Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О структуре аппарата Севастопольской городской государственной администрации и предельной численности его структурных подразделений на 2014 год

Городская государственная администрация
Распоряжение от 22.01.2014 № 22-ОД

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.01.2014 р. N 22-ОД

Про структуру апарату Севастопольської міської державної адміністрації та граничну чисельність його структурних підрозділів на 2014 рік

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2012 N 606 "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій", на підставі службової записки першого заступника голови:

1. Затвердити структуру апарату Севастопольської міської державної адміністрації згідно з додатком 1.

2. Затвердити граничну чисельність структурних підрозділів апарату Севастопольської міської державної адміністрації згідно з додатком 2.

3. Утворити у складі апарату Севастопольської міської державної адміністрації Управління документообігу, реорганізувавши загальний відділ апарату, та покласти на Управління документообігу функції з організації забезпечення діяльності керівництва міської держадміністрації.

Опрос