Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по контролю за состоянием спортивных сооружений и других специально отведенных мест для проведения массовых спортивных и культурно-зрелищных мероприятий в г. Севастополь

Городская государственная администрация
Распоряжение от 04.07.2012 № 370-ОД
редакция действует с 27.06.2013

СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2012 р. N 370-ОД

Про створення комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів у м. Севастополь

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Севастопольської міської державної адміністрації
 від 27 червня 2013 року N 299-ОД

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів", статтями 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити комісію з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів у м. Севастополь.

2. Затвердити склад комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів у м. Севастополь, що додається.

Опрос