Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разработке территориальной программы занятости населения г. Севастополь на период до 2017 года

Городская государственная администрация
Распоряжение от 07.03.2013 № 116-ОД

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.03.2013 р. N 116-ОД

Про розроблення територіальної програми зайнятості населення м. Севастополь на період до 2017 року

Відповідно до статті 18 Закону України "Про зайнятість населення"

1. Утворити робочу групу з розроблення проекту територіальної програми зайнятості населення м. Севастополь на період до 2017 року.

2. Затвердити склад робочої групи з розроблення проекту територіальної програми зайнятості населення м. Севастополь на період до 2017 року згідно з додатком.

3. До 10.04.2013 районним державним адміністраціям (Рубанов Ф. Ф., Сердюк О. М., Румянцев О. В., Сисуєв П. М.), Головному управлінню житлово-комунального господарства (Панасюк А. С.), Департаменту соціального захисту населення (Колтунова О. М.),Управлінню економічного розвитку (Ахтемов Е. К.), Управлінню промисловості, агропромислового розвитку та торгівлі (Кужман О. М.),Управлінню освіти і науки (Заєць І. М.), Відділу інвестицій, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва (Іванюта Н. П.), Відділу молоді та спорту (Тимченко А. Г.), Відділу інфраструктури (Синєпалов О. І.) розробити і надати робочій групі заходи для включення до територіальної програми зайнятості населення м. Севастополь на період до 2017 року.

4. До 20.05.2013 Департаменту соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації (Колтунова О. М.) спільно з Севастопольським міським центром зайнятості (Ільченко В.М.) розробити проект територіальної програми зайнятості населення м. Севастополь на період до 2017 року.

Опрос