Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по выполнению Годовой национальной программы сотрудничества Украина - НАТО на 2012 год в г. Севастополь

Городская государственная администрация
Распоряжение, План от 18.12.2012 № 676-ОД

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.12.2012 р. N 676-ОД

Про затвердження плану заходів з виконання Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2012 рік у м. Севастополь

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 N 720-р "Про затвердження плану заходів з виконання Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2012 рік"

1. Затвердити план заходів з виконання Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2012 рік у м. Севастополь (далі - план заходів), що додається.

2. До 20 числа звітного місяця структурним підрозділам, відповідальним за виконання плану заходів, забезпечити надання інформації у частині, що стосується, Відділу міжнародних зв'язків і протоколу.

3. Щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним, Відділу міжнародних зв'язків і протоколу міської державної адміністрації (Воскресенський М.І.) забезпечити подання Кабінетові Міністрів України та Міністерству закордонних справ України звіту про стан виконання плану заходів.

4. Рекомендувати районним державним адміністраціям м. Севастополь (Сальніков В. М., Сисуєв П. М., Сердюк О. М., Рубанов Ф. Ф.) затвердити районні плани заходів з виконання Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2012 рік.

Опрос