Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение председателя Севастопольской городской государственной администрации от 05.04.2006 N 443-р "Об утверждении Положения о деятельности территориальной комиссии по погашению задолженности предприятий топливно-энергетического комплекса г. Севастополь"

Городская государственная администрация
Распоряжение от 08.11.2013 № 487-ОД

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.11.2013 р. N 487-ОД

Про внесення змін до розпорядження голови Севастопольської міської державної адміністрації від 05.04.2006 N 443-р "Про затвердження Положення про діяльність територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу м. Севастополь"

Відповідно до Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" та постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 N 190 "Про утворення Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу", зі змінами та доповненнями

1. Внести зміни до розпорядження голови Севастопольської міської державної адміністрації від 05.04.2006 N 443-р "Про затвердження Положення про діяльність територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу м. Севастополя", виклавши Положення про Севастопольську територіальну комісію з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу у новій редакції, що додається.

2. Призначити заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації Ахтемова Е. К. головою Севастопольської територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Опрос