005 і 4008 терміни "плити", "листи" і "смуги та стрічки" означають лише плити, листи, смуги, стрічки та блоки правильної геометричної форми, нерозрізані або нарізані на прямокутники (включаючи квадрати), що є або не є готовими виробами з тисненою або нетисненою, або обробленою іншим способом поверхнею, крім матеріалів, нарізаних на куски іншої форми або підданих подальшій обробці.

Терміни "прутки" і "профілі" товарної позиції 4008 означають тільки вироби з поверхневою обробкою або без поверхневої обробки, нарізані або нерозрізані за визначеною довжиною, але без іншої подальшої обробки.

Додаткова примітка:

1. У разі якщо тканини або полотна трикотажні, повсть чи фетр, або неткані матеріали, які використані з метою армування, рукавички, рукавиці або мітенки, просочені або вкриті пористою гумою, розглядаються у групі 40, навіть якщо вони:

виготовлені з тканин або полотен трикотажних (крім тих, що належать до товарної позиції 5906), повсті чи фетру, або нетканих матеріалів, просочених або вкритих комірчастою (пористою) гумою, або виготовлені з непросочених або невкритих тканин або полотен трикотажних, повсті чи фетру, або нетканих матеріалів, які потім були просоченні або вкриті пористою гумою.

(Примітка 3 (c) до групи 56 та примітка 4, останній абзац, до групи 59).

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4001 

Каучук натуральний, балата, гутаперча, гваюла, чикл та аналогічні природні смоли у первинних формах або у вигляді пластин, листів, смужок або стрічок: 

  

  

  

  

4001 10 00 00 

- каучуковий латекс натуральний, підвулканізований або непідвулканізований 

  

  

- каучук натуральний в інших формах: 

  

  

  

  

4001 21 00 00 

- - смокед-шитс (марка каучуку натурального) 

  

4001 22 00 00 

- - каучук натуральний, технічно специфікований (TSNR) 

  

4001 29 00 00 

- - інший 

  

4001 30 00 00 

- балата, гутаперча, гваюла, чикл та аналогічні природні смоли 

  

4002 

Каучук синтетичний і фактис, одержані з олій або масел, у первинних формах або у формі пластин, листів чи стрічок; суміші будь-якого продукту товарної позиції 4001 з одним з продуктів цієї товарної позиції у первинних формах або у вигляді пластин, листів, смужок або стрічок: 

  

  

  

  

  

- каучук стирол-бутадієновий (SBR); карбоксил-стирол-бутадієновий каучук (XSBR): 

  

  

  

  

4002 11 00 00 

- - латекс 

  

4002 19 

- - інший: 

  

  

  

  

4002 19 10 00 

- - - каучук стирол-бутадієновий, одержаний емульсійною полімеризацією (E-SBR), у вигляді тюків, паків або пачок 

  

4002 19 20 00 

- - - стирол-бутадієн-стироловий блок-співмономер, одержаний полімеризацією в розчині (SBS, термопластичний еластомер), у вигляді гранул, крихти або порошку 

  

4002 19 30 00 

- - - стирол-бутадієновий каучук, одержаний полімеризацією в розчині (S-SBR), у вигляді тюків, паків або пачок 

  

4002 19 90 00 

- - - інші 

  

4002 20 00 00 

- каучук бутадієновий (BR) 

  

  

- каучук ізобутилен-ізопреновий (бутилкаучук) (ІІR); каучук галоген-ізобутилен-ізопреновий (CIIR або BIIR): 

  

  

  

  

4002 31 00 00 

- - каучук ізобутилен-ізопреновий (бутилкаучук) (IIR) 

  

4002 39 00 00 

- - інший 

  

  

- каучук хлоропреновий (хлорбутадієновий) (CR): 

  

  

  

  

4002 41 00 00 

- - латекс 

  

4002 49 00 00 

- - інший 

  

  

- каучук акрилонітрил-бутадієновий (NBR): 

  

  

  

  

4002 51 00 00 

- - латекс 

  

4002 59 00 00 

- - інший 

  

4002 60 00 00 

- каучук ізопреновий (IR) 

  

4002 70 00 00 

- каучук етиленпропілендієновий неспряжений (EPDM) 

  

4002 80 00 00 

- суміші речовин товарної позиції 4001 з речовинами цієї товарної позиції 

  

  

- інший: 

  

  

  

  

4002 91 00 00 

- - латекс 

  

4002 99 

- - інші: 

  

  

  

  

4002 99 10 00 

- - - продукти, модифіковані включенням пластмас 

  

10 

10 

4002 99 90 00 

- - - інші 

  

4003 00 00 00 

Каучук регенерований у первинних формах або у вигляді пластин, листів, смужок або стрічок 

  

4004 00 00 00 

Відходи, уламки та скрап каучуку або гуми (крім твердої гуми), порошки і гранули, одержані з каучуку або гуми 

  

4005 

Невулканізовані гумові суміші у первинних формах або у вигляді пластин, листів, смужок або стрічок: 

  

  

  

  

4005 10 00 

- гумова суміш з доданням сажі (технічного вуглецю) або діоксиду кремнію: 

  

  

  

  

4005 10 00 10 

- - що використовується для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

4005 10 00 90 

- - інша 

  

4005 20 00 00 

- розчини; інші дисперсії, крім зазначених у товарній підпозиції 4005 10 

  

  

- інші: 

  

  

  

  

4005 91 00 

- - пластини, листи, смужки або стрічки: 

  

  

  

  

4005 91 00 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

4005 91 00 90 

- - - інші 

  

4005 99 00 00 

- - інші 

  

4006 

Інші форми (наприклад прутки, трубки, профілі фасонні) та вироби (наприклад, диски та кільця) з невулканізованої гуми: 

  

  

  

  

4006 10 00 00 

- протекторні заготівки для відновлення гумових шин 

  

4006 90 00 

- інші: 

  

  

  

  

4006 90 00 10 

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

4006 90 00 90 

- - інші 

  

4007 00 00 00 

Нитки і корд з вулканізованої гуми 

  

4008 

Пластини, листи, стрічки, смужки, прутки і фасонні профілі з вулканізованої гуми, крім твердої гуми: 

  

  

  

  

  

- з пористої гуми: 

  

  

  

  

4008 11 00 00 

- - пластини, листи і смужки або стрічки 

  

4008 19 00 00 

- - інші 

  

  

- з непористої гуми: 

  

  

  

  

4008 21 

- - пластини, листи і смужки або стрічки: 

  

  

  

  

4008 21 10 00 

- - - покриття для підлоги і мати 

  

м2 

4008 21 90 00 

- - - інші 

  

4008 29 00 

- - інші: 

  

  

  

  

4008 29 00 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

4008 29 00 30 

- - - фасонні профілі, нарізані за розміром, для цивільної авіації 

  

4008 29 00 90 

- - - інші 

  

4009 

Труби, шланги і рукава з вулканізованої гуми, крім твердої гуми, з фітингами або без фітингів (наприклад, патрубками, колінами, з'єднаннями): 

  

  

  

  

  

- неармовані або некомбіновані іншим способом з іншими матеріалами: 

  

  

  

  

4009 11 00 00

- - без фітингів

 

10

10

-

4009 12 00 00 

- - з фітингами 

  

  

- армовані або комбіновані інакше тільки з металом: 

  

  

  

  

4009 21 00 00 

- - без фітингів 

  

4009 22 00 00 

- - з фітингами 

  

  

- армовані або комбіновані інакше тільки з текстильними матеріалами: 

  

  

  

  

4009 31 00 00

- - без фітингів

 

5

5

-

4009 32 00 00 

- - з фітингами 

  

  

- армовані або комбіновані інакше з іншими матеріалами: 

  

  

  

  

4009 41 00 00

- - без фітингів

 

10

10

-

4009 42 00 00 

- - з фітингами 

  

4010 

Конвеєрні стрічки або привідні паси, або бельтинг з вулканізованої гуми: 

  

  

  

  

  

- конвеєрні стрічки або бельтинг: 

  

  

  

  

4010 11 00 00 

- - армовані тільки металом 

  

4010 12 00

- - армовані тільки текстильними матеріалами:

 

 

 

 

4010 12 00 10

- - - конвеєрні стрічки завширшки не менш як 800 мм, але не більш як 1200 мм

 

10

10

-

4010 12 00 90

- - - інші

 

0

0

-

4010 19 00 00 

- - інші 

  

  

- привідні паси або бельтинг: 

  

  

  

  

4010 31 00 00 

- - паси привідні із з'єднаними кінцями (нескінченні) трапецієподібного поперечного перетину (V-видні паси), ребристі, з довжиною зовнішнього кола більш як 60 см, але не більш як 180 см 

  

4010 32 00 00 

- - паси привідні із з'єднаними кінцями трапецієподібного поперечного перетину (V-видні паси), крім ребристих, з довжиною зовнішнього кола більш як 60 см, але не більш як 180 см 

  

4010 33 00 00 

- - паси привідні із з'єднаними кінцями трапецієподібного поперечного перетину (V-видні паси), ребристі, з довжиною зовнішнього кола більш як 180 см, але не більш як 240 см 

  

4010 34 00 00 

- - паси привідні із з'єднаними кінцями трапецієподібного поперечного перетину (V-видні паси), крім ребристих, з довжиною зовнішнього кола більш як 180 см, але не більш як 240 см 

  

4010 35 00 00 

- - паси привідні синхронні (зубчасті) з довжиною зовнішнього кола більш як 60 см, але не більш як 150 см 

  

4010 36 00 00 

- - паси привідні синхронні (зубчасті) із з'єднаними кінцями з довжиною зовнішнього кола більш як 150 см, але не більш як 198 см 

  

4010 39 00 00 

- - інші 

  

4011 

Шини та покришки пневматичні гумові нові: 

  

  

  

  

4011 10 00 

- для легкових автомобілів (включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі): 

  

  

  

  

4011 10 00 10 

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

шт 

4011 10 00 90 

- - інші 

  

10 

10 

шт 

4011 20 

- для автобусів і вантажних автомобілів: 

  

  

  

  

4011 20 10 00 

- - з індексом навантаження не більш як 121 

  

шт 

4011 20 90 00 

- - з індексом навантаження більш як 121 

  

шт 

4011 30 00 

- для літальних апаратів: 

  

  

  

  

4011 30 00 30 

- - для цивільної авіації 

  

шт 

4011 30 00 90 

- - інші 

  

10 

10 

шт 

4011 40 

- для мотоциклів: 

  

  

  

  

4011 40 20 00 

- - з посадочним діаметром ободів не більш як 33 см 

  

10 

10 

шт 

4011 40 80 00 

- - інші 

  

10 

10 

шт 

4011 50 00 00 

- для велосипедів 

  

10 

10 

шт 

  

- інші з протектором типу "ялинка" або з подібними малюнками протектора: 

  

  

  

  

4011 61 00 00 

- - для використання на сільськогосподарських або лісогосподарських транспортних засобах і машинах 

  

10 

10 

шт 

4011 62 00 00 

- - для використання на будівельних або промислових вантажно-розвантажувальних транспортних засобах і машинах, що мають посадочний діаметр обода не більш як 61 см 

  

10 

10 

шт 

4011 63 00 00 

- - для використання на будівельних або промислових вантажно-розвантажувальних транспортних засобах і машинах, що мають посадочний діаметр обода більш як 61 см 

  

10 

10 

шт 

4011 69 00 00 

- - інші 

  

шт 

  

- інші: 

  

  

  

  

4011 92 00 00 

- - для використання на сільськогосподарських або лісогосподарських транспортних засобах і машинах 

  

10 

10 

шт 

4011 93 00 00 

- - для використання на будівельних або промислових вантажно-розвантажувальних транспортних засобах і машинах, що мають посадочний діаметр обода не більш як 61 см 

  

10 

10 

шт 

4011 94 00 00 

- - для використання на будівельних або промислових вантажно-розвантажувальних транспортних засобах і машинах, що мають посадочний діаметр обода більш як 61 см 

  

10 

10 

шт 

4011 99 00 00 

- - інші 

  

шт 

4012 

Шини та покришки пневматичні гумові, відновлені або ті, що використовувалися; масивні шини (литі шини) або еластик-шини (подушкові шини), шинні протектори, ободові стрічки, гумові: 

  

  

  

  

  

- шини та покришки відновлені: 

  

  

  

  

4012 11 00 00 

- - для легкових автомобілів (включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі) 

  

10 

10 

шт 

4012 12 00 00 

- - для автобусів або вантажних автомобілів 

  

10 

10 

шт 

4012 13 00 

- - для літальних апаратів: 

  

  

  

  

4012 13 00 30 

- - - для цивільної авіації 

  

шт 

4012 13 00 90 

- - - інші 

  

10 

10 

шт 

4012 19 00 00 

- - інші 

  

10 

10 

шт 

4012 20 00 

- пневматичні шини та покришки, що використовувались: 

  

  

  

  

4012 20 00 30 

- - для цивільної авіації 

  

шт 

4012 20 00 90 

- - інші 

  

10 

10 

шт 

4012 90 

- інші: 

  

  

  

  

4012 90 20 00 

- - масивні шини (литі шини) або еластик-шини (подушкові шини) 

  

10 

10 

4012 90 30 00 

- - протектори для шин та покришок 

  

10 

10 

4012 90 90 00 

- - стрічки для ободів 

  

10 

10 

4013 

Камери гумові: 

  

  

  

  

4013 10 

- для легкових автомобілів (включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі), автобусів або вантажних автомобілів: 

  

  

  

  

4013 10 10 00 

- - для легкових автомобілів (включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі) 

  

10 

10 

шт 

4013 10 90 00 

- - для автобусів і вантажних автомобілів 

  

шт 

4013 20 00 00 

- для велосипедів 

  

шт 

4013 90 00 00 

- інші 

  

10 

10 

шт 

4014 

Вироби гігієнічні або фармацевтичні (включаючи соски) з вулканізованої гуми, крім твердої (ебоніту), з фітингами з твердої гуми або без них: 

  

  

  

  

4014 10 00 00 

- оболонкові контрацептиви 

  

4014 90 

- інші: 

  

  

  

  

4014 90 10 00 

- - різні типи сосок та аналогічні вироби для дітей 

  

4014 90 90 00 

- - інші 

  

4015 

Одяг та додаткові речі (включаючи рукавички) з незатверділої вулканізованої гуми будь-якого призначення: 

  

  

  

  

  

- рукавиці, рукавички та мітенки: 

  

  

  

  

4015 11 00 00 

- - хірургічні 

  

пар 

4015 19 

- - інші: 

  

  

  

  

4015 19 10 00 

- - - рукавиці господарські 

  

пар 

4015 19 90 00 

- - - інші 

  

пар 

4015 90 00 00 

- інші 

  

10 

10 

4016 

Інші вироби з вулканізованої гуми, крім твердої: 

  

  

  

  

4016 10 00 

- з пористої гуми: 

  

  

  

  

4016 10 00 10 

- - для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

4016 10 00 30 

- - для цивільної авіації 

  

4016 10 00 90 

- - інші 

  

13 

13 

  

- інші: 

  

  

  

  

4016 91 00 00

- - покриття для підлоги та килимки

 

10

10

-

4016 92 00 00 

- - гумки (канцелярські) 

  

4016 93 00 

- - прокладки, сальники, ущільнювачі, шайби, тощо: 

  

  

  

  

4016 93 00 10 

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

4016 93 00 30 

- - - для цивільної авіації 

  

4016 93 00 90 

- - - інші 

  

10 

10 

4016 94 00 00 

- - амортизатори для причалювання човнів, надувні або ненадувні 

  

4016 95 00 00 

- - інші надувні вироби 

  

4016 99 

- - інші: 

  

  

  

  

4016 99 20 00 

- - - розширювальні втулки, муфти (expander sleeves) 

  

10 

10 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

  

- - - - для автомобілів товарних позицій 8701-8705: 

  

  

  

  

4016 99 52 

- - - - - частини гумометалеві (металовмісних гум): 

  

  

  

  

4016 99 52 10 

- - - - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

4016 99 52 90 

- - - - - - інші 

  

10 

10 

4016 99 58 

- - - - - інші: 

  

  

  

  

4016 99 58 10 

- - - - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів 

  

4016 99 58 90 

- - - - - - інші 

  

10 

10 

  

- - - - інші: 

  

  

  

  

4016 99 91 00 

- - - - - частини гумометалеві (металовмісних гум) 

  

10 

10 

4016 99 99 

- - - - - інші: 

  

  

  

  

4016 99 99 10 

- - - - - - для цивільної авіації 

  

4016 99 99 90 

- - - - - - інші 

  

10 

10 

4017 00 

Гума тверда (наприклад ебоніт) у будь-яких формах, включаючи відходи, скрап та уламки; вироби з твердої гуми:  

  

  

  

  

4017 00 10 00 

- гума тверда (наприклад ебоніт) у будь-яких формах, включаючи відходи, скрап та уламки 

  

4017 00 90 00 

- інші 

  

10 

10 

(розділ VII із змінами, внесеними згідно із
 
Законами України від 22.12.2011 р. N 4234-VI,
 від 06.11.2012 р. N 5476-VI)

Розділ VIII
ШКУРИ НЕОБРОБЛЕНІ, ШКІРА ВИЧИНЕНА, НАТУРАЛЬНЕ ТА ШТУЧНЕ ХУТРО ТА ВИРОБИ З НИХ; ШОРНО-СІДЕЛЬНІ ВИРОБИ ТА УПРЯЖ; ДОРОЖНІ РЕЧІ, СУМКИ ТА АНАЛОГІЧНІ ТОВАРИ; ВИРОБИ З КИШОК ТВАРИН (КРІМ КЕТГУТУ З НАТУРАЛЬНОГО ШОВКУ)

Група 41
Шкури необроблені (крім натурального та штучного хутра) і шкіра вичинена

Примітки:

1. До цієї групи не включаються:

(a) обрізки та аналогічні відходи шкур необроблених (товарна позиція 0511);

(b) шкурки або частини шкурок птахів з пір'ям або пухом (товарна позиція 0505 або 6701); або

(c) шкури тварин з волосяним або шерстним покривом необроблені, дублені або вичинені (група 43), однак необроблені шкури з волосяним або шерстним покривом великої рогатої худоби (включаючи буйволів), тварин родини конячих, овець або ягнят (крім ягнят астраханської, курдючної, каракульової, персидської або аналогічних порід, а також ягнят індійської, китайської, монгольської або тибетської порід), кіз або козенят (крім єменської, монгольської або тибетської порід), свиней (включаючи американських диких свиней пекарі), сарн, газелей, верблюдів (включаючи одногорбих верблюдів), північних оленів, лосів, оленів, косуль або собак класифікуються у групі 41.

