Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании постоянно действующей комиссии по контролю за выполнением условий договоров

Городская государственная администрация
Распоряжение, Положение от 17.12.2013 № 555-ОД

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.12.2013 р. N 555-ОД

Про створення постійно діючої комісії з контролю за виконанням умов договорів

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 7, 42 Закону України "Про автомобільний транспорт" та пункту 56 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 N 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", з метою здійснення належного контролю за виконанням умов договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування

1. Утворити постійно діючу комісію з контролю за виконанням умов договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, укладених Севастопольською міською державною адміністрацією з перевізниками, визнаними переможцями конкурсів на перевезення пасажирів автобусами загального користування на маршрутах загального користування (далі - Комісія), та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з контролю за виконанням умов договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, укладених Севастопольською міською державною адміністрацією з перевізниками, визнаними переможцями конкурсів на перевезення пасажирів автобусами загального користування на маршрутах загального користування (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Севастопольської міської державної адміністрації від 22.05.2012 N 276-ОД "Про затвердження складу постійно діючої комісії з перевірки виконання умов договорів".

 

Опрос