Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регионального плана мер по внедрению, сертификации и функционированию систем управления качеством на предприятиях, в учреждениях и организациях Севастопольского региона на 2013 - 2015 годы в соответствии с национальными стандартами

Городская государственная администрация
Распоряжение, План от 11.09.2013 № 407-ОД

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.09.2013 р. N 407-ОД

Про затвердження Регіонального плану заходів щодо впровадження, сертифікації та функціонування систем управління якістю на підприємствах, в установах і організаціях Севастопольського регіону на 2013 - 2015 роки відповідно до національних стандартів

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання п. 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.06.2013 N 492-р "Про затвердження плану заходів щодо розроблення, впровадження і функціонування систем управління якістю, екологічного управління та інших систем управління":

1. Затвердити Регіональний план заходів щодо впровадження, сертифікації та функціонування систем управління якістю на підприємствах, в установах і організаціях Севастопольського регіону на 2013 - 2015 роки відповідно до національних стандартів (додається).

2. Структурним підрозділам Севастопольської міської державної адміністрації, відповідальним за виконання Регіонального плану заходів, забезпечити подання щороку до 10 січня Управлінню промисловості, агропромислового розвитку та торгівлі інформації про стан виконання Регіонального плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 15 січня Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Ахтемова Е. К.

Опрос