2. (A) До товарних позицій 4104 - 4106 не включаються шкури, піддані оборотному дубленню (чиненню) (включаючи попереднє дублення) (товарні позиції 4101 - 4103 залежно від конкретного випадку).

(B) У товарних позиціях 4104 - 4106 термін "краст" означає шкури, піддані перед сушінням додублюванню, фарбуванню або жируванню (просоченню жирами).

3. В УКТЗЕД термін "композиційна шкіра" означає лише шкіру, класифіковану в товарній позиції 4115.

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4101 

Шкури необроблені великої рогатої худоби (включаючи буйволів) або тварин родини конячих (свіжі або солоні, сушені, золені, пікельовані або консервовані іншим способом, але не дублені, не вироблені під пергамент і не піддані подальшій обробці), з волосяним покривом або без волосяного покриву, спилок або неспилок: 

  

  

  

  

4101 20 

- шкури цілі, кожна масою не більш як 8 кг у прісносухому, 10 кг у сухосолоному або 16 кг у свіжому, мокросолоному або іншому консервованому вигляді: 

  

  

  

  

4101 20 10 00 

- - свіжі 

  

шт 

4101 20 30 00 

- - мокросолоні 

  

шт 

4101 20 50 00 

- - прісносухі або сухосолоні 

  

шт 

4101 20 90 00 

- - інші 

  

шт 

4101 50 

- цілі шкури масою більш як 16 кг: 

  

  

  

  

4101 50 10 00 

- - свіжі 

  

шт 

4101 50 30 00 

- - мокросолоні 

  

шт 

4101 50 50 00 

- - прісносухі або сухосолоні 

  

шт 

4101 50 90 00 

- - інші 

  

шт 

4101 90 00 00 

- інші, включаючи чапраки, напівчапраки та поли 

  

4102 

Шкури необроблені овець або шкурки ягнят (свіжі або солоні, сушені, золені, пікельовані або консервовані іншим способом, але не дублені, не вироблені під пергамент або не піддані подальшій обробці), з вовняним покривом або без вовняного покриву, спилок або неспилок, крім зазначених у примітці 1 (c) до цієї групи: 

  

  

  

  

4102 10 

- з вовняним покривом: 

  

  

  

  

4102 10 10 00 

- - ягнят 

  

шт 

4102 10 90 00 

- - інші 

  

шт 

  

- без вовняного покриву: 

  

  

  

  

4102 21 00 00 

- - пікельовані 

  

шт 

4102 29 00 00 

- - інші 

  

шт 

4103 

Інші шкури необроблені (свіжі або солоні, сушені, золені, пікельовані або консервовані іншим способом, але не дублені, не вироблені під пергамент або не піддані подальшій обробці), з волосяним покривом або без волосяного покриву, спилок або неспилок, крім зазначених у примітках 1 (b) або 1 (c) до цієї групи: 

  

  

  

  

4103 20 00 00 

- рептилій 

  

шт 

4103 30 00 00 

- свиней 

  

шт 

4103 90 

- інші: 

  

  

  

  

4103 90 10 00 

- - кіз або козенят 

  

шт 

4103 90 90 00 

- - інші 

  

4104 

Дублена (чинена) шкіра чи шкіряний краст із шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів) або шкур тварин родини конячих, без волосяного покриву, спилок чи неспилок, але без подальшої обробки: 

  

  

  

  

  

- у вологому стані (включаючи хромований напівфабрикат): 

  

  

  

  

4104 11 

- - нешліфовані лицеві неспилки, лицеві спилки: 

  

  

  

  

4104 11 10 00 

- - - шкіра із цілих шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів), площа поверхні якої не більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів) 

  

шт 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

  

- - - - великої рогатої худоби (включаючи буйволів): 

  

  

  

  

4104 11 51 00 

- - - - - шкіра з цілих шкур, площа поверхні якої більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів) 

  

шт 

4104 11 59 00 

- - - - - інші 

  

шт 

4104 11 90 00 

- - - - інші 

  

шт 

4104 19 

- - інші: 

  

  

  

  

4104 19 10 00 

- - - шкіра із цілих шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів), площа поверхні якої не більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів) 

  

шт 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

  

- - - - великої рогатої худоби (включаючи буйволів): 

  

  

  

  

4104 19 51 00 

- - - - - шкіра із цілих шкур, площа поверхні якої більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів) 

  

шт 

4104 19 59 00 

- - - - - інші 

  

шт 

4104 19 90 00 

- - - - інші 

  

шт 

  

- у сухому стані (краст): 

  

  

  

  

4104 41 

- - нешліфовані лицеві неспилки; лицеві спилки: 

  

  

  

  

  

- - - шкіра із цілих шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів), площа поверхні якої не більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів): 

  

  

  

  

4104 41 11 00 

- - - - шкіра із цілих шкур телят індійського зебу, без голови і ніг, або з головою і ногами, масою нетто кожна не більш як 4,5 кг, дублена рослинними речовинами без подальшої обробки або оброблена певним чином, але явно не придатна для безпосереднього використання для виробництва виробів із шкіри 

  

шт 

4104 41 19 00 

- - - - інші 

  

шт 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

  

- - - - великої рогатої худоби (включаючи буйволів): 

  

  

  

  

4104 41 51 00 

- - - - - шкіра із цілих шкур, площа поверхні якої більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів) 

  

шт 

4104 41 59 00 

- - - - - інші 

  

шт 

4104 41 90 00 

- - - - інші 

  

шт 

4104 49 

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - шкіра із цілих шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів), площа поверхні якої не більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів): 

  

  

  

  

4104 49 11 00 

- - - - шкіра із цілих шкур телят індійського зебу, без голови і ніг, або з головою і ногами, масою нетто кожна не більш як 4,5 кг, дублена рослинними речовинами без подальшої обробки або оброблена певним чином, але явно не придатна для безпосереднього використання для виробництва виробів із шкіри 

  

шт 

4104 49 19 00 

- - - - інші 

  

шт 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

  

- - - - великої рогатої худоби (включаючи буйволів): 

  

  

  

  

4104 49 51 00 

- - - - - шкіра із цілих шкур, площа поверхні якої більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів) 

  

шт 

4104 49 59 00 

- - - - - інші 

  

шт 

4104 49 90 00 

- - - - інші 

  

шт 

4105 

Дублена (чинена) шкіра або шкіряний краст із шкур овець чи шкурок ягнят, без вовняного покриву, спилок або неспилок, але без будь-якої подальшої обробки: 

  

  

  

  

4105 10 

- у вологому стані (включаючи хромований напівфабрикат): 

  

  

  

  

4105 10 10 00 

- - неспилок 

  

шт 

4105 10 90 00 

- - спилок 

  

шт 

4105 30 

- у сухому стані (краст): 

  

  

  

  

4105 30 10 00 

- - із шкур індійських грубововняних овець, рослинного дублення, підданих або не підданих певній обробці, але явно не придатних для безпосереднього використання для виготовлення виробів із шкіри 

  

шт 

  

- - інші: 

  

  

  

  

4105 30 91 00 

- - - неспилок 

  

шт 

4105 30 99 00 

- - - спилок 

  

шт 

4106 

Дублена (чинена) шкіра або шкіряний краст із шкур інших тварин, без вовняного чи волосяного покриву, спилок або неспилок, але без будь-якої подальшої обробки: 

  

  

  

  

  

- кіз або козенят: 

  

  

  

  

4106 21 

- - у вологому стані (включаючи хромований напівфабрикат): 

  

  

  

  

4106 21 10 00 

- - - неспилок 

  

шт 

4106 21 90 00 

- - - спилок 

  

шт 

4106 22 

- - у сухому стані (краст): 

  

  

  

  

4106 22 10 00 

- - - із шкіри індійської кози або козеняти, рослинного дублення, підданих або не підданих певній обробці, але явно не придатних для безпосереднього використання для виготовлення виробів із шкіри 

  

шт 

4106 22 90 00 

- - - інші 

  

шт 

  

- свиней: 

  

  

  

  

4106 31 

- - у вологому стані (включаючи хромований напівфабрикат): 

  

  

  

  

4106 31 10 00 

- - - неспилок 

  

шт 

4106 31 90 00 

- - - спилок 

  

шт 

4106 32 

- - у сухому стані (краст): 

  

  

  

  

4106 32 10 00 

- - - неспилок 

  

шт 

4106 32 90 00 

- - - спилок 

  

шт 

4106 40 

- рептилій: 

  

  

  

  

4106 40 10 00 

- - попереднього рослинного дублення 

  

шт 

4106 40 90 00 

- - інші 

  

шт 

  

- інші: 

  

  

  

  

4106 91 00 00 

- - у вологому стані (включаючи хромований напівфабрикат) 

  

4106 92 00 00 

- - у сухому стані (краст) 

  

шт 

4107 

Шкіра, додатково оброблена після дублення або у вигляді шкіряного краста, включаючи шкіру, вичинену під пергамент, шкіра із шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів) або шкур тварин родини конячих, без волосяного покриву, спилок або неспилок, крім шкіри товарної позиції 4114: 

  

  

  

  

  

- цілі шкури: 

  

  

  

  

4107 11 

- - нешліфовані лицьові неспилки: 

  

  

  

  

  

- - - шкіра із шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів), площа поверхні якої не більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів): 

  

  

  

  

4107 11 11 00 

- - - - опойок бокс 

  

м2 

4107 11 19 00 

- - - - інша 

  

м2 

4107 11 90 00 

- - - інші 

  

м2 

4107 12 

- - лицьові спилки: 

  

  

  

  

  

- - - шкіра із шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів), площа поверхні якої не більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів): 

  

  

  

  

4107 12 11 00 

- - - - опойок бокс 

  

м2 

4107 12 19 00 

- - - - інша 

  

м2 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4107 12 91 00 

- - - - шкіра із шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів) 

  

м2 

4107 12 99 00 

- - - - шкіра із шкур родини конячих 

  

м2 

4107 19 

- - інші: 

  

  

  

  

4107 19 10 00 

- - - шкіра із шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів), площа поверхні якої не більш як 2,6 м2 (28 квадратних футів) 

  

м2 

4107 19 90 00 

- - - інші 

  

м2 

  

- інша, включаючи напівшкіру: 

  

  

  

  

4107 91 

- - нешліфований лицьовий неспилок: 

  

  

  

  

4107 91 10 00 

- - - підошовна 

  

4107 91 90 00 

- - - інша 

  

м2 

4107 92 

- - лицьовий спилок: 

  

  

  

  

4107 92 10 00 

- - - шкіра із шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів) 

  

м2 

4107 92 90 00 

- - - шкіра із шкур родини конячих 

  

м2 

4107 99 

- - інша: 

  

  

  

  

4107 99 10 00 

- - - шкіра із шкур великої рогатої худоби (включаючи буйволів) 

  

м2 

4107 99 90 00 

- - - шкіра із шкур родини конячих 

  

м2 

[4108] 

  

  

  

  

  

[4109] 

  

  

  

  

  

[4110] 

  

  

  

  

  

[4111] 

  

  

  

  

  

4112 00 00 00 

Шкіра, додатково оброблена після дублення або у вигляді шкіряного краста, в тому числі вичинена під пергамент, із шкур овець або шкурок ягнят, без волосяного покриву, спилок або неспилок, крім шкіри товарної позиції 4114 

  

м2 

4113 

Шкіра, додатково оброблена після дублення або у вигляді шкіряного краста, в тому числі вичинена під пергамент, із шкур інших тварин, без волосяного покриву, спилок або неспилок, крім шкіри товарної позиції 4114: 

  

  

  

  

4113 10 00 00 

- кіз або козенят 

  

м2 

4113 20 00 00 

- свиней 

  

м2 

4113 30 00 00 

- рептилій 

  

м2 

4113 90 00 00 

- інша 

  

м2 

4114 

Замша (включаючи комбіновану замшу); шкіра лакова та шкіра лакова багатошарова (ламінована); шкіра металізована: 

  

  

  

  

4114 10 

- замша (включаючи замшу комбіновану): 

  

  

  

  

4114 10 10 00 

- - із шкур овець та шкурок ягнят 

  

шт 

4114 10 90 00 

- - із шкур інших тварин 

  

шт 

4114 20 00 00 

- шкіра лакова та шкіра лакова багатошарова (ламінована); шкіра металізована 

  

м2 

4115 

Шкіра композиційна на основі натуральної шкіри або шкіряних волокон, у вигляді пластин, листів або стрічок, у рулонах або не в рулонах; обрізки та інші відходи натуральної шкіри або композиційної шкіри, не придатні для виробництва шкіряних виробів; шкіряний пил, порошок та борошно: 

  

  

  

  

4115 10 00 00 

- шкіра композиційна на основі натуральної шкіри або шкіряних волокон, у вигляді пластин, листів або стрічок, у рулонах або не в рулонах 

  

10 

10 

4115 20 00 00 

- обрізки та інші відходи натуральної шкіри або композиційної шкіри, не придатні для виробництва шкіряних виробів; шкіряний пил, порошок і борошно 

  

10 

10 

Група 42
Вироби із шкіри; шорно-сідельні вироби та упряж; дорожні речі, сумки та аналогічні товари; вироби з кишок тварин (крім кетгуту з натурального шовку)

Примітки:

1. До цієї групи не включаються:

(a) кетгут хірургічний стерильний та аналогічні стерильні матеріали для накладення швів (товарна позиція 3006);

(b) предмети одягу або додаткові речі до одягу (крім рукавиць, рукавичок, мітенок) з підкладкою з натурального або штучного хутра, або у яких натуральне чи штучне хутро прикріплене із зовнішнього боку, крім випадків, коли хутро є тільки оздобленням (товарна позиція 4303 або 4304);

(c) готові вироби із сітки (товарна позиція 5608);

(d) вироби групи 64;

(e) головні убори або їх частини групи 65;

(f) батоги, хлисти або інші вироби товарної позиції 6602;

(g) запонки, браслети або інша біжутерія (товарна позиція 7117);

(h) деталі або оздоблення упряжі, наприклад, стремена, вудила, пряжки для кінської збруї, металева фурнітура, подані окремо (в основному в розділі XV);

(ij) струни, шкіра для барабанів або аналогічні вироби, чи інші частини музичних інструментів (товарна позиція 9209);

(k) вироби групи 94 (наприклад, меблі, лампи та освітлювальні прилади);

(l) вироби групи 95 (наприклад, іграшки, ігри, спортивний інвентар); або

(m) ґудзики, кнопки, застібки-защіпки, форми для ґудзиків або інші частини цих виробів, заготовки для ґудзиків товарної позиції 9606.

