Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении от налогообложения денежных средств, направляемых на проведение новогодне-рождественских праздников для детей и на приобретение детских праздничных подарков

ВР Украины
Закон от 30.11.2000 № 2117-III
редакция действует с 01.01.2011

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
Законами України
 від 16 січня 2003 року N 429-IV
,
від 19 грудня 2008 року N 779-VI
,
 від 23 грудня 2010 року N 2856-VI

Цей Закон регулює деякі питання фінансування заходів, пов'язаних з організацією новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків, як виняток із загальних положень, встановлених Податковим кодексом України.

(преамбула із змінами, внесеними згідно із
 Законом України від 23.12.2010 р. N 2856-VI)

Стаття 1. Суми коштів, які платники податку на прибуток підприємств перераховують органам державної влади, органам місцевого самоврядування, громадським (у тому числі профспілковим) організаціям та створеним ними закладам освіти, охорони здоров'я та культури, що утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів, на проведення новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків та на придбання дитячих святкових подарунків, включаються до складу валових витрат таких платників податків у розмірі, що не перевищує 4 відсотків оподатковуваного прибутку попереднього (звітного) періоду.

Стаття 2. Звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій. При цьому суми податку, сплачені виробниками дитячих святкових подарунків за придбання сировини та матеріалів для їх виробництва, відносяться до складу валових витрат і до податкового кредиту не включаються.

(стаття 2 із змінами, внесеними згідно із
 Законом України від 16.01.2003 р. N 429-IV)

Стаття 3. Вартість святкових подарунків та квитків на новорічно-різдвяні заходи, отриманих дітьми згідно з цим Законом від перелічених у статті 1 цього Закону установ і організацій, не включається до сукупного оподатковуваного доходу громадян, які є батьками.

Стаття 4. Під дитячими святковими подарунками в цьому Законі слід розуміти набори товарів, які містять лише кондитерські вироби та іграшки вітчизняного виробництва і фрукти, загальною вартістю не більше 8 відсотків прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого законом на 1 січня звітного податкового року.

(стаття 4 із змінами, внесеними згідно із
 Законом України від 19.12.2008 р. N 779-VI)

Стаття 5. Цей Закон діє щорічно в період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року.

(стаття 5 із змінами, внесеними згідно із
 Законом України від 19.12.2008 р. N 779-VI)

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
30 листопада 2000 року
N 2117-III
 

  

Опрос