Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по исполнению Закона Украины "О противодействии торговле людьми" на период до 2016 года

Городская государственная администрация
Распоряжение, План от 03.05.2012 № 241-ОД
редакция действует с 20.11.2013

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.05.2012 р. N 241-ОД

Про затвердження плану заходів з виконання Закону України "Про протидію торгівлі людьми" на період до 2016 року

(Распоряжением Севастопольской городской государственной администрации от 20 ноября 2013 года N 504-ОД предусмотрены изменения в это распоряжение)

На виконання ст. 8 Закону України "Про протидію торгівлі людьми", розпорядження голови Севастопольської міської державної адміністрації від 23.01.2012 N 25-р "Про заходи з виконання Закону України "Про протидію торгівлі людьми", з метою створення умов для забезпечення організаційно-правових засад протидії торгівлі людьми та пов'язаній з нею злочинній діяльності, ефективного надання допомоги та захисту особам, які постраждали від торгівлі людьми, запобігання незаконній міграції

1. Затвердити план заходів з виконання Закону України "Про протидію торгівлі людьми" на період до 2016 року (далі - план заходів), що додається.

2. Відповідальним за виконання плану заходів забезпечити надання щоквартально до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом, до Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської державної адміністрації інформації для узагальнення та інформування Міністерства соціальної політики України.

3. Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської державної адміністрації (Тимченко А. Г.) до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, направляти узагальнену інформацію до Міністерства соціальної політики України.

Опрос