2. (A) На додаток до положень примітки 1 до товарної позиції 4202 не включаються:

(a) сумки, виготовлені з листів пластмаси, з надрукованими зображеннями або без них, з ручками, не призначені для тривалого використання (товарна позиція 3923);

(b) вироби з матеріалів для плетіння (товарна позиція 4602).

(B) Вироби товарних позицій 4202 і 4203, що мають частини з дорогоцінного металу або металу плакованого дорогоцінним металом, з природних або культивованих перлів, з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння (природного, штучного або реконструйованого), включаються до цих товарних позицій, навіть якщо зазначені частини мають більше ніж незначні оздоблювальні деталі або невеликі прикраси, за умови, що ці частини не змінюють основного характеру виробу. В іншому разі зазначені вироби включаються до групи 71.

3. У товарній позиції 4203 термін "предмети одягу та додаткові речі до одягу" означає, серед інших (inter alia) - рукавиці, рукавички та мітенки (включаючи спортивні або захисні), фартухи та інший захисний одяг, підтяжки, паски, патронташі та напульсники, за винятком ремінців до наручних годинників (товарна позиція 9113).

Додаткова примітка:

У товарних підпозиціях товарної позиції 4202 термін "лицьова поверхня" означає матеріал лицьової поверхні, який видно неозброєним оком, навіть якщо цей матеріал є лицьовим шаром комбінації матеріалів, з яких складається матеріал виробу.

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4201 00 00 00 

Вироби шорно-сідельні та упряж для будь-яких тварин (включаючи постромки, поводи, наколінники, намордники, попони для сідел, чепраки, сідельні кобури, попонки для собак тощо), виготовлені з будь-яких матеріалів 

  

10 

10 

-  

4202 

Саквояжі, чемодани, дорожні дамські сумки-чемоданчики, кейси для ділових паперів, портфелі, шкільні ранці, футляри та чохли для окулярів, біноклів, фото-, кіно- та відеокамер, для музичних інструментів, зброї, кобури та аналогічні чохли; сумки дорожні, сумки-термоси для харчових продуктів та напоїв, сумочки для косметики, рюкзаки, сумочки дамські, сумки господарські, портмоне, гаманці, футляри для географічних карт, портсигари, кисети, сумки для робочих інструментів, сумки спортивні, футляри для пляшок, пудрениці, скриньки для ювелірних виробів, футляри для різальних предметів та аналогічні речі, виготовлені з натуральної або композиційної шкіри, пластмасових листів або текстильних матеріалів, вулканізованих волокон або картону, або з повним покриттям усієї поверхні або переважно покриті такими матеріалами чи папером: 

  

  

  

  

  

- саквояжі, чемодани, дорожні дамські сумки-чемоданчики, кейси для ділових паперів, портфелі, шкільні ранці та подібні вироби: 

  

  

  

  

4202 11 

- - з лицьовою поверхнею з натуральної шкіри, композиційної шкіри або з лакової шкіри: 

  

  

  

  

4202 11 10 00 

- - - кейси для ділових паперів, портфелі, шкільні ранці та подібні вироби 

  

12,5 

12,5 

шт 

4202 11 90 00 

- - - інші 

  

12,5 

12,5 

4202 12 

- - з лицьовою поверхнею із пластмаси або текстильних матеріалів: 

  

  

  

  

  

- - - з листів пластмаси: 

  

  

  

  

4202 12 11 00 

- - - - кейси для ділових паперів, портфелі, шкільні ранці та подібні вироби 

  

12,5 

12,5 

шт 

4202 12 19 00 

- - - - інші 

  

12,5 

12,5 

4202 12 50 00 

- - - з формованої пластмаси  

  

12,5 

12,5 

  

- - - з інших матеріалів, включаючи вулканізоване волокно: 

  

  

  

  

4202 12 91 00 

- - - - кейси для ділових паперів, портфелі, шкільні ранці та подібні вироби 

  

12,5 

12,5 

шт 

4202 12 99 00 

- - - - інші 

  

12,5 

12,5 

4202 19 

- - інші: 

  

  

  

  

4202 19 10 00 

- - - з алюмінію 

  

12,5 

12,5 

4202 19 90 00 

- - - з інших матеріалів 

  

12,5 

12,5 

  

- сумочки дамські з плечовим ремінцем або без нього, включаючи сумки без ручок: 

  

  

  

  

4202 21 00 00 

- - з лицьовою поверхнею з натуральної, композиційної або лакової шкіри 

  

12,5 

12,5 

шт 

4202 22 

- - з лицьовою поверхнею з листів пластмаси або текстильних матеріалів: 

  

  

  

  

4202 22 10 00 

- - - з листів пластмаси  

  

12,5 

12,5 

шт 

4202 22 90 00 

- - - з текстильних матеріалів 

  

12,5 

12,5 

шт 

4202 29 00 00 

- - інші 

  

12,5 

12,5 

шт 

  

- вироби, які, як правило, носяться у кишенях або дамських сумочках (шкіргалантерея): 

  

  

  

  

4202 31 00 00 

- - з лицьовою поверхнею з натуральної, композиційної або лакової шкіри 

  

12,5 

12,5 

4202 32 

- - з лицьовою поверхнею з листів пластмаси або текстильних матеріалів: 

  

  

  

  

4202 32 10 00 

- - - з листів пластмаси  

  

12,5 

12,5 

4202 32 90 00 

- - - з текстильних матеріалів 

  

12,5 

12,5 

4202 39 00 00 

- - інші 

  

12,5 

12,5 

  

- інші: 

  

  

  

  

4202 91 

- - з лицьовою поверхнею з натуральної, композиційної або лакової шкіри: 

  

  

  

  

4202 91 10 00 

- - - сумки дорожні, сумочки для косметики, рюкзаки та сумки спортивні 

  

12,5 

12,5 

4202 91 80 00 

- - - інші 

  

12,5 

12,5 

4202 92 

- - з лицьовою поверхнею з листів пластмаси або текстильних матеріалів: 

  

  

  

  

  

- - - з листів пластмаси: 

  

  

  

  

4202 92 11 00 

- - - - сумки дорожні, сумочки для косметики, рюкзаки та сумки спортивні 

  

12,5 

12,5 

4202 92 15 00 

- - - - футляри для музичних інструментів 

  

12,5 

12,5 

4202 92 19 00 

- - - - інші 

  

12,5 

12,5 

  

- - - з текстильних матеріалів: 

  

  

  

  

4202 92 91 00 

- - - - сумки дорожні, сумочки для косметики, рюкзаки та сумки спортивні 

  

12,5 

12,5 

4202 92 98 00 

- - - - інші 

  

12,5 

12,5 

4202 99 00 00 

- - інші 

  

12,5 

12,5 

4203 

Предмети одягу та додаткові речі до одягу, з натуральної або композиційної шкіри: 

  

  

  

  

4203 10 00 00 

- предмети одягу 

  

  

- рукавички, мітенки та рукавиці: 

  

  

  

  

4203 21 00 00 

- - спеціально призначені для спортивних цілей 

  

пар 

4203 29 

- - інші: 

  

  

  

  

4203 29 10 00 

- - - захисні для всіх професій 

  

пар 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4203 29 91 00 

- - - - для чоловіків і хлопчиків 

  

10 

10 

пар 

4203 29 99 00  

- - - - інші 

  

10 

10 

пар 

4203 30 00 00 

- пояси, паски, портупеї і патронташі 

  

10 

10 

4203 40 00 00 

- інші додаткові речі до одягу 

  

[4204]  

  

  

  

  

  

4205 00  

Інші вироби з натуральної або композиційної шкіри: 

  

  

  

  

  

- для використання в машинах або механічних пристроях чи для інших технічних цілей: 

  

  

  

  

4205 00 11 00 

- - транспортерні стрічки та приводні паси, або бельтинг  

  

25 

25 

4205 00 19 00 

- - інші 

  

20 

20 

4205 00 90 00 

- інші 

  

20 

20 

4206 00 00 

Вироби з кишок тварин (крім кетгуту з натурального шовку), синюги, міхурів або сухожиль: 

  

  

  

  

4206 00 00 10 

- кетгут 

  

25 

25 

4206 00 00 90 

- інші 

  

10 

10 

Група 43
Натуральне та штучне хутро; вироби з нього

Примітки:

1. В УКТЗЕД термін "натуральне хутро", крім необроблених хутрових шкурок товарної позиції 4301, означає дублені або вичинені шкури усіх тварин з волосяним або шерстним покривом.

2. До цієї групи не включаються:

(a) шкурки або частини шкурок птахів з пір'ям або пухом (товарна позиція 0505 або 6701);

(b) сирі шкури та шкури з волосяним або шерстним покривом, що включаються до групи 41 (див. примітку 1 (c) до зазначеної групи);

(c) рукавички, мітенки та рукавиці, шкіряні з натуральним або штучним хутром (товарна позиція 4203);

(d) вироби групи 64;

(e) головні убори або частини головних уборів групи 65; або

(f) вироби групи 95 (наприклад, ігри, іграшки, спортивний інвентар).

3. До товарної позиції 4303 включаються вичинені хутрові шкурки та їх частини, з'єднані з іншими матеріалами, а також вичинені хутрові шкурки та їх частини, зшиті разом у формі одягу або його частин чи речей до одягу, або у вигляді інших виробів.

4. До товарної позиції 4303 або 4304 залежно від обставин включаються одяг та речі до одягу (за винятком зазначених у примітці 2) з підкладкою з натурального або штучного хутра, а також предмети одягу та речі до одягу, в яких натуральне або штучне хутро прикріплене із зовнішнього боку, крім хутра, що використовується як оздоблення.

5. В УКТЗЕД термін "штучне хутро" означає будь-які матеріали, що імітують хутро з вовни, волосу або інших волокон, наклеєних або нашитих на шкіру, тканину або інші матеріали, крім імітацій хутра, одержаних ткацтвом або в'язанням (вони переважно включаються до товарної позиції 5801 або 6001).

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4301 

Сировина хутрова (включаючи голови, хвости, лапи та інші обрізки, придатні для використання у виробництві хутрових виробів), крім шкірсировини та шкур товарних позицій 4101, 4102 або 4103: 

  

  

  

  

4301 10 00 00 

- норки, цілі, з головою, хвостом, лапами або без них 

  

шт 

4301 30 00 00 

- ягнята таких порід: астраханської, курдючної, каракульської, персидської або аналогічних порід, а також індійської, китайської, монгольської або тибетської, цілі, з головою, хвостом, лапами або без них 

  

шт 

4301 60 00 00 

- лисиці, цілі, з головою, хвостом, лапами або без них 

  

шт 

4301 80 

- хутра інші, цілі, з головою, хвостом, лапами або без них: 

  

  

  

  

4301 80 30 00 

- - бабака 

  

шт 

4301 80 50 00 

- - диких тварин родини котячих 

  

шт 

4301 80 70 

- - інші: 

  

  

  

  

4301 80 70 10 

- - - тюленя, цілі, з головою, хвостом, лапами або без них 

  

шт 

4301 80 70 90 

- - - інші 

  

4301 90 00 00 

- голови, хвости, лапи та інші частини або обрізки шкурок, придатні для використання у виробництві хутрових виробів 

  

4302 

Хутрові шкурки дублені або вичинені (включаючи голови, хвости, лапи та інші частини або обрізки хутрових шкурок), нез'єднані або з'єднані (без додавання інших матеріалів), крім включених до товарної позиції 4303: 

  

  

  

  

  

- шкурки цілі, з головою, хвостом, лапами або без них, незібрані: 

  

  

  

  

4302 11 00 00 

- - норки 

  

шт 

4302 19 

- - інші: 

  

  

  

  

4302 19 10 00 

- - - бобра 

  

шт 

4302 19 20 00 

- - - ондатри 

  

шт 

4302 19 30 00 

- - - лисиці 

  

шт 

4302 19 35 00 

- - - кроля або зайця 

  

шт 

  

- - - тюленя: 

  

  

  

  

4302 19 41 00 

- - - - більків гренландського тюленя або дитинчат чубача (Cystophora) 

  

шт 

4302 19 49 00 

- - - - інші 

  

шт 

4302 19 50 00 

- - - каланів або нутрії (коіпу) 

  

шт 

4302 19 60 00 

- - - бабаків 

  

шт 

4302 19 70 00 

- - - диких тварин родини котячих 

  

шт 

  

- - - овець або ягнят: 

  

  

  

  

4302 19 75 00 

- - - - ягнят таких порід: астраханської, курдючної, каракульської, персидської або аналогічних порід, а також індійської, китайської, монгольської або тибетської 

  

шт 

4302 19 80 00 

- - - - інші 

  

шт 

4302 19 95 00 

- - - інші 

  

4302 20 00 00 

- голови, хвости, лапи та інші частини або шматки, обрізки, незібрані 

  

4302 30 

- хутрові шкурки цілі та їх частини або залишки зібрані: 

  

  

  

  

4302 30 10 00 

- - пластини 

  

  

- - інші: 

  

  

  

  

4302 30 21 00 

- - - норки 

  

шт 

4302 30 25 00 

- - - кроля або зайця 

  

шт 

4302 30 31 00 

- - - ягнят таких порід: астраханської, курдючної, каракульської, персидської або аналогічних порід, а також індійської, китайської, монгольської або тибетської 

  

шт 

4302 30 41 00 

- - - ондатри 

  

шт 

4302 30 45 00 

- - - лисиці 

  

шт 

  

- - - тюленя: 

  

  

  

  

4302 30 51 00 

- - - - більків гренландського тюленя або дитинчат чубача (Cystophora) 

  

шт 

4302 30 55 00 

- - - - інші 

  

шт 

4302 30 61 00 

- - - каланів або нутрії (коіпу) 

  

шт 

4302 30 71 00 

- - - диких тварин родини котячих 

  

шт 

4302 30 95 00 

- - - інші 

  

4303 

Одяг з хутра, речі для одягу з хутра та інші вироби з натурального хутра: 

  

  

  

  

4303 10 

- одяг з хутра, речі для одягу з хутра: 

  

  

  

  

4303 10 10 00 

- - більків гренландського тюленя або дитинчат чубача (Cystophora) 

  

10 

10 

4303 10 90 

- - інші: 

  

  

  

  

4303 10 90 10 

- - - одяг хутровий з норки 

  

10 

10 

шт 

4303 10 90 20 

- - - одяг хутровий з нутрії, песця або лисиці 

  

10 

10 

шт 

4303 10 90 30 

- - - одяг хутровий з кролика або зайця 

  

10 

10 

4303 10 90 40 

- - - одяг хутровий з овчини  

  

10 

10 

4303 10 90 90 

- - - інші 

  

10 

10 

4303 90 00 00 

- інші 

  

10 

10 

4304 00 00 00 

Хутро штучне та вироби з нього 

  

10 

10 

Розділ IX
ДЕРЕВИНА І ВИРОБИ З ДЕРЕВИНИ; ДЕРЕВНЕ ВУГІЛЛЯ; КОРОК ТА ВИРОБИ З НЬОГО; ВИРОБИ ІЗ СОЛОМИ, АЛЬФИ ТА ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПЛЕТІННЯ; КОШИКОВІ ТА ІНШІ ПЛЕТЕНІ ВИРОБИ

Група 44
Деревина і вироби з деревини; деревне вугілля

Примітки:

1. Ця група не включає:

(a) деревну тріску і стружку, подрібнену деревину або деревину у вигляді дріб'язку чи порошку, які використовуються головним чином у парфумерії, фармацевтиці або як інсектициди та фунгіциди або з аналогічними цілями (товарна позиція 1211);

(b) бамбук або інші матеріали деревної природи, які використовуються головним чином для плетіння, необроблені, розщеплені або нерозщеплені, розпиляні або не розпиляні уздовж, розрізані або не розрізані уздовж (товарна позиція 1401);

(c) деревну тріску і стружку, деревину у вигляді дріб'язку або порошку, що використовуються головним чином для фарбування або дублення (товарна позиція 1404);

(d) активоване деревне вугілля (товарна позиція 3802);

(e) вироби товарної позиції 4202;

(f) товари групи 46;

(g) взуття або його частини групи 64;

(h) товари групи 66 (наприклад, парасольки, палиці та їх частини);

(ij) товари товарної позиції 6808;

(k) біжутерію товарної позиції 7117;

(l) товари розділу XVI або XVII (наприклад, частини машин, ящики, футляри, кабіни машин та апаратів, деталі для коліс);

(m) товари розділу XVIII (наприклад футляри, корпуси годинників, музичних інструментів та їх частини);

(n) частини вогнепальної зброї (товарна позиція 9305);

(o) вироби групи 94 (наприклад, меблі, світильники та їх частини, збірні будівельні конструкції);

(p) вироби групи 95 (наприклад, іграшки, ігри, спортивний інвентар);

(q) вироби групи 96 (наприклад, люльки для куріння та їх частини, ґудзики та олівці), за винятком дерев'яних корпусів та ручок для виробів товарної позиції 9603; або

(r) вироби групи 97 (наприклад, вироби мистецтва).

