Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании комиссии по вопросам проверки достоверности и полноты предоставления перевозчиками услуг по перевозке пассажиров на социально значимых маршрутах общего пользования в обычном режиме движения на территории города Севастополь

Городская государственная администрация
Распоряжение от 31.07.2013 № 334-ОД

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.07.2013 р. N 334-ОД

Про утворення комісії з питань перевірки достовірності та повноти надання перевізниками послуг з перевезення пасажирів на соціально значущих маршрутах загального користування в звичайному режимі руху на території міста Севастополь

Відповідно до статті 6, пункту 8 статті 16, пункту 2 статті 20, статей 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення діючого контролю за витрачанням бюджетних коштів при виплаті компенсації збитків від перевезення пасажирів на соціально значущих маршрутах:

1. Утворити комісію з питань перевірки достовірності та повноти надання перевізниками послуг з перевезення пасажирів на соціально значущих маршрутах загального користування в звичайному режимі руху на території міста Севастополь (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Голові Комісії:

2.1. Організувати роботу Комісії.

2.2. Про результати роботи Комісії щомісячно до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом для перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на соціально значущих маршрутах загального користування в звичайному режимі руху на території міста Севастополь, інформувати першого заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації Рубанова Ф. Ф.

Опрос