Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение председателя Севастопольской городской государственной администрации от 01.08.2013 N 348-ОД "Об образовании при Севастопольской городской государственной администрации комиссии по вопросам осуществления мер по реабилитации детей с детским церебральным параличом"

Городская государственная администрация
Распоряжение от 22.10.2013 № 468-ОД

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.10.2013 р. N 468-ОД

Про внесення змін до розпорядження голови Севастопольської міської державної адміністрації від 01.08.2013 N 348-ОД "Про утворення при Севастопольській міській державній адміністрації комісії з питань здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем"

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами у Севастопольській міській державній адміністрації

1. Внести зміни до п. 1 розпорядження голови Севастопольської міської державної адміністрації від 01.08.2013 N 348-ОД "Про утворення при Севастопольській міській державній адміністрації комісії з питань здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем", виклавши додаток у новій редакції, що додається.

2. Внести зміни до Положення про комісію з питань здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, затвердженого розпорядженням голови Севастопольської міської державної адміністрації від 01.08.2013 N 348-ОД "Про утворення при Севастопольській міській державній адміністрації комісії з питань здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем", виклавши п. 2.2 в такій редакції:

"2.2. Рішення Комісії мають рекомендаційний характер та приймаються до уваги при прийнятті рішення директором Департаменту соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації - розпорядником бюджетних коштів".

Опрос