2. У цій групі термін "пресована деревина" означає деревину, піддану хімічній або фізичній обробці, в результаті якої сполучені шари деревини набувають додаткової міцності зв'язку, підвищується її густина або твердість разом із поліпшенням механічної міцності або опору до хімічного або електричного впливу.

3. До товарних позицій 4414 - 4421 включаються вироби з деревостружкових або подібних плит, деревоволокнистих плит шаруватої або пресованої деревини як такі, що належать до виробів з деревини.

4. Вироби товарних позицій 4410, 4411 або 4412 можуть мати профіль виробів, характерний для виробів товарної позиції 4409, вони можуть бути гнуті, гофровані, перфоровані, розрізані або сформовані за формою, крім квадратної або прямокутної, або піддані будь-якому іншому обробленню, за умови, що вони не набувають властивостей виробів інших товарних позицій.

5. До товарної позиції 4417 не включаються інструменти, в яких лезо, робочий край, робоча поверхня або будь-яка інша робоча частина виконана з матеріалів, зазначених у примітці 1 до групи 82.

6. За умови дотримання положень примітки 1 до даної групи у разі, коли в контексті не зазначено інше, термін "деревина" у товарних позиціях цієї групи стосується також бамбука та інших матеріалів деревної природи.

Примітка до товарних підпозицій:

1. У товарних підпозиціях 4403 41 - 4403 49, 4407 21 - 4407 29, 4408 31 - 4408 39 і 4412 31 термін "деревина тропічних порід" означає деревину таких порід: мітрагіна прилистникова, кайя іворензис, афрормозія, брахістегія, фагрея духмяна, карапа гвіанська, анінгре, туреантус африканський, лофіра крилата, балау, бальза заяча, гварея духмяна з блідо-рожевою деревиною, гварея духмяна з рожево-коричневою деревиною, пріорія копаіфера, цедрела, піптаденія африканська, шорея з темно-червоною деревиною, ловоя, дусьє, терміналія іворензис, кордія Гоелда, фромаже, фума, кратоксилон деревоподібний, пікнантус ангольський, феба пориста, паратекома, хлорофора висока, бразильський копал, дієра тонкоребриста, карініана легаліс, джонгконг, дриобаланопс ароматний, коомпасія, двокрилоплідник, ентандрофрагма Кандоля, цистантера макоцвітна, кото, шорея з блідо-червоною деревиною, терміналія пишна, кордія, плантимісціум, махогонієве дерево, мімузопс Геккеля, квалеа, мансонія висока, тарієтія, шорея бакау, хопея, інтсія Бейкера, мерпау, анізоптера, моабі, тарієтія корисна, дієра тонкоребриста, триплохітон твердосмолий, аукумея Клайна, онзабілі, орей, овенгколь, озіго, або пахілобус бутнеров, птерокарпус, драконтомелум дао, палісандр Гватемала, палісандр Пара, палісандр Ріо, бразильське рожеве дерево, еуксилофора парензіс, пау-марфім, альстонія конгезіс, тетрамериста оголена, вохизія гондураська, гоністилюс Варбурга, ентандрофрагма циліндрична, бомбакопсис, псевдосиндора болотна, ентандрофрагма корисна, сукупіра, сурен, тауарі, тік, ентандрофрагма ангольська, госвейлеродендрон бальзамний, вірола суринамська, деревина різних видів шореї, парашореї і пентакме, заболонна деревина шореї всіх видів, парашорея, шорея фагуцина.

Додаткові примітки:

1. У товарній позиції 4405 термін "борошно деревне" означає деревний порошок, не більш як 8 мас. % якого залишається на ситі з розміром отворів 0,63 мм.

2. У товарних категоріях 4414 00 10, 4418 10 10, 4418 20 10, 4419 00 10, 4420 10 11 і 4420 90 91 термін "деревина тропічних порід" означає деревину таких порід: аукумея Клайна, триплохітон твердосмолий, ентандрофрагма циліндрична, ентандрофрагма корисна, кайя іворензис, мімузопс Геккеля, хлорофора висока, ентандрофрагма ангольська, мансонія висока, пікнантус ангольський, ловоя, терміналія пишна, лофіра крилата, деревина різних видів шореї, парашорея, шорея з темно-червоною деревиною, шорея з блідо-червоною деревиною, шорея бакау, пентакме, заболонна деревина шореї усіх видів, парашорея, шорея фагуцина та інші види шореї, фагрея духмяна, двокрилоплідник, гоністилюс Варбурга, дріобаланопс ароматний, тик, джонгконг, інтсія Бейкера, дієра тонкоребриста, коомпасія, вірола суринамська, махогонієве дерево (Swietenia spp.), феба пориста, бальза, палісандр Ріо, палісандр Пара та бразильське рожеве дерево.

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4401 

Деревина паливна у вигляді колод, полін, хмизу, гілок, сучків тощо; деревна тріска або стружка; тирса, тріска, стружка, уламки та відходи деревини та скрап, агломеровані або неагломеровані, у вигляді колод, полін, брикетів, гранул тощо: 

  

  

  

  

4401 10 00 00 

- деревина паливна у вигляді колод, полін, сучків, хмизу, гілок тощо 

  

  

- тріска або стружка деревна: 

  

  

  

  

4401 21 00 00 

- - хвойних порід 

  

4401 22 00 00 

- - листяних порід 

  

4401 30 

- тирса, відходи та скрап деревини, агломеровані або неагломеровані, у вигляді колод, полін, брикетів, гранул тощо: 

  

  

  

  

4401 30 10 00 

- - тирса 

  

4401 30 90 00 

- - інші 

  

4402 

Вугілля деревне (включаючи вугілля з шкаралупи або з горіхів), агломероване або неагломероване: 

  

  

  

  

4402 10 00 00 

- з бамбука 

  

4402 90 00 00 

- інше 

  

4403 

Лісоматеріали необроблені, з видаленою або невидаленою корою або заболонню, або начорно брусовані або небрусовані: 

  

  

  

  

4403 10 00 00 

- оброблені фарбою, протруювачами, креозотом або іншими консервантами 

  

м3 

4403 20 

- інші з хвойних порід: 

  

  

  

  

  

- - ялини виду Pisea abies Karst або ялиці (Abies alba Mill.): 

  

  

  

  

4403 20 11 00 

- - - колоди 

  

м3 

4403 20 19 00 

- - - інші 

  

м3 

  

- - сосни звичайної виду Pinus silvestrus L.: 

  

  

  

  

4403 20 31 00 

- - - колоди 

  

м3 

4403 20 39 00 

- - - інші 

  

м3 

  

- - інші: 

  

  

  

  

4403 20 91 00 

- - - колоди 

  

м3 

4403 20 99 00 

- - - інші 

  

м3 

  

- інші з деревини тропічних порід, зазначених у примітці 1 до товарних підпозицій цієї групи: 

  

  

  

  

4403 41 00 00 

- - шорея з темно-червоною деревиною, шорея з блідо-червоною деревиною та шорея бакау 

  

м3 

4403 49 

- - інші: 

  

  

  

  

4403 49 10 00 

- - - ентандрофрагма циліндрична, кайя іворензис та хлорофора висока 

  

м3 

4403 49 20 00 

- - - аукумея Клайна 

  

м3 

4403 49 40 00 

- - - ентандрофрагма корисна 

  

м3 

4403 49 95 00 

- - - інші 

  

м3 

  

- інші: 

  

  

  

  

4403 91 

- - з дуба (Quercus spp.): 

  

  

  

  

4403 91 10 00 

- - - колоди 

  

м3 

4403 91 90 00 

- - - інші 

  

м3 

4403 92 

- - з бука (Fagus spp.): 

  

  

  

  

4403 92 10 00 

- - - колоди 

  

м3 

4403 92 90 00 

- - - інші 

  

м3 

4403 99 

- - інші: 

  

  

  

  

4403 99 10 00 

- - - з тополі 

  

м3 

4403 99 30 00 

- - - з евкаліпта 

  

м3 

  

- - - з берези: 

  

  

  

  

4403 99 51 00 

- - - - колоди 

  

м3 

4403 99 59 00 

- - - - інші 

  

м3 

4403 99 95 00 

- - - інші 

  

м3 

4404 

Деревина бондарна; колоди колоті; палі, кілки, стовпи загострені з дерева, але не розпиляні уздовж; лісоматеріали, начорно обтесані, але не обточені, не вигнуті або не оброблені іншим способом, що використовуються для виробництва ціпків, парасольок, ручок для інструментів або подібних виробів; деревина лущена та аналогічна: 

  

  

  

  

4404 10 00 00 

- хвойних порід 

  

4404 20 00 00 

- листяних порід 

  

4405 00 00 00 

Шерсть деревна або тонка стружка; борошно деревне 

  

4406 

Шпали дерев'яні для залізничних або трамвайних колій: 

  

  

  

  

4406 10 00 00 

- непросочені 

  

м3 

4406 90 00 00 

- інші 

  

м3 

4407 

Лісоматеріали розпиляні або розколоті уздовж, розділені на шари або лущені, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані, які мають або не мають торцеві з'єднання, завтовшки більш як 6 мм: 

  

  

  

  

4407 10 

- хвойних порід: 

  

  

  

  

4407 10 15 00 

- - шліфовані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

м3 

  

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - стругані: 

  

  

  

  

4407 10 31 00 

- - - - з ялини виду Picea abies Karst або з ялиці (Abies alba Mill.) 

  

м3 

4407 10 33 00 

- - - - із сосни звичайної виду Pinus sylvestris L. 

  

м3 

4407 10 38 00 

- - - - інші 

  

м3 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 10 91 00 

- - - - з ялини виду Picea abies Karst або з ялиці (Abies alba Mill.) 

  

м3 

4407 10 93 00 

- - - - сосни звичайної виду Pinus sylvestris L. 

  

м3 

4407 10 98 00 

- - - - інші 

  

м3 

  

- з деревини тропічних порід, зазначених у примітці 1 до товарних підпозицій цієї групи: 

  

  

  

  

4407 21 

- - махогонієве дерево (Swietenia spp.): 

  

  

  

  

4407 21 10 00 

- - - шліфовані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 21 91 00 

- - - - стругані 

  

м3 

4407 21 99 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 22 

- - вірола суринамська, феба пориста та бальза: 

  

  

  

  

4407 22 10 00 

- - - шліфовані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 22 91 00 

- - - - стругані 

  

м3 

4407 22 99 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 25 

- - шорея з темно-червоною деревиною, шорея з блідо-червоною деревиною та шорея бакау: 

  

  

  

  

4407 25 10 00 

- - - такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 25 30 00 

- - - - стругані 

  

м3 

4407 25 50 00 

- - - - шліфовані 

  

4407 25 90 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 26 

- - деревина різних видів шореї, парашореї, пентакме, заболонна деревина усіх видів шореї, парашореї, шорея фагуцина та інші види шореї і фрагрея духмяна: 

  

  

  

  

4407 26 10 00 

- - - такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 26 30 00 

- - - - стругані 

  

м3 

4407 26 50 00 

- - - - шліфовані 

  

4407 26 90 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 27 

- - ентандрофрагма циліндрична (Sapelli): 

  

  

  

  

4407 27 10 00 

- - - такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 27 91 00 

- - - - стругані 

  

м3 

4407 27 99 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 28 

- - африканське тикове дерево (Iroko): 

  

  

  

  

4407 28 10 00 

- - - такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 28 91 00 

- - - - стругані 

  

м3 

4407 28 99 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 29 

- - інші: 

  

  

  

  

4407 29 15 00 

- - - такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

  

- - - - двокрилоплідник, гоністилюс Варбурга, дріобаланонс духмяний, тик, джонгконг, інтсія Бейкера, дієра тонкоребриста (jelutjng), коомпасія, аукумея Клайна, триплохітон твердосмолий, ентандрофрагма циліндрична, ентандрофрагма корисна, кайя іворензис, мімузопс Геккеля, хлорофора висока, пікнантус ангольський, ловоя, ентандрофрагма ангольська, мансонія висока, терміналія пишна, палісандр Ріо, палісандр Пара та бразильське рожеве дерево (Dalbergia spp.): 

  

  

  

  

  

- - - - - стругані: 

  

  

  

  

4407 29 20 00 

- - - - - - палісандр Ріо, палісандр Пара та бразильське рожеве дерево (Dalbergia spp.) 

  

м3 

4407 29 25 00 

- - - - - - інші 

  

м3 

4407 29 45 00 

- - - - - шліфовані 

  

  

- - - - - інші: 

  

  

  

  

4407 29 61 00 

- - - - - - лофіра крилата

  

м3 

4407 29 68 00 

- - - - - - інші 

  

м3 

  

- - - - інші: 

  

  

  

  

4407 29 83 00 

- - - - - стругані 

  

м3 

4407 29 85 00 

- - - - - шліфовані 

  

4407 29 95 00 

- - - - - інші 

  

м3 

  

- інші: 

  

  

  

  

4407 91 

- - з дуба (Quercus spp.): 

  

  

  

  

4407 91 15 00 

- - - шліфовані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

  

- - - - стругані: 

  

  

  

  

4407 91 31 00 

- - - - - бруски, планки та фриз для паркету або дерев'яного покриття підлоги, незібрані 

  

м2 

4407 91 39 00 

- - - - - інші 

  

м3 

4407 91 90 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 92 00 00 

- - з бука (Fagus spp.) 

