Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О парламентских слушаниях относительно четырнадцатой годовщины Чернобыльской катастрофы

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 20.04.2000 № 1681-III

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про парламентські слухання щодо чотирнадцятої річниці Чорнобильської катастрофи

Учасники парламентських слухань щодо чотирнадцятої річниці Чорнобильської катастрофи, які відбулися 18 квітня 2000 року, заслухавши та обговоривши доповіді Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Дурдинця В. В., заступника Міністра фінансів України Матвійчука В. М. щодо стану подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та виступи народних депутатів України, запрошених, відзначають, що в останні роки пріоритетом у фінансуванні заходів, пов'язаних з мінімізацією наслідків Чорнобильської катастрофи, Уряд визначив соціальний захист постраждалих громадян, спрямовуючи на це понад 80 відсотків усіх коштів, передбачених на зазначені цілі у Державному бюджеті України на 2000 рік.

Вперше в поточному році йде ритмічне фінансування Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення відповідно до Державного бюджету України на 2000 рік. З метою кардинального поліпшення медичного забезпечення постраждалого населення у лютому цього року проведено розширене спільне засідання колегій Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства охорони здоров'я України, Президії Академії медичних наук України.

З кожним роком скорочується реальний рівень фінансування Чорнобильських програм, не забезпечується зменшення заборгованості з фінансування заходів, пов'язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи та соціальним захистом постраждалого населення. Значна кількість програм - зокрема переселення громадян, забезпечення житлом інвалідів і ліквідаторів, оздоровлення дітей - не виконується повною мірою. У поточному році всупереч вимогам Постанови Верховної Ради України від 1 липня 1999 року "Про основні напрями бюджетної політики на 2000 рік (бюджетна резолюція)" фінансування витрат для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення, яке постраждало внаслідок цієї катастрофи, заплановано на рівні 24,2 відсотка до потреби, визначеної чинним законодавством.

Верховна Рада України постановляє:

1. Звернутися до Кабінету Міністрів України, обласних рад та обласних державних адміністрацій, громадських організацій з пропозицією вишукати додаткові резерви для надання допомоги інвалідам, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, у першу чергу для:

забезпечення своєчасного надання компенсацій;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос