Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно легализации свидетельства о смерти

Отделение Фонда социального страхования по временной утрате трудоспособности
Письмо от 05.04.2012 № 02-12

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 05.04.2012 р. N 02-12

<...>

Запитання. Працівник нашого підприємства помер, знаходячись у відрядженні в Румунії. Свідоцтво про смерть також видане в Румунії. Чи зможемо ми на підставі вищезгаданого свідоцтва одержати допомогу на поховання в органах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності?

Відповідь. Відповідно до п. 4 ст. 51 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності і витратами, зумовленими похованням" свідоцтво про смерть є одним з документів, необхідних для отримання допомоги на поховання за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Згідно з роз'ясненнями Міністерства закордонних справ України іноземні офіційні документи користуються доказовою силою офіційних документів на території України:

• без будь-якого додаткового засвідчення, якщо вони складені на території держави, з якими Україна має відповідні дво- або багатосторонні договори;

Опрос