  

м3 

4407 93 

- - з клена (Acer spp.): 

  

  

  

  

4407 93 10 00 

- - - стругані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 93 91 00 

- - - - шліфовані 

  

м3 

4407 93 99 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 94 

- - з вишні (Prunus spp.): 

  

  

  

  

4407 94 10 00 

- - - стругані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 94 91 00 

- - - - шліфовані 

  

м3 

4407 94 99 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 95 

- - з ясеню (Fraxinus spp.): 

  

  

  

  

4407 95 10 00 

- - - стругані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 95 91 00 

- - - - шліфовані 

  

м3 

4407 95 99 00 

- - - - інші 

  

м3 

4407 99 

- - інші: 

  

  

  

  

4407 99 20 00 

- - - такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4407 99 25 00 

- - - - стругані 

  

м3 

4407 99 40 00 

- - - - шліфовані 

  

  

- - - - інші: 

  

  

  

  

4407 99 91 00 

- - - - - з тополі 

  

м3 

4407 99 96 00 

- - - - - з деревини тропічних порід 

  

м3 

4407 99 98 00 

- - - - - інші 

  

м3 

4408 

Листи для облицювання (включаючи листи, отримані розділенням шаруватої деревини), листи для клеєної фанери або для подібної шаруватої деревини та інші лісоматеріали розпиляні уздовж, розділені на шари або лущені, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані, що мають або не мають торцеві з'єднання завтовшки не більш як 6 мм: 

  

  

  

  

4408 10 

- хвойних порід: 

  

  

  

  

4408 10 15 00 

- - стругані; шліфовані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - інші: 

  

  

  

  

4408 10 91 00 

- - - дощечки для виробництва олівців 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4408 10 93 00 

- - - - завтовшки не більш як 1 мм 

  

м3 

4408 10 99 00 

- - - - завтовшки більш як 1 мм 

  

м3 

  

- з деревини тропічних порід, зазначених у примітці 1 до товарних підпозицій цієї групи: 

  

  

  

  

4408 31 

- - шорея з темно-червоною деревиною, шорея з блідо-червоною деревиною та шорея бакау: 

  

  

  

  

4408 31 11 00 

- - - такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4408 31 21 00 

- - - - стругані 

  

м3 

4408 31 25 00 

- - - - шліфовані 

  

4408 31 30 00 

- - - - інші 

  

м3 

4408 39 

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - деревина різних видів шореї, парашореї, пентакме, ентандрофрагма корисна, терміналія пишна, аукумея Клайна, триплохітон твердосмолий, кайя іворензис, ентандрофрагма циліндрична, вірола суринамська, махогонієве дерево (Swienta spp.), палісандр Пара, палісандр Ріо, бразильське рожеве дерево (Dalbergia spp.): 

  

  

  

  

4408 39 15 00 

- - - - шліфовані; та такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - - інші: 

  

  

  

  

4408 39 21 00 

- - - - - стругані 

  

м3 

  

- - - - - інші: 

  

  

  

  

4408 39 31 00 

- - - - - - завтовшки не більш як 1 мм 

  

м3 

4408 39 35 00 

- - - - - - завтовшки більш як 1 мм 

  

м3 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4408 39 55 00 

- - - - стругані; шліфовані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

  

- - - - інші: 

  

  

  

  

4408 39 70 00 

- - - - - дощечки для виробництва олівців 

  

  

- - - - - інші: 

  

  

  

  

4408 39 85 00 

- - - - - - завтовшки не більш як 1 мм 

  

м3 

4408 39 95 00 

- - - - - - завтовшки більш як 1 мм 

  

м3 

4408 90 

- інші: 

  

  

  

  

4408 90 15 00 

- - стругані; шліфовані; такі, що мають торцеві з'єднання, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані 

  

м3 

  

- - інші: 

  

  

  

  

4408 90 35 00 

- - - дощечки для виробництва олівців 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4408 90 85 00 

- - - - завтовшки не більш як 1 мм 

  

м3 

4408 90 95 00 

- - - - завтовшки більш як 1 мм 

  

м3 

4409 

Пилопродукція з деревини (включаючи дощечки та фриз для паркетного покриття підлоги, незібрані) у вигляді профільованого погонажу (з гребенями, пазами, шпунтовані, із стесаними краями, з'єднанням у вигляді напівкруглого калювання, фасонні, закруглені тощо) уздовж будь-яких країв чи площин, стругані або нестругані, шліфовані або нешліфовані, що мають або не мають торцеві з'єднання: 

  

  

  

  

4409 10 

- з хвойних порід: 

  

  

  

  

4409 10 11 00 

- - фасонні вироби (багет) для виготовлення рам для картин, фотографій, дзеркал або аналогічних предметів 

  

м 

4409 10 18 00 

- - інші 

  

  

- з листяних порід: 

  

  

  

  

4409 21 00 00 

- - з деревини бамбука 

  

4409 29 

- - інші: 

  

  

  

  

4409 29 10 00 

- - - фасонні вироби (багет) для виготовлення рам для картин, фотографій, дзеркал або аналогічних предметів 

  

м 

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4409 29 91 00 

- - - - бруски, планки та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги, незібрані 

  

м2 

4409 29 99 00 

- - - - інші 

  

4410 

Плити деревостружкові, плити з орієнтованою стружкою (OSB) або аналогічні плити (наприклад вафельні плити) з деревини або з інших здерев'янілих матеріалів, просочені або не просочені смолами або іншими органічними зв'язувальними речовинами: 

  

  

  

  

  

- з деревини: 

  

  

  

  

4410 11 

- - плити деревостружкові: 

  

  

  

  

4410 11 10 00 

- - - необроблені або тільки шліфовані 

  

м3 

4410 11 30 00 

- - - покриті папером, просоченим меламіном (меламіно-формальдегідною смолою) 

  

м3 

4410 11 50 00 

- - - покриті декоративною шаруватою пластмасою 

  

м3 

4410 11 90 00 

- - - інші 

  

м3 

4410 12 

- - плити з орієнтованою стружкою (OSB): 

  

  

  

  

4410 12 10 00 

- - - необроблені або тільки шліфовані 

  

м3 

4410 12 90 00 

- - - інші 

  

м3 

4410 19 00 00 

- - інші 

  

м3 

4410 90 00 00 

- інші 

  

м3 

4411 

Плити деревоволокнисті з деревини або з інших здерев'янілих матеріалів з додаванням або без додавання смол або інших органічних зв'язувальних речовин: 

  

  

  

  

  

- плити деревоволокнисті середньої густини (MDF): 

  

  

  

  

4411 12 

- - завтовшки не більш як 5 мм: 

  

  

  

  

4411 12 10 00 

- - - без механічного оброблення або облицювання 

  

м2 

4411 12 90 00 

- - - інші 

  

м2 

4411 13 

- - завтовшки більш як 5 мм, але не більш як 9 мм: 

  

  

  

  

4411 13 10 00 

- - - без механічного оброблення або облицювання 

  

м2 

4411 13 90 00 

- - - інші 

  

м2 

4411 14 

- - завтовшки більш як 9 мм: 

  

  

  

  

4411 14 10 00 

- - - без механічного оброблення або облицювання 

  

м2 

4411 14 90 00 

- - - інші 

  

м2 

  

- інші: 

  

  

  

  

4411 92 

- - густиною більш як 0,8 г/см3

  

  

  

  

4411 92 10 00 

- - - без механічного оброблення або облицювання 

  

м2 

4411 92 90 00 

- - - інші 

  

м2 

4411 93 

- - густиною більш як 0,5 г/см3, але не більш як 0,8 г/см3

  

  

  

  

4411 93 10 00 

- - - без механічного оброблення або облицювання 

  

м2 

4411 93 90 00 

- - - інші 

  

м2 

4411 94 

- - густиною не більш як 0,5 г/см3

  

  

  

  

4411 94 10 00 

- - - без механічного оброблення або облицювання 

  

м2 

4411 94 90 00 

- - - інші 

  

м2 

4412 

Фанера клеєна, панелі фанеровані та аналогічні матеріали з шаруватої деревини: 

  

  

  

  

4412 10 00 00 

- з бамбука 

  

м3 

  

- інша фанера клеєна, яка складається винятково з листів деревини (іншої, ніж бамбук), кожний лист завтовшки не більш як 6 мм: 

  

  

  

  

4412 31 

- - що має хоча б один зовнішній шар деревини тропічних порід, зазначених у примітці 1 до товарних підпозицій цієї групи: 

  

  

  

  

4412 31 10 00 

- - - із шореї з темно-червоною деревиною, шореї з блідо-червоною деревиною, деревини різних видів шореї, парашореї, пентакме, ентандрофрагми корисної, терміналії пишної, триплохітона твердосмолого, кайї іворензис, ентандрофрагми циліндричної, віроли суринамської, махогонієвого дерева (Swietenia spp.), палісандра Ріо, палісандра Пара та бразильського рожевого дерева (Dalbergia spp.) 

  

м3 

4412 31 90 00 

- - - інші 

  

м3 

4412 32 00 00 

- - інша, що має хоча б один зовнішній шар з деревини листяних порід 

  

м3 

4412 39 00 00 

- - інші 

  

м3 

  

- інші: 

  

  

  

  

4412 94 

- - брускові, шаруваті та рейкові столярні (деревні) плити: 

  

  

  

  

4412 94 10 00 

- - - інші, що мають хоча б один зовнішній шар з деревини листяних порід 

  

м3 

4412 94 90 00 

- - - інші 

  

м3 

4412 99 

- - інші: 

  

  

  

  

4412 99 30 00 

- - - що містить один або більше шарів деревостружкової плити 

  

м3 

4412 99 70 00 

- - - інші 

  

м3 

4413 00 00 00 

Деревина пресована у вигляді блоків, плит, брусків або профільованих форм 

  

м3 

4414 00 

Рами дерев'яні для картин, фотографій, дзеркал тощо: 

  

  

  

  

4414 00 10 00 

- з деревини тропічних порід, зазначених у додатковій примітці 2 до цієї групи 

  

4414 00 90 00 

- з деревини інших порід 

  

4415 

Ящики, коробки, пакувальні корзини, барабани та аналогічна тара з деревини; дерев'яні барабани (котушки) для кабелів; піддони, піддони з бортами та інші дерев'яні завантажувальні щити; обичайки дерев'яні: 

  

  

  

  

4415 10 

- ящики, коробки, пакувальні корзини, барабани та інша аналогічна тара; барабани (котушки) для кабелів: 

  

  

  

  

4415 10 10 00 

- - ящики, коробки, пакувальні корзини, барабани та аналогічна тара 

  

4415 10 90 00 

- - барабани для кабелів 

  

4415 20 

- піддони, дерев'яні піддони з бортами та інші завантажувальні щити; обичайки дерев'яні: 

  

  

  

  

4415 20 20 00 

- - піддони плоскі; обичайки дерев'яні 

  

шт 

4415 20 90 00 

- - інші 

  

4416 00 00 00 

Бочки, барила, чани, діжки та інші бондарні вироби та їх частини з деревини, включаючи клепку 

  

4417 00 00 00 

Інструменти, оправи та ручки для інструментів з деревини, дерев'яні частини та ручки для мітел або щіток; шевські колодки та розтяжки для взуття 

  

4418 

Вироби столярні та теслярські будівельні деталі, включаючи пористі дерев'яні панелі, зібрані панелі для підлоги, ґонт і дранку для покрівель: 

  

  

  

  

4418 10 

- вікна, двері балконні та їх рами і наличники: 

  

  

  

  

4418 10 10 00 

- - з деревини тропічних порід, зазначених у додатковій примітці 2 до цієї групи 

  

шт 

4418 10 50 00 

- - з деревини хвойних порід 

  

шт 

4418 10 90 00 

- - інші 

  

шт 

4418 20 

- двері та їх рами, наличники і пороги: 

  

  

  

  

4418 20 10 00 

- - з деревини тропічних порід, зазначених у додатковій примітці 2 до цієї групи 

  

шт 

4418 20 50 00 

- - з хвойних порід 

  

шт 

4418 20 80 00 

- - з інших порід деревини 

  

шт 

4418 40 00 00 

- опалубка для бетонування 

  

4418 50 00 00 

- ґонт і дранка для покрівель 

  

4418 60 00 00 

- стояки та балки 

  

  

- зібрані панелі для підлоги: 

  

  

  

  

4418 71 00 00 

- - для мозаїчної підлоги 

  

м2 

4418 72 00 00 

- - інші, багатошарові 

  

м2 

4418 79 00 00 

- - інші 

  

м2 

4418 90 

- інші: 

  

  

  

  

4418 90 10 00 

- - шаруватоклеєна деревина 

  

4418 90 80 00 

- - інші 

  

4419 00 

Посуд та прибори столові або кухонні, дерев'яні: 

  

  

  

  

4419 00 10 00 

- з деревини тропічних порід, зазначених у додатковій примітці 2 до цієї групи 

  

4419 00 90 00 

- з деревини інших порід 

  

4420 

Вироби дерев'яні мозаїчні та інкрустовані; шкатулки та коробки для ювелірних або ножових виробів та аналогічні вироби, дерев'яні; статуетки та інші декоративні вироби, дерев'яні; предмети меблів, що не належать до групи 94: 

  

  

  

  

4420 10 

- статуетки та інші декоративні вироби дерев'яні: 

  

  

  

  

4420 10 11 00 

- - з деревини тропічних порід, зазначених у додатковій примітці 2 до цієї групи 

  

4420 10 19 00 

- - з деревини інших порід 

  

4420 90 

- інші: 

  

  

  

  

4420 90 10 00 

- - вироби дерев'яні набірні (мозаїчні) та інкрустовані 

  

м3 

  

- - інші: 

  

  

  

  

4420 90 91 00 

- - - з деревини тропічних порід, зазначених у додатковій примітці 2 до цієї групи 

  

4420 90 99 00 

- - - інші 

  

4421 

Інші вироби з дерева: 

  

  

  

  

4421 10 00 00 

- вішалки для одягу 

  

шт 

4421 90 

- інші: 

  

  

  

  

4421 90 91 00 

- - з волокнистих плит 

  

4421 90 98 00 

- - інші 

  

Група 45
Корок та вироби з нього

Примітка:

1. Ця група не включає:

(a) взуття та його частини групи 64;

(b) головні убори та їх частини групи 65; або

(c) вироби групи 95 (наприклад, іграшки, ігри, спортивний інвентар).

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4501 

Натуральний корок, необроблений або начорно оброблений; відходи корка; подрібнені, гранульовані або мелені: 

  

  

  

  

4501 10 00 00 

- натуральний корок необроблений або підданий первинному обробленню 

  

4501 90 00 00 

- інший 

  

4502 00 00 00 

Натуральний корок, з вилученим зовнішнім шаром або начорно обрізаний, або у вигляді прямокутників (включаючи квадратні), блоків, плит, листів або смуг (включаючи заготівки для виготовлення корків з незакругленими краями) 

  

4503 

Вироби з натурального корка: 

  

  

  

  

4503 10 

- корки та заглушки: 

  

  

  

  

4503 10 10 00 

- - циліндричні 

  

4503 10 90 00 

- - інші 

  

4503 90 00 00 

- інші 

  

4504 

Корок агломерований, пресований (з використанням сполучних речовин або без них) і вироби з нього: 

  

  

  

  

4504 10 

- блоки, плити, листи та смуги; плитки будь-якої форми; суцільні циліндри, включаючи диски: 

  

  

  

  

  

- - пробки та заглушки: 

  

  

  

  

4504 10 11 00

- - - для ігристих вин, включаючи пробки із шайбами з натурального корка

 

10

10

-

4504 10 19 00

- - - інші

 

10

10

-

  

- - інші: 

  

  

  

  

4504 10 91 00

- - - із сполучними речовинами

 

10

10

-

4504 10 99 00

- - - інші

 

10

10

-

4504 90 

- інші: 

  

  

  

  

4504 90 20 00 

- - пробки та заглушки 

  

4504 90 80 

- - інші: 

  

  

  

  

4504 90 80 30 

- - - прокладки, шайби та інші вироби для ущільнення або герметизації для цивільної авіації 

  

4504 90 80 90 

- - - інші 

  

Група 46
Вироби із соломи, трави еспарто та інших матеріалів, які використовуються для плетіння; кошикові вироби та плетені вироби

Примітки:

1. У цій групі термін "матеріали для плетіння" означає матеріали, що мають вигляд або перебувають у стані, за яких вони можуть бути сплетені, переплетені або піддані аналогічним процесам. До таких матеріалів належать солома, вербові гілки, бамбук, ротанг, очерет, лико, смуги інших рослинних матеріалів (наприклад, смуги кори, вузькі листя і рафія або смуги, одержані з широкого листя), натуральні непрядені текстильні волокна, мононитки і смуги та аналогічні форми з пластмаси, паперу, але не смуги з натуральної або штучної шкіри чи фетру або нетканих матеріалів, волосся людини, кінського волосу, текстильної рівниці або пряжі, монониток і смуг та подібних матеріалів групи 54.

2. До цієї групи не включаються:

(a) стінові покриття (товарна позиція 4814);

(b) шнури, мотузки або канати, плетені або неплетені (товарна позиція 5607);

(c) взуття, головні убори та їх частини груп 64 і 65;

(d) транспортні засоби і кузови з матеріалів для плетіння (група 87); або

(e) вироби групи 94 (наприклад, меблі, освітлювальні прилади).

3. У товарній позиції 4601 термін "матеріали для плетіння, плетені та аналогічні вироби з матеріалів для плетіння, які зв'язані у паралельні пасма" означає матеріали для плетіння, плетені або подібні вироби з матеріалів для плетіння, розташовані рядами та зв'язані між собою, у формі листів, незалежно від того, використовуються чи не використовуються для їх з'єднання прядильні текстильні матеріали.

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4601 

Плетені та подібні вироби з матеріалів для плетіння, зібрані або не зібрані у смуги; матеріали для плетіння, плетені та аналогічні вироби з матеріалів для плетіння, зв'язані у паралельні пасма або сплетені у вигляді листів, закінчені або незакінчені вироби (наприклад, килимки, циновки, рогожі та ширми): 

  

  

  

  

  

- килимки, циновки, рогожі та ширми з рослинних матеріалів: 

  

  

  

  

4601 21 

- - з бамбука: 

  

  

  

  

4601 21 10 00 

- - - плетені та подібні вироби з матеріалів для плетіння 

  

4601 21 90 00 

- - - інші 

  

4601 22 

- - з ротангу: 

  

  

  

  

4601 22 10 00 

- - - плетені та подібні вироби з матеріалів для плетіння 

  

4601 22 90 00 

- - - інші 

  

4601 29 

- - інші: 

  

  

  

  

4601 29 10 00 

- - - плетені та подібні вироби з матеріалів для плетіння 

  

4601 29 90 00 

- - - інші 

  

  

- інші: 

  

  

  

  

4601 92 

- - з бамбука: 

  

  

  

  

4601 92 05 00 

- - - плетені або аналогічні вироби з матеріалів для плетіння, з'єднані або не з'єднані в смуги або стрічки 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4601 92 10 00 

- - - - з плетених або аналогічних виробів з матеріалів для плетіння 

  

4601 92 90 00 

- - - - інші 

  

4601 93 

- - з ротангу: 

  

  

  

  

4601 93 05 00 

- - - плетені або аналогічні вироби з матеріалів для плетіння, з'єднані або не з'єднані в смуги або стрічки 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4601 93 10 00 

- - - - з плетених або аналогічних виробів з матеріалів для плетіння 

  

4601 93 90 00 

- - - - інші 

  

4601 94 

- - з інших рослинних матеріалів: 

  

  

  

  

4601 94 05 00 

- - - плетені або аналогічні вироби з матеріалів для плетіння, з'єднані або не з'єднані в смуги або стрічки 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4601 94 10 00 

- - - - з плетених або аналогічних виробів з матеріалів для плетіння 

  

4601 94 90 00 

- - - - інші 

  

4601 99 

- - інші: 

  

  

  

  

4601 99 05 00 

- - - плетені або аналогічні вироби з матеріалів для плетіння, з'єднані або не з'єднані в смуги або стрічки 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4601 99 10 00 

- - - - з плетених або аналогічних виробів з матеріалів для плетіння 

  

4601 99 90 00 

- - - - інші 

  

4602 

Кошикові, плетені та інші вироби, виготовлені беспосередньо за формою з матеріалів для плетіння або виробів товарної позиції 4601; вироби з люфи: 

  

  

  

  

  

- з рослинних матеріалів: 

  

  

  

  

4602 11 00 00 

- - з бамбука 

  

4602 12 00 00 

- - з ротангу 

  

4602 19 

- - інші: 

  

  

  

  

4602 19 10 00 

- - - солом'яні оболонки для пляшок, бутлів, сулій, фляг 

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4602 19 91 00 

- - - - кошикові, плетені та інші вироби, виготовлені беспосередньо за формою з матеріалів для плетіння 

  

4602 19 99 00 

- - - - інші 

  

4602 90 00 00 

- інші 

  

(розділ IX із змінами, внесеними згідно із
 Законом України від 06.11.2012 р. N 5476-VI)

Розділ X
МАСА З ДЕРЕВИНИ АБО З ІНШИХ ВОЛОКНИСТИХ ЦЕЛЮЛОЗНИХ МАТЕРІАЛІВ; ПАПІР АБО КАРТОН, ОДЕРЖАНІ З ВІДХОДІВ ТА МАКУЛАТУРИ; ПАПІР, КАРТОН ТА ВИРОБИ З НИХ

Група 47
Маса з деревини або з інших волокнистих целюлозних матеріалів; папір або картон, одержані з відходів та макулатури

Примітка:

1. У товарній позиції 4702 термін "целюлоза деревинна, сорти розчинні" означає деревинну целюлозу з вмістом 92 мас. % або більше нерозчинної фракції для натронної або сульфатної целюлози чи 88 мас. % або більше - для сульфітної целюлози після витримування протягом однієї години у розчині каустичної соди з вмістом 18 мас. % гідроксиду натрію (NaOH) при температурі 20° C, і з вмістом золи не більш як 0,15 мас. % для сульфітної целюлози.

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4701 00 

Механічна деревинна маса: 

  

  

  

  

4701 00 10 00 

- термомеханічна деревинна маса 

  

кг сух. 90 % реч 

4701 00 90 00 

- інша 

  

кг сух. 90 % реч 

4702 00 00 00 

Целюлоза деревинна, розчинні сорти 

  

кг сух. 90 % реч 

4703 

Целюлоза деревинна, натронна чи сульфатна, крім розчинних сортів: 

  

  

  

  

  

- невибілена: 

  

  

  

  

4703 11 00 00 

- - з хвойних порід 

  

кг сух. 90 % реч 

4703 19 00 00 

- - з листяних порід 

  

кг сух. 90 % реч 

  

- напіввибілена або вибілена: 

  

  

  

  

4703 21 00 00 

- - з хвойних порід 

  

кг сух. 90 % реч 

4703 29 00 00 

- - з листяних порід 

  

кг сух. 90 % реч 

4704 

Целюлоза деревинна, сульфітна, крім розчинних сортів: 

  

  

  

  

  

- невибілена: 

  

  

  

  

4704 11 00 00 

- - з хвойних порід 

  

кг сух. 90 % реч 

4704 19 00 00 

- - з листяних порід 

  

кг сух. 90 % реч 

  

- напіввибілена чи вибілена: 

  

  

  

  

4704 21 00 00 

- - з хвойних порід 

  

кг сух. 90 % реч 

4704 29 00 00 

- - з листяних порід 

  

кг сух. 90 % реч 

4705 00 00 00 

Деревинна маса, одержана поєднанням механічних та хімічних процесів виготовлення 

  

кг сух. 90 % реч 

4706 

Маса волокниста, одержана з регенерованого паперу або картону (з відходів та макулатури), або з інших волокнистих целюлозних матеріалів: 

  

  

  

  

4706 10 00 00 

- маса з бавовняного лінту 

  

4706 20 00 00 

- маса волокниста, одержана з регенерованого паперу або картону (з відходів та макулатури)  

  

кг сух. 90 % реч 

4706 30 00 00 

- інша, з бамбука 

  

кг сух. 90 % реч 

  

- інша: 

  

  

  

  

4706 91 00 00 

- - механічна деревинна 

  

кг сух. 90 % реч 

4706 92 00 00 

- - целюлозна 

  

кг сух. 90 % реч 

4706 93 00 00 

- - напівцелюлозна 

  

кг сух. 90 % реч 

4707 

Папір та картон для утилізації (макулатура та відходи): 

  

  

  

  

4707 10 00 00 

- невибілені крафт-папір або картон чи гофровані ґатунки паперу або картону 

  

4707 20 00 00 

- інший папір або картон, одержані головним чином з вибіленої целюлози, не забарвлені в масі 

  

4707 30 

- папір або картон, одержані головним чином з механічної деревної маси (наприклад, газети, журнали та аналогічна друкована продукція): 

  

  

  

  

4707 30 10 00 

- - старі та непродані примірники газет і журналів, телефонні довідники, брошури та рекламні видання 

  

4707 30 90 00 

- - інші 

  

4707 90 

- інші, включаючи несортовані відходи та макулатуру: 

  

  

  

  

4707 90 10 00 

- - несортовані 

  

4707 90 90 00 

- - відсортовані 

  

Група 48
Папір і картон; вироби з паперової маси, паперу або картону

Примітки:

1. У даній групі, якщо в тексті спеціально не зазначено інше, термін "папір" поширюється на картон (незалежно від товщини або маси 1 м2).

2. До цієї групи не включаються:

(a) вироби групи 30;

(b) фольга для тиснення (товарна позиція 3212);

(c) ароматизований папір або папір, просочений або покритий косметичними засобами (група 33);

(d) папір або целюлозна вата, просочена або з покриттям милом чи дезінфікуючими засобами (товарна позиція 3401) або поліруючими речовинами, кремами чи аналогічними препаратами (товарна позиція 3405);

(e) сенсибілізований папір або картон (товарні позиції 3701-3704);

(f) папір, просочений діагностичними або лабораторними реагентами (товарна позиція 3822);

(g) листова шарувата пластмаса з паперовим наповненням або один шар паперу чи картону, покритий шаром пластмаси, якщо товщина шару пластмаси становить більш як половину всієї товщини матеріалу, або вироби з них, крім настінних покриттів товарної позиції 4814 (група 39);

(h) вироби товарної позиції 4202 (наприклад дорожні речі);

(ij) вироби групи 46 (вироби з матеріалів для плетіння);

(k) паперова пряжа або текстильні вироби з неї (розділ XI);

(l) вироби групи 64 або 65;

(m) абразивний папір або картон (товарна позиція 6805) або слюда на паперовій чи картонній основі (товарна позиція 6814) (однак папір та картон, покриті слюдяним порошком, включаються до даної групи);

(n) металева фольга на паперовій або картонній основі (як правило, розділ XIV або XV);

(o) вироби товарної позиції 9209; або

(p) вироби групи 95 (наприклад іграшки, ігри, спортивний інвентар) або групи 96 (наприклад ґудзики).

3. За умови дотримання положень примітки 7 до цієї групи в товарні позиції 4801 - 4805 включаються папір і картон, піддані каландруванню, суперкаландруванню, лощенню або аналогічному оздобленню, з нанесенням водяних знаків або проклеюванням поверхні, а також папір, картон, целюлозна вата або полотно з целюлозного волокна, забарвлені по всій масі або оздоблені під мармур будь-яким способом. Однак папір, картон, целюлозна вата або полотно з целюлозного волокна, які піддавалися іншому обробленню, не включаються до зазначених товарних позицій, за винятком особливо обумовлених положень товарної позиції 4803.

4. У даній групі термін "газетний папір" означає папір некрейдований, що використовується для друкування газет, з вмістом загальної маси не менш як 50 мас. % деревних волокон, одержаних механічним або хіміко-механічним способом, не проклеєний або дуже мало проклеєний, що має шорстку поверхню з кожного боку, виміряну апаратом Parker Print Surf (1 МПа), більш як 2,5 мікрометра (мікрона), з масою 1 м2 не менш як 40 г, але не більш як 65 г.

5. У товарній позиції 4802 терміни "папір та картон, ґатунків, що використовують для писання, друкування або інших графічних цілей" та "неперфоровані карти та неперфоровані паперові стрічки" означають папір або картон, які виготовлені головним чином з вибіленої маси або маси, одержаної механічним або хіміко-механічним способом, та які відповідають умовам будь-якого з таких критеріїв:

для паперу або картону з масою 1 м2 не більш як 150 г:

(a) вміст волокон, одержаних механічним або хіміко-механічним способом, 10 % або більше, і

1) маса 1 м2 не більш як 80 г, або

2) забарвлені в масі; або

(b) зольність більш як 8 %, та

1) маса 1 м2 не більш як 80 г, або

2) забарвлені в масі; або

(c) зольність більш як 3 % і білизна 60 % або більше; або

(d) зольність більш як 3 %, але не більш як 8 %, білизна менш як 60 % та індекс опору продавлювання не більш як 2,5 кПа·м2/г; або

(e) зольність 3 % або менше, білизна 60 % або більше та індекс опору продавлювання не більш як 2,5 кПа·м2/г;

для паперу або картону з масою 1 м2 більш як 150 г:

(a) забарвлені в масі; або

(b) білизна 60 % або більше, і

1) товщина не більш як 225 мікрометрів (мікронів), або

2) товщина більш як 225 мікрометрів (мікронів), але не більш як 508 мікрометрів (мікронів) і зольність більше 3 %; або

(c) білизна менше 60 %, товщина не більш як 254 мікрометри (мікрон), зольність більш як 8 %.

До товарної позиції 4802 не включаються фільтрувальний папір або картон (включаючи папір для пакетиків для заварювання чаю) чи папір-основа або картон-основа, які використовуються для виготовлення покрівельного картону.

6. У даній групі термін "крафт-папір та крафт-картон" означає папір та картон з вмістом загальної маси волокна не менш як 80 мас. % волокон, одержаних хімічним сульфатним або натронним способами.

7. За винятком окремих особливих випадків, зазначених у товарних позиціях, папір, картон, целюлозна вата і полотно з целюлозних волокон, які можуть включатися одночасно до двох або кількох товарних позицій 4801 - 4811, включаються до тієї товарної позиції, яка має найбільший порядковий номер згідно з УКТЗЕД серед зазначених товарних позицій.

8. До товарних позицій 4801 і 4803 - 4809 включаються тільки папір, картон, целюлозна вата та полотно із целюлозних волокон:

(a) у смугах або стрічках, або рулонах завширшки більш як 36 см; або

(b) у прямокутних (включаючи квадратні) аркушах з розміром однієї сторони більш як 36 см та іншої більш як 15 см у розгорнутому вигляді.

9. У товарній позиції 4814 термін "шпалери та аналогічні настінні покриття" стосується тільки:

(a) паперу в рулонах завширшки не менш як 45 см, але не більш як 160 см, придатного для декорування (оздоблення) стін або стель:

(b) бордюрів та фризів з паперу, оброблених зазначеними вище способами, у рулонах або не у рулонах, придатних для декорування стін або стель;

(c) настінних покриттів з паперу, виготовлених з декількох панелей, у рулонах або аркушах, з друкованим зображенням, які утворюють разом пейзаж, картину або візерунок на стіні.

Вироби на основі з паперу або картону, придатні для використання як покриття для підлоги, так і настінні покриття, включаються до товарної позиції 4823.

10. До товарної позиції 4820 не включаються окремі аркуші або карти, нарізані за розміром, надруковані або ненадруковані, тиснені або нетиснені, перфоровані або неперфоровані.

11. До товарної позиції 4823 включаються серед інших (inter alia) перфоровані папір або картонні перфокарти для жакардових або аналогічних машин та паперові мережива.

12. За винятком виробів, що включаються до товарної позиції 4814 або 4821, папір, картон, целюлозна вата та вироби з них з надрукованими узорами, мереживами або іншими малюнками або зображеннями, які відповідають основному призначенню виробів, включаються до групи 49.

Примітки до товарних підпозицій:

1. У товарних підпозиціях 4804 11 і 4804 19 термін "крафт-лайнер" означає оздоблені або лощені машинним способом папір та картон у рулонах з вмістом від загальної маси волокна не менш як 80 мас. % деревних волокон, одержаних хімічним, сульфатним або натронним способом. Маса 1 м2 таких виробів більш як 115 г і мінімальний індекс опору продавлювання за Мюленом відповідає значенням, наведеним нижче у таблиці. За будь-яких інших значень питомої маси 1 м2 опір продавлювання визначається шляхом лінійної інтерполяції або екстраполяції.

Маса, г/м2 

Мінімальний опір продавлювання за Мюленом, кПа 

115 

393 

125 

417 

200 

637 

300 

824 

400 

961 

2. У товарних підпозиціях 4804 21 і 4804 29 термін "мішковий крафт-папір" означає папір машинного оздоблення у рулонах з вмістом загальної маси волокна не менш як 80 мас. % волокон, одержаних хімічним сульфатним або натронним способом, маса 1 м2 зазначеного паперу не менш як 60 г і не більш як 115 г; цей папір повинен відповідати одній із зазначених нижче умов:

(a) мати індекс опору продавлювання за Мюленом не менш як 3,7 кПа·м2/г, коефіцієнт розтягування у поперечному напрямку більш як 4,5 %, у поздовжньому напрямку більш як 2 %;

(b) мати мінімальний опір роздиранню та міцність на розрив відповідним величинам, зазначеним у наведеній нижче таблиці, але за інших значень маси 1 м2 вони визначаються методом лінійної інтерполяції:

Маса, г/м2 

Мінімальний опір роздиранню, мН 

Мінімальна міцність на розрив, кН/м 

у поздовжньому напрямку 

у поздовжньому та поперечному напрямку 

у поперечному напрямку 

у поздовжньому та поперечному напрямку 

60 

700 

1510 

1,9 

70 

830 

1790 

2,3 

7,2 

80 

965 

2070 

2,8 

8,3 

100 

1230 

2635 

3,7 

10,6 

115 

1425 

3060 

4,4 

12,3 

3. У товарній підпозиції 4805 11 термін "папір для гофрування з напівцелюлози" означає папір у рулонах, в якому не менш як 65 мас. % загальної маси волокна становлять невибілені волокна деревини твердих (листяних) порід, одержаних напівхімічним способом; опір роздавлюванню цього паперу, виміряний за методом СМТ 30 (Corrugated Medium Test при 30-хвилинній витримці), більш як 1,8 Н·м2/г при відносній вологості 50 % і температурі 23° C.

4. У товарну підпозицію 4805 12 включається папір у рулонах, виготовлений головним чином із солом'яної целюлози, яка одержана напівхімічним способом з масою 1 м2 130 г або більше, опір роздавлюванню цього паперу, виміряний за методом СМТ 30 (Corrugated Medium Test при 30-хвилинній витримці), більш як 1,4 Н·м2/г при відносній вологості 50 % і температурі 23° C.

5. Товарні підпозиції 4805 24 і 4805 25 включають папір та картон, одержані повністю або переважно з маси, що одержана із регенерованого паперу або картону (макулатури та відходів). Тест-лайнер може також мати поверхневий шар із забарвленого паперу, одержаного з вибіленої або невибіленої нерегенерованої маси. Такі вироби мають індекс продавлювання за Мюленом не менш як 2 кПа·м2/г.

6. У товарній підпозиції 4805 30 термін "папір обгортковий сульфітний" означає лощений машинним способом папір з вмістом загальної маси волокна більш як 40 мас. % деревних волокон, одержаних хімічним сульфітним способом з вмістом золи не більш як 8 % та індексом продавлювання за Мюленом не менш як 1,47 кПа·м2/г.

7. У товарній підпозиції 4810 22 термін "папір крейдований легковагий" означає папір, крейдований з обох боків, загальна маса 1 м2 якого не більш як 72 г, до того ж маса 1 м2 покривного шару на кожній поверхні не більш як 15 г і не менш як 50 мас. % загальної маси волокна у композиції становлять деревні волокна, одержані механічним способом.

Додаткова примітка України:

у цій групі термін "що використовуються (використовується) для промислового складення моторних транспортних засобів" та "для промислового складення моторних транспортних засобів" застосовується лише до товарів, які використовуються у промисловому виробництві моторних транспортних засобів товарних позицій 8701 - 8705, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4801 00 00 00 

Папір газетний у рулонах або в аркушах 

  

4802 

Папір та картон некрейдовані ґатунків, що використовуються для письма, друку або інших графічних цілей, та неперфоровані карти і неперфоровані паперові стрічки, в рулонах або прямокутних (включаючи квадратні) аркушах будь-якого розміру, крім паперу товарної позиції 4801 або 4803; папір та картон ручного відливання: 

  

  

  

  

4802 10 00 00 

- папір та картон ручного відливання  

  

4802 20 00 00 

- папір та картон, що використовуються як основа для світлочутливого, теплочутливого або електрочутливого паперу або картону 

  

4802 40 

- папір, що використовується як основа для шпалер: 

  

  

  

  

4802 40 10 00 

- - без вмісту волокон, одержаних механічним способом, або той, у якому такі волокна становлять не більш як 10 мас. % загальної маси волокна 

  

4802 40 90 00 

- - інший 

  

  

- папір та картон інші, без вмісту волокон, одержаних механічним або хіміко-механічним способом, або ті, в яких такі волокна становлять не більш як 10 мас. % загальної маси волокна: 

  

  

  

  

4802 54 00 00 

- - з масою 1 м2 менш як 40 г 

  

4802 55  

- - з масою 1 м2 40 г або більше, але не більш як 150 г у рулонах: 

  

  

  

  

4802 55 15 00 

- - - з масою 1 м2 40 г або більше, але менш як 60 г 

  

4802 55 25 00 

- - - з масою 1 м2 60 г або більше, але менш як 75 г 

  

4802 55 30 00 

- - - з масою 1 м2 75 г або більше, але менш як 80 г 

  

4802 55 90 00 

- - - з масою 1 м2 80 г або більше 

  

4802 56  

- - з масою 1 м2 40 г або більше, але не більш як 150 г в аркушах з розміром однієї сторони не більш як 435 мм, а іншої - не більш як 297 мм у розгорнутому вигляді: 

  

  

  

  

4802 56 20 00 

- - - з розміром однієї сторони 297 мм та розміром іншої 210 мм (формат А4) 

  

4802 56 80 00 

- - - інші 

  

4802 57 00 00 

- - інші, з масою 1 м2 40 г або більше, але не більш як 150 г 

  

4802 58 

- - з масою 1 м2 більш як 150 г: 

  

  

  

  

4802 58 10 00 

- - - у рулонах 

  

4802 58 90 00 

- - - інші 

  

  

- інші папір та картон, з вмістом волокон, одержаних механічним або хіміко-механічним способом, більш як 10 мас. % загальної маси волокна: 

  

  

  

  

4802 61 

- - у рулонах: 

  

  

  

  

4802 61 15 00 

- - - масою 1 м2 менш як 72 г та в яких більш як 50 мас. % загальної маси волокна становлять волокна, одержані механічним способом 

  

4802 61 80 00 

- - - інші 

  

4802 62 00 00 

- - в аркушах з розміром однієї сторони не більш як 435 мм та іншої не більш як 297 мм у розгорнутому вигляді 

  

4802 69 00 00 

- - інші 

  

4803 00 

Паперові туалетні серветки або серветки для обличчя, рушники або пелюшки, скатертини та аналогічні види паперу господарсько-побутового або санітарно-гігієнічного призначення, целюлозна вата і полотно з целюлозних волокон, креповані або некреповані, тиснені або нетиснені, гофровані або негофровані, перфоровані або неперфоровані, з забарвленою або незабарвленою поверхнею, надруковані або ненадруковані, у рулонах або в аркушах: 

  

  

  

  

4803 00 10 00 

- целюлозна вата 

  

  

- крепований папір або полотно з целюлозного волокна, з масою 1 м2 кожного шару: 

  

  

  

  

4803 00 31 00 

- - не більш як 25 г 

  

4803 00 39 00 

- - більш як 25 г 

  

4803 00 90 00 

- інші 

  

4804 

Крафт-папір і крафт-картон, некрейдовані, у рулонах або в аркушах, крім включених до товарної позиції 4802 або 4803: 

  

  

  

  

  

- крафт-лайнер: 

  

  

  

  

4804 11 

- - невибілені: 

  

  

  

  

  

- - - в яких не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом: 

  

  

  

  

4804 11 11 00 

- - - - з масою 1 м2 менш як 150 г 

  

4804 11 15 00 

- - - - з масою 1 м2 150 г і більше, але менш як 175 г 

  

4804 11 19 00 

- - - - з масою 1 м2 175 г і більше 

  

4804 11 90 00 

- - - інші 

  

4804 19 

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - в яких не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом: 

  

  

  

  

  

- - - - які складаються з одного або кількох невибілених шарів та одного поверхневого шару вибіленого, напіввибіленого або забарвленого, з масою 1 м2

  

  

  

  

4804 19 11 00 

- - - - - менш як 150 г 

  

4804 19 15 00 

- - - - - 150 г або більше, але менш як 175 г 

  

4804 19 19 00 

- - - - - 175 г або більше 

  

  

- - - - інші, з масою 1 м2

  

  

  

  

4804 19 31 00 

- - - - - менш як 150 г 

  

4804 19 38 00 

- - - - - 150 г або більше  

  

4804 19 90 00 

- - - інші 

  

  

- мішковий крафт-папір: 

  

  

  

  

4804 21 

- - невибілений: 

  

  

  

  

4804 21 10 00 

- - - в якому не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержаних хімічним сульфатним або натронним способом 

  

4804 21 90 00 

- - - інші 

  

4804 29 

- - інші: 

  

  

  

  

4804 29 10 00 

- - - в якому не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержаних хімічним сульфатним або натронним способом 

  

4804 29 90 00 

- - - інші 

  

  

- інші крафт-папір і крафт-картон, з масою 1 м2 150 г або менше: 

  

  

  

  

4804 31 

- - невибілені: 

  

  

  

  

  

- - - в яких не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом: 

  

  

  

  

4804 31 51 00 

- - - - крафт-папір ізоляційний електротехнічний  

  

4804 31 58 00 

- - - - інші 

  

4804 31 80 00 

- - - інші 

  

4804 39 

- - інші: 

  

  

  

  

  

- - - в яких не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом: 

  

  

  

  

4804 39 51 00 

- - - - рівномірно вибілені по всій масі 

  

4804 39 58 00 

- - - - інші 

  

4804 39 80 00 

- - - інші 

  

  

- інші крафт-папір та крафт-картон з масою 1 м2 більш як 150 г, але менш як 225 г: 

  

  

  

  

4804 41 

- - невибілені: 

  

  

  

  

4804 41 10 00 

- - - в якому не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом  

  

  

- - - інші: 

  

  

  

  

4804 41 91 00 

- - - - крафт просочений 

  

4804 41 99 00 

- - - - інші 

  

4804 42 

- - рівномірно вибілені по всій масі, в яких більш як 95 мас. % загальної маси волокна становлять деревні волокна, одержані хімічним способом: 

  

  

  

  

4804 42 10 00 

- - - в якому не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом  

  

4804 42 90 00 

- - - інші 

  

4804 49 

- - інші: 

  

  

  

  

4804 49 10 00 

- - - в яких не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом  

  

4804 49 90 00 

- - - інші 

  

  

- інші крафт-папір та крафт-картон, з масою 1 м2 225 г або більше: 

  

  

  

  

4804 51 

- - невибілені: 

  

  

  

  

4804 51 10 00 

- - - в яких не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом  

  

4804 51 90 00 

- - - інші 

  

4804 52 

- - рівномірно вибілені по всій масі, в яких більш як 95 мас. % загальної маси волокна становлять деревні волокна, одержані хімічним способом: 

  

  

  

  

4804 52 10 00 

- - - в яких не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом  

  

4804 52 90 00 

- - - інші 

  

4804 59 

- - інші: 

  

  

  

  

4804 59 10 00 

- - - в яких не менш як 80 мас. % загальної маси волокна становлять волокна деревини хвойних порід, одержані хімічним сульфатним або натронним способом  

  

4804 59 90 00 

- - - інші 

  

4805 

Інші папір та картон, некрейдовані, у рулонах або в аркушах, не піддані додатковому обробленню або оброблені, як обумовлено приміткою 3 до цієї групи: 

  

  

  

  

  

- папір для гофрування:  

  

  

  

  

4805 11 00 00 

- - з напівцелюлози 

  

4805 12 00 00 

- - із солом'яної маси 

  

4805 19 

- - інший: 

  

  

  

  

4805 19 10 00  

- - - папір "Wellenstoff" 

  

4805 19 90 00 

- - - інший 

  

  

- тест-лайнер (регенерований картон для плоских шарів гофрованого картону): 

  

  

  

  

4805 24 00 00  

- - з масою 1м2 150 г або менше 

  

4805 25 00 00  

- - з масою 1м2 більш як 150 г 

  

4805 30 

- папір обгортковий сульфітний: 

  

  

  

  

4805 30 10 00 

- - з масою 1 м2 менш як 30 г 

  

4805 30 90 00 

- - з масою 1 м2 30 г або більше  

  

4805 40 00 00 

- папір та картон фільтрувальні 

  

4805 50 00 00 

- папір-основа та картон-основа для покрівельного картону 

  

  

- інші: 

  

  

  

  

4805 91 00 00 

- - з масою 1 м2 150 г або менше 

  

4805 92 00 00 

- - з масою 1 м2 більше 150 г, але менш як 225 г  

  

4805 93 

- - з масою 1 м2 225 г або більше: 

  

  

  

  

4805 93 20 00 

- - - виготовлені з макулатури  

  

4805 93 80 00 

- - - інші  

  

4806 

Пергамент рослинний, жиронепроникний папір, калька і пергамін та інший лощений папір, прозорий або напівпрозорий, у рулонах або в аркушах: 

  

  

  

  

4806 10 00 00 

- пергамент рослинний 

  

4806 20 00 00 

- папір жиронепроникний 

  

4806 30 00 00 

- калька 

  

4806 40 

- пергамін та інший лощений папір, прозорий або напівпрозорий: 

  

  

  

  

4806 40 10 00 

- - пергамін 

  

4806 40 90 00 

- - інший 

  

4807 00 

Папір та картон багатошарові (виготовлені методом склеювання за допомогою адгезиву плоских шарів паперу або картону), які не мають поверхневого покриття або просочення, армовані або неармовані, у рулонах або в аркушах: 

  

  

  

  

4807 00 30 00  

- виготовлені з макулатури, покриті або не покриті папером 

  

4807 00 80 00 

- інші 

  

4808 

Папір та картон, гофровані (обклеєні або не обклеєні гладкими зовнішніми аркушами), креповані, тиснені або перфоровані, у рулонах або в аркушах, крім зазначених у товарній позиції 4803: 

  

  

  

  

4808 10 00 00 

- папір та картон гофровані, перфоровані або неперфоровані 

  

4808 20 00 00 

- крафт-папір мішковий, крепований або гофрований, тиснений або нетиснений, перфорований або неперфорований 

  

4808 30 00 00 

- крафт-папір інший, крепований або гофрований, тиснений або нетиснений, перфорований або неперфорований 

  

4808 90 00 00 

- інші 

  

4809 

Папір копіювальний, самокопіювальний та інший копіювальний папір або перебивний папір (включаючи покритий або просочений папір для трафаретів, копіювальних апаратів або офсетних пластин), надрукований або ненадрукований, в рулонах або аркушах: 

  

  

  

  

4809 20 

- папір самокопіювальний: 

  

  

  

  

4809 20 10 00 

- - у рулонах 

  

4809 20 90 00 

- - в аркушах 

  

4809 90  

- інший: 

  

  

  

  

4809 90 10 00 

- - копіювальний папір або аналогічний папір 

  

4809 90 90 00 

- - інший 

  

4810 

Папір та картон покриті з одного або двох боків каоліном (китайською глиною) або іншими неорганічними речовинами, з використанням сполучної речовини або без неї, та без будь-якого іншого покриття, із забарвленою або незабарвленою поверхнею, з декорованою або недекорованою поверхнею, надруковані або ненадруковані, у рулонах або в прямокутних (включаючи квадратні) аркушах, будь-якого розміру: 

  

  

  

  

  

- папір та картон, що використовуються для письма, друку або інших графічних цілей, без вмісту волокон, одержаних механічним або хіміко-механічним способом, або з вмістом таких волокон не більш як 10 мас. % загальної маси волокна: 

  

  

  

  

4810 13 

- - в рулонах: 

  

  

  

  

4810 13 20 00 

- - - папір та картон з масою 1 м2 не більш як 150 г, що використовуються як основа для фото-, тепло- або електрочутливого паперу або картону 

  

4810 13 80 00 

- - - інші 

  

4810 14 

- - в аркушах з розміром однієї сторони не більш як 435 мм, іншої не більш як 297 мм у розгорнутому вигляді: 

  

  

  

  

4810 14 20 00 

- - - папір та картон з масою 1 м2 не більш як 150 г, що використовуються як основа для фото-, тепло- або електрочутливого паперу або картону 

  

4810 14 80 00 

- - - інші  

  

4810 19 

- - інші: 

  

  

  

  

4810 19 10 00 

- - - папір та картон з масою 1 м2 не більш як 150 г, що використовуються як основа для фото-, тепло- або електрочутливого паперу або картону 

  

4810 19 90 00 

- - - інші 

  

  

- папір та картон, що використовуються для письма, друку або інших графічних цілей, з вмістом волокон більш як 10 мас. % загальної маси волокна, одержаних механічним або хіміко-механічним способом: 

  

  

  

  

4810 22  

- - папір крейдований легковагий:  

  

  

  

  

4810 22 10 00  

- - - у рулонах завширшки більш як 15 см або в аркушах з розміром однієї сторони більш як 36 см та іншої більш як 15 см у розгорнутому вигляді 

  

4810 22 90 00 

- - - інший 

  

4810 29 

- - інші: 

  

  

  

  

4810 29 30 00 

- - - у рулонах 

  

4810 29 80 00 

- - - інші 

  

  

- крафт-папір та картон, крім тих, що використовуються для письма, друку або інших графічних цілей: 

  

  

  

  

4810 31 00 00 

- - вибілені рівномірно по всій масі, в яких більш як 95 мас. % загальної маси волокна становлять деревні волокна, одержані хімічним способом, з масою 1 м2 150 г або менше 

  

4810 32 

- - вибілені рівномірно по всій масі, в яких більш як 95 мас. % загальної маси волокна становлять деревні волокна, одержані хімічним способом, з масою 1 м2 більш як 150 г: 

  

  

  

  

4810 32 10 00 

- - - покриті каоліном 

  

4810 32 90 00 

- - - інші 

  

4810 39 00 00 

- - інші 

  

  

- інші папір та картон: 

  

  

  

  

4810 92 

- - багатошарові: 

  

  

  

  

4810 92 10 00 

- - - в яких всі шари вибілені  

  

4810 92 30 00 

- - - в яких вибілений лише один зовнішній шар 

  

4810 92 90 00 

- - - інші 

  

4810 99 

- - інші: 

  

  

  

  

4810 99 10 00 

- - - папір та картон вибілені, покриті каоліном 

  

4810 99 30 00 

- - - покриті слюдяним порошком 

  

4810 99 90 00 

- - - інші 

  

4811 

Папір, картон, целюлозна вата та полотна з целюлозних волокон, з покриттям, просочені, із забарвленою або декорованою поверхнею або надруковані, у рулонах або в прямокутних (включаючи квадратні) аркушах будь-якого розміру, крім товарів, що зазначені у товарній позиції 4803, 4809 або 4810: 

  

  

  

  

4811 10 00 00 

- папір та картон, гудроновані, оброблені бітумом або асфальтом 

  

  

- папір та картон, гумовані або клейкі: 

  

  

  

  

4811 41 

- - самосклеювальні: 

  

  

  

  

4811 41 20 00 

- - - завширшки менш як 10 см, покриті невулканізованим натуральним або синтетичним каучуком 

  

4811 41 90 00  

- - - інші 

  

4811 49 00 00 

- - інші 

  

  

- папір та картон з покриттям, просочений або покритий шаром пластмаси (крім покритих адгезивом (клеєм): 

  

  

  

  

4811 51 00 00  

- - вибілені, з масою 1 м2 більш як 150 г 

  

4811 59 00 00 

- - інші 

  

4811 60 00 00 

- папір та картон з покриттям або просоченням з воску, парафіну, стеарину, масла, олії або гліцерину  

  

4811 90 00 00 

- інші папір, картон, целюлозна вата та полотно з целюлозних волокон 

  

4812 00 00 00 

Блоки, плити та пластини фільтрувальні, з паперової маси 

  

4813 

Папір цигарковий, розрізаний або не розрізаний за розміром чи у формі книжечок або трубок: 

  

  

  

  

4813 10 00 00 

- у формі книжечок або трубок 

  

4813 20 00 00 

- у рулонах завширшки не більш як 5 см 

  

4813 90  

- інший: 

  

  

  

  

4813 90 10 00 

- - у рулонах завширшки більш як 5 см, але не більш як 15 см 

  

4813 90 90 00 

- - інший 

  

4814 

Шпалери та аналогічні настінні покриття; папір прозорий для вікон: 

  

  

  

  

4814 10 00 00 

- "зернистий" (з вкрапленнями) папір 

  

4814 20 00 00 

- шпалери та аналогічні покриття стін, вироблені з паперу, покритого з лицьового боку зернистим, тисненим, забарвленим, надрукованим малюнком або іншим способом оздобленого шаром пластмаси 

  

4814 90 

- інші: 

  

  

  

  

4814 90 10 00 

- - шпалери та аналогічні настінні покриття з гофрованого, пофарбованого або іншим чином декорованого з лицьового боку паперу, покритого захисним шаром з прозорої пластмаси 

  

4814 90 80 00 

- - інші 

  

[ 4815]  

  

  

  

  

  

4816 

Папір копіювальний, самокопіювальний та інший копіювальний або перебивний папір (крім паперу, включеного до товарної позиції 4809), трафарети для копіювальних апаратів та офсетні пластини з паперу, упаковані або не упаковані у коробки: 

  

  

  

  

4816 20 00 00 

- папір самокопіювальний 

  

4816 90 00 00 

- інші 

  

4817 

Конверти, листівки, поштові листівки без малюнків та поштові картки, з паперу або картону; коробки, сумки, пакувальні конверти та аналогічні вироби для пакування з паперу або картону, що містять набори паперового канцелярського приладдя: 

  

  

  

  

4817 10 00 00 

- конверти 

  

4817 20 00 00 

- листівки, поштові листівки без малюнків та поштові картки 

  

4817 30 00 00 

- коробки, сумки, аналогічні вироби для пакування з паперу або картону, що містять набори паперового канцелярського приладдя 

  

4818 

Папір туалетний та аналогічний папір, целюлозна вата або полотно з целюлозних волокон господарсько-побутового або санітарно-гігієнічного призначення, у рулонах завширшки не більш як 36 см або розрізані за розміром або формою; носовики, серветки косметичні, рушники, скатертини та столові серветки, пелюшки для немовлят, гігієнічні серветки і тампони, простирадла та інші вироби господарсько-побутового, санітарно-гігієнічного або медичного призначення, предмети одягу з паперової маси, паперу, целюлозної вати або полотна з целюлозного волокна: 

  

  

  

  

4818 10 

- туалетний папір: 

  

  

  

  

4818 10 10 00 

- - з масою 1 м2 кожного шару 25 г або менше  

  

4818 10 90 00 

- - з масою 1 м2 кожного шару більш як 25 г 

  

4818 20 

- носовики, серветки косметичні та рушники для рук: 

  

  

  

  

4818 20 10 00 

- - носовики та косметичні серветки 

  

  

- - рушники для рук: 

  

  

  

  

4818 20 91 00 

- - - у рулонах 

  

4818 20 99 00 

- - - інші 

  

4818 30 00 00 

- скатертини та серветки  

  

4818 40 

- гігієнічні прокладки і тампони, дитячі пелюшки і підгузки та аналогічні гігієнічні вироби: 

  

  

  

  

  

- - гігієнічні тампони, прокладки та аналогічні вироби: 

  

  

  

  

4818 40 11 00 

- - - гігієнічні прокладки 

  

4818 40 13 00 

- - - тампони 

  

4818 40 19 00 

- - - інші 

  

4818 40 90 00 

- - дитячі пелюшки і підгузки та аналогічні гігієнічні вироби 

  

4818 50 00 00 

- предмети одягу та частини одягу 

  

4818 90 

- інші: 

  

  

  

  

4818 90 10 00 

- - вироби, що застосовуються в хірургічних, медичних або в гігієнічних цілях, не розфасовані для роздрібної торгівлі 

  

4818 90 90 00 

- - інші 

  

4819 

Ящики, коробки, мішки, пакувальні пакети та інша тара з паперу, картону, целюлозної вати або полотна з целюлозних волокон; коробки для картотек, лотки для листів та аналогічні вироби з паперу та картону, що використовуються в установах, магазинах або в аналогічних цілях: 

  

  

  

  

4819 10 00 00 

- коробки та ящики з гофрованого паперу або гофрованого картону  

  

4819 20 00 00 

- коробки, ящики та коробки складані, з негофрованого паперу або негофрованого картону 

  

4819 30 00 00 

- мішки та пакети завширшки в нижній частині 40 см або більше  

  

4819 40 00 00 

- інші мішки та пакети, включаючи конічні (конусоподібні) 

  

4819 50 00 00 

- інші упаковки, включаючи конверти для грамплатівок 

  

4819 60 00 00 

- коробки для картотек, лотки для листів, ящики та скриньки для зберігання документів і аналогічні вироби, що використовуються в установах, магазинах або в аналогічних цілях 

  

4820 

Журнали реєстраційні, бухгалтерські книги, записні книжки, книжки для замовлень, книжки для квитанцій, блокноти для листів, книжки-пам'ятки для нотаток, щоденники та аналогічні вироби, зошити, блокноти з промокальним папером, знімні переплетіння (для відривних аркушів або інші), папки, зшивачі, самокопіювальні ділові бланки, поаркушно прокладені копіювальні набори та інші канцелярські товари з паперу та картону; альбоми для зразків або колекцій та обкладинки для книжок з паперу або картону: 

  

  

  

  

4820 10 

- журнали реєстраційні, бухгалтерські книги, записні книжки, книжки для замовлень, книжки для квитанцій, блокноти для листів, книжки-пам'ятки для нотаток, щоденники та аналогічні вироби: 

  

  

  

  

4820 10 10 00 

- - журнали реєстраційні, бухгалтерські книги, книжки для замовлень та книжки для квитанцій 

  

4820 10 30 00 

- - записні книжки, блокноти для листів та книжки-пам'ятки для записів 

  

4820 10 50 00 

- - щоденники 

  

4820 10 90 00 

- - інші 

  

4820 20 00 00 

- зошити 

  

4820 30 00 00 

- знімні переплетіння (крім обкладинок для книг), папки і зшивачі  

  

4820 40 

- ділові бланки та формуляри самокопіювальні та поаркушно прокладені копіювальні набори: 

  

  

  

  

4820 40 10 00 

- - нерозрізані друковані форми 

  

4820 40 90 00 

- - інші 

  

4820 50 00 00 

- альбоми для зразків або для колекцій 

  

4820 90 00 00 

- інші 

  

4821 

Етикетки та ярлики з паперу або картону будь-які, надруковані або ненадруковані: 

  

  

  

  

4821 10 

- надруковані: 

  

  

  

  

4821 10 10 00 

- - самосклеювальні 

  

4821 10 90 00 

- - інші 

  

4821 90 

- інші: 

  

  

  

  

4821 90 10 00 

- - самосклеювальні 

  

4821 90 90 00 

- - інші 

  

4822 

Бобіни, котушки, шпульки та аналогічні основи для намотування з паперової маси, паперу або картону (перфоровані або неперфоровані, армовані або неармовані): 

  

  

  

  

4822 10 00 00 

- що використовуються для намотування текстильних ниток 

  

4822 90 00 00 

- інші 

  

4823 

Інші папір та картон, целюлозна вата і полотна з целюлозних волокон розрізані за певною формою (або розмірами); інші вироби з паперової маси, паперу, картону, целюлозної вати або полотен з целюлозних волокон: 

  

  

  

  

4823 20 00 00 

- папір та картон фільтрувальні 

  

4823 40 00 00 

- папір розграфлений для самозаписувальних приладів у рулонах, аркушах або дисках 

  

  

- підноси, тарелі (блюда), тарілки, чашки, стаканчики та аналогічні вироби з паперу або картону: 

  

  

  

  

4823 61 00 00 

- - із бамбука 

  

4823 69 

- - інші: 

  

  

  

  

4823 69 10 00 

- - - підноси, тарелі і тарілки 

  

4823 69 90 00 

- - - інші 

  

4823 70 

- вироби з паперової маси, формовані вилиті або пресовані: 

  

  

  

  

4823 70 10 00 

- - підноси та коробки для упаковки яєць, формовані  

  

4823 70 90 00 

- - інші 

  

4823 90 

- інші: 

  

  

  

  

4823 90 40 00 

- - папір та картон, що використовуються для письма, друку або інших графічних цілей 

  

4823 90 85 00 

- - інші 

  

Група 49
Друкована продукція, періодичні видання або інша продукція поліграфічної промисловості; рукописи або машинописні тексти та плани

Примітки:

1. До цієї групи не включаються:

(a) фотографічні негативи та позитиви на прозорій основі (група 37);

(b) рельєфні географічні карти, плани та глобуси, надруковані або ненадруковані (товарна позиція 9023);

(c) гральні карти та інші товари групи 95; або

(d) оригінали гравюр, естампів або літографій (товарна позиція 9702), марки поштові або гербові марки, знаки поштової оплати гашені, у тому числі першого дня гашення, поштовий папір або аналогічні вироби товарної позиції 9704, антикваріат, якому понад сто років, або інші вироби групи 97.

2. У групі 49 термін "друкований" означає також матеріали, відтворені на розмножувальних машинах, одержані за допомогою пристроїв, керованих машиною для оброблення даних, тисненням, фотографуванням, фотокопіюванням, термокопіюванням або надрукованих на друкарській машинці.

3. Газети, журнали та інші періодичні видання в оправі, за винятком паперових, та підшивки газет, журналів або інших періодичних видань, кількістю більш як один екземпляр під однією обкладинкою включаються до товарної позиції 4901, незалежно від того, містять вони рекламний матеріал чи ні.

4. До товарної позиції 4901 також включаються:

(a) збірники друкованих репродукцій, наприклад, творів мистецтва або малюнків з пояснювальним текстом, з пронумерованими сторінками у формі, зручній для брошурування в один або декілька томів;

(b) ілюстровані додатки, які супроводжують і доповнюють оправлені томи; та

(c) друковані частини книг, книжок або брошур у вигляді підібраних або окремих аркушів або сигнатур, з яких складається увесь твір або його частина і що призначені для оправлення.

Проте репродукції картин або ілюстрації без пояснювального тексту у вигляді окремих аркушів або сигнатур включаються до товарної позиції 4911.

5. За умови додержання положень примітки 3 до даної групи в товарну позицію 4901 не включаються публікації, що за своєю суттю присвячені рекламі (наприклад, брошури, проспекти, комерційні каталоги, щорічники, видані комерційними товариствами, туристичні проспекти). Подібні публікації включаються до товарної позиції 4911.

6. У товарній позиції 4903 термін "книжки-малюнки дитячі" означає книжки для дітей, в яких основний інтерес становлять малюнки, а текст є допоміжним.

Код 

Назва 

Ставки мита, % 

Додаткові ОВО 

преферен-
ційна 

пільгова 

повна 

4901 

Друковані книги, книжки, брошури, листівки та аналогічні друковані матеріали, зброшуровані або у вигляді окремих аркушів: 

  

  

  

  

4901 10 00 00 

- у вигляді окремих аркушів, сфальцьовані або несфальцьовані 

  

  

- інші: 

  

  

  

  

4901 91 00 00 

- - словники та енциклопедії та їх серійні випуски 

  

4901 99 00 00 

- - інші 

  

4902 

Газети, журнали та інші періодичні видання, ілюстровані або неілюстровані, з вмістом або без вмісту рекламних матеріалів: 

  

  

  

  

4902 10 00 00 

- що видаються не менше чотирьох разів на тиждень 

  

4902 90 

- інші: 

  

  

  

  

4902 90 10 00 

- - що видаються щотижня 

  

4902 90 30 00 

- - що видаються щомісяця 

  

4902 90 90 00 

- - інші 

  

4903 00 00 00 

Книжки-малюнки, книги для малювання або розфарбовування, дитячі 

  

4904 00 00 00 

Ноти, друковані або рукописні, оправлені або неоправлені, ілюстровані або неілюстровані 

  

4905 

Карти географічні та гідрографічні або аналогічні карти всіх видів, включаючи атласи, настінні карти, топографічні плани та глобуси, надруковані: 

  

  

  

  

4905 10 00 00 

- глобуси 

  

  

- інші: 

  

  

  

  

4905 91 00 00 

- - у вигляді книжок 

  

4905 99 00 00 

- - інші 

  

4906 00 00 00 

Плани та креслення для архітектурних, інженерних, промислових, комерційних, топографічних або аналогічних цілей, які є оригіналами, виконаними від руки; тексти рукописні; фоторепродукції на сенсибілізованому папері та копії, виконані за допомогою копіювального паперу, зазначених вище товарів 

  

4907 00 

Поштові марки, гербові марки або аналогічні марки, непогашені, поточного або нового випуску в державі, в якій вони мають або будуть мати визначену номінальну вартість; гербовий папір; банкноти; чекові книжки; акції, облігації та аналогічні види цінних паперів: 

  

  

  

  

4907 00 10 00 

- поштові марки, гербові марки та аналогічні марки 

  

4907 00 30 00 

- банкноти 

  

4907 00 90 00 

- інші 

  

4908 

Малюнки перебивні (декалькоманії): 

  

  

  

  

4908 10 00 00 

- малюнки перебивні (декалькоманії), що мають здатність осклятися 

  

4908 90 00 00 

- інші 

  

4909 00 

Поштові листівки (поштові картки) друковані або ілюстровані; друковані листівки з надрукованими вітаннями, оголошеннями або повідомленнями, ілюстровані або неілюстровані, з конвертами або без конвертів, з прикрасами або без прикрас: 

  

  

  

  

4909 00 10 00 

- друковані або ілюстровані поштові листівки (поштові картки) 

  

4909 00 90 00 

- інші 

  

4910 00 00 00 

Друковані календарі різноманітні, включаючи відривні 

  

4911 

Інша друкована продукція, включаючи друковані репродукції та фотографії: 

  

  

  

  

4911 10 

- матеріали рекламні торгові, товарні каталоги тощо: 

  

  

  

  

4911 10 10 00 

- - товарні каталоги 

  

4911 10 90 00 

- - інші 

  

  

- інші: 

  

  

  

  

4911 91 00 00 

- - репродукції, креслення та фотографії 

  

4911 99 00 00 

- - інші 

  

Розділ XI
ТЕКСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА ТЕКСТИЛЬНІ ВИРОБИ

(див. окремо в базі)

